Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typuj wyniki Pucharu Świata


ziom10

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nadążasz ?

Pytam co będzie o 11 - jakie zawody.

Pytam dlaczego "na krechę póki co" bo nie załapałem.

Dolega mi trochę różnych rzeczy ale to do ewentualnego obgadania już na żywo.

Właśnie z nadążaniem mam trochę kłopot. Wiekowy już jestem. Przestraszyłem się , że jakąś inną krechę masz na uwadze!!!

Dobrze , że drobne dolegliwości jak mniemam nie przeszkadzają Ci w uprawianiu narciarstwa alpejskiego.

A atence chodziło o zawody choć młode chyba 6 - to już kultowe - Red Bull Zjazd Na Krechę.

Dokładniejsze dane tutaj

Serdecznie pozdrawiam!

Życzę powodzenia na stoku!:laughing:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nadążasz ?

Pytam co będzie o 11 - jakie zawody.

Pytam dlaczego "na krechę póki co" bo nie załapałem.

Dolega mi trochę różnych rzeczy ale to do ewentualnego obgadania już na żywo.

Właśnie z nadążaniem mam trochę kłopot. Wiekowy już jestem. Przestraszyłem się , że jakąś inną krechę masz na uwadze!!!

Dobrze , że drobne dolegliwości jak mniemam nie przeszkadzają Ci w uprawianiu narciarstwa alpejskiego.

A atence chodziło o zawody choć młode chyba 6 - to już kultowe - Red Bull Zjazd Na Krechę.

Dokładniejsze dane tutaj

http://www.redbull.com/pl/pl/snow/events/1331693135937/red-bull-zjazd-na-kreche

Serdecznie pozdrawiam!

Życzę powodzenia na stoku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z nadążaniem mam trochę kłopot. Wiekowy już jestem. Przestraszyłem się , że jakąś inną krechę masz na uwadze!!!

Dobrze , że drobne dolegliwości jak mniemam nie przeszkadzają Ci w uprawianiu narciarstwa alpejskiego.

A atence chodziło o zawody choć młode chyba 6 - to już kultowe - Red Bull Zjazd Na Krechę.

Dokładniejsze dane tutaj

http://www.redbull.com/pl/pl/snow/events/1331693135937/red-bull-zjazd-na-kreche

Serdecznie pozdrawiam!

Życzę powodzenia na stoku!

Jakoś ciągnę, jak będzie dalej okaże się.

Też nie jestem "pierwszej świeżości" i jak widać ciągle jest coś do nauki, bo o Kotelnicy to wiedziałem, że się tak jedzie o lokalnie mi umknęło :redface:

To może dla zabawy z młodymi skoczę, jak nie będzie wyjazdu do Spindla i jak - co coach powie :wink:

Dziękuję i wszelkie wzajemności.

Pozdrawiam:smile:,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo to Marcel pozbawił 99% typujących co najmniej 3pkt:) chodził mi po głowie ten Khoroshilov, myślałem nawet żeby go posadzić na podium ale jednak nie.. pokazał obydwoma przejazdami że trzeba brać go pod uwagę:)

Teraz przed nami MŚ, czy organizujemy jakieś typowanko poza formularzami? Ew może organizator coś stworzy? wiadomo że takie zawody rządzą się swoimi prawami i zawsze są jakieś niespodzianki.. może być ciekawie i na trasie i w typowaniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich dechach ? :smile:

W tej chwili mam tylko Head i.speed 180. Ale próbuję pożyczyć coś dłuższego. Kolega ma supergigantowego Fischera o dł. 2.05 lub 2.07 ale deski wrócą dopiero w sobotę z Zakopanego i mogę nie zdążyć. Z drugiej strony jak pojadę na swoich i będzie klapa to mogę się tłumaczyć , że narty miałem nie do zjazdu. A jak pojadę na długiej to wyjdzie , że cienias jestem. Generalnie uwielbiam slalom i gigant a na krechę to najlepiej jadą worki z ziemniakami ( to oczywiście żart- tak naprawdę to doceniam zjazdowców - zwłaszcza za odwagę). Jednak raz do roku można popróbować jazdy po prostej!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja wiem że pewnie dużo pracy, starty w najdłuższych gigantach, testy nart itp itd ale aktualizacje w typowaniu można by zrobić?

