Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Urodziny Johnnego Narciarza


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Oooo no to żeby Ci się zajebiście jeździło na czym tam akurat będziesz jechał. Żeby Ci starczyło paty na wiele lat realizacji własnych marzeń i inspirowania innych. Żeby Twoja druga połowa tak Cie kochała i Ty ją jak na filmiku to było. No i jeszcze powiem tylko, że zazdroszczę bo jesteś o prawie o jeden jedyny dzień młodszy ode mnie (29 10). Tylko, że niestety to prawie to 11 lat.

Trzymaj się serdecznie

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkim dziękuję! :)

W pierwszej kolejności chciałbym życzyć wszystkiego co najlepsze @Mitek, nawet nie wiedziałem, że obchodzimy urodziny niemal w ten sam dzień! :)  Czasu trochę brakuje ostatnio...

Dnia 30.10.2018 o 20:05, mysiauek napisał:

Zdrowia, dużo wolnego czasu i sensownego GPSu jeśli jeszcze takiego nie masz :)

Dnia 30.10.2018 o 22:05, aklim napisał:

Maciek ,

no to jeszcze raz :) życzę Ci dużo zdrowia , dużo wolnego czasu i wielu  szczodrych sponsorów 1f609.png  , żebyś mógł realizować wszystkie swoje plany i cele !!! 1f642.png

No to właśnie idzie spora paczka. od sponsora! Dostanę GPS Lezyne Mega XL z pełnym oprzyrządowaniem, który nie tylko ma spore ma możliwości, ale jego bateria trzyma aż do 48 godzin! Dostanę jeszcze dobrej jakości sakwy i najnowsze modele lampek Lezyne, które mają możliwości... Zostałem dostrzeżony... ;) Już myślę o North Cape 4000, na który to mnie namawia niejaki Wilk z forum ultrasów... ^_^

PS. Już szukam butów do nowego nabytku.. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, johnny_narciarz napisał:

No to właśnie idzie spora paczka. od sponsora! Dostanę GPS Lezyne Mega XL z pełnym oprzyrządowaniem, który nie tylko ma spore ma możliwości, ale jego bateria trzyma aż do 48 godzin! Dostanę jeszcze dobrej jakości sakwy i najnowsze modele lampek Lezyne, które mają możliwości... Zostałem dostrzeżony... ;) Już myślę o North Cape 4000, na który to mnie namawia niejaki Wilk z forum ultrasów... ^_^

PS. Już szukam butów do nowego nabytku.. ;)

uuuu ... , widzę  , że w tym roku Mikołaj do Ciebie wyjątkowo wcześnie zaglądnie :) 

Ps

Maciek , jak się tak doposażysz , to już Cię kurka nikt  nie dogoni :D 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...