Narty - skionline.pl
Jump to content
marboru

Urodziny Johnnego Narciarza

Recommended Posts

Cześć

Oooo no to żeby Ci się zajebiście jeździło na czym tam akurat będziesz jechał. Żeby Ci starczyło paty na wiele lat realizacji własnych marzeń i inspirowania innych. Żeby Twoja druga połowa tak Cie kochała i Ty ją jak na filmiku to było. No i jeszcze powiem tylko, że zazdroszczę bo jesteś o prawie o jeden jedyny dzień młodszy ode mnie (29 10). Tylko, że niestety to prawie to 11 lat.

Trzymaj się serdecznie

• Thanks 1

Ja też się dołączam - samych dobrych dni i obyś zawsze cały i zdrowy wracał ze wszystkich ekstremalnych ekscesów 😊!

• Thanks 1

Wszystkiego Naj...:)...,by każdy nowy dzień był kolejnym powodem do zadowolenia, by nigdy nie opuszczała Cię dobra passa, a każde nowe wyzwanie było zawsze niezapomnianą przygodą:)

• Thanks 1

Maciek ,

no to jeszcze raz :) życzę Ci dużo zdrowia , dużo wolnego czasu i wielu  szczodrych sponsorów 1f609.png  , żebyś mógł realizować wszystkie