zwłaszcza że w ten weekend w konkurencjach kobiet było trochę zamieszania, bo piątkowy super-g odwołali, w sobotę też chyba nie było, ten do kombinacji był liczony też chyba jako osobny, a i dziś był super-g chyba za piątek?

bo drugi weekend mija a pkt stoją w miejscu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że pewnie dużo pracy, starty w najdłuższych gigantach, testy nart itp itd ale aktualizacje w typowaniu można by zrobić?

zwłaszcza że w ten weekend w konkurencjach kobiet było trochę zamieszania, bo piątkowy super-g odwołali, w sobotę też chyba nie było, ten do kombinacji był liczony też chyba jako osobny, a i dziś był super-g chyba za piątek?

bo drugi weekend mija a pkt stoją w miejscu:)

Niestety ale dzisiejsze zawody nie były wpisane do Ligi Typerów z powodów powszechnie znanych!!!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale dzisiejsze zawody nie były wpisane do Ligi Typerów z powodów powszechnie znanych!!!

Pozdrawiam.

Jesteś pewien?

http://www.fis-ski.com/alpine-skiing/events-and-places/event=34981/race=78960/

Proszę, o to wyniki z dzisiejszego super-G, widniej tam dzisiejsza data 2 marca a w nawiasie jest wyjaśnione że dzisiejsze zawody były za te z 28 lutego czyli z soboty,:

02 March 2015 (Replaces: 28.02.2015)

a typowanie w sobotę się odbyło.

W sumie to miałem nadzieję że dzisiejsze super-G będzie zastąpi piątkowe odwołane zawody bo typowałem Fenninger, Maze, Vonn i maks by siadł. Ale skoro pisze jasno że było to za sobotnie zawody pozostaje mieć tylko niedosyt że nie obstawiłem inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien?

http://www.fis-ski.com/alpine-skiing/events-and-places/event=34981/race=78960/

Proszę, o to wyniki z dzisiejszego super-G, widniej tam dzisiejsza data 2 marca a w nawiasie jest wyjaśnione że dzisiejsze zawody były za te z 28 lutego czyli z soboty,:

02 March 2015 (Replaces: 28.02.2015)

a typowanie w sobotę się odbyło.

W sumie to miałem nadzieję że dzisiejsze super-G będzie zastąpi piątkowe odwołane zawody bo typowałem Fenninger, Maze, Vonn i maks by siadł. Ale skoro pisze jasno że było to za sobotnie zawody pozostaje mieć tylko niedosyt że nie obstawiłem inaczej.

A widzisz gdzieś 2 marca w LIDZE TYPERÓW jakieś wpisane zawody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz gdzieś 2 marca w LIDZE TYPERÓW jakieś wpisane zawody ?

Nie widzę, wzrok mam dobry. Nie widziałem również w czwartek formularza do typowania piątkowego super giganta, a czemu? Ponieważ typy zostały automatycznie przeniesione z odwołanych zawodów w Austrii w BK. Tylko wtedy ktoś się tym zajął i to przeniósł. I teraz będzie podobnie tylko fizycznie nie jest to zrobione, bo skoro jeszcze z tamtego tygodnia wyniki nie są uzupełnione to jak mają być poprawione i uzupełnione z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę, wzrok mam dobry. Nie widziałem również w czwartek formularza do typowania piątkowego super giganta, a czemu? Ponieważ typy zostały automatycznie przeniesione z odwołanych zawodów w Austrii w BK. Tylko wtedy ktoś się tym zajął i to przeniósł. I teraz będzie podobnie tylko fizycznie nie jest to zrobione, bo skoro jeszcze z tamtego tygodnia wyniki nie są uzupełnione to jak mają być poprawione i uzupełnione z tego?

Tak zgadza się , jednak jest małe ale - przed zawodami a nie po formularz został automatycznie przeniesiony . Prawo nie działa wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo organizator zabawy miał czas to przenieśc a w ten weekend nie.

Koniec domyślań, pkt podliczone także ja ze swojej strony dziękuje choć... pkt za gigant kobiet w Mariborze i zjazd mężczyzn w Saalbach nie są podliczone:) ale może będą. dzięki jeszcze raz, zapewne JC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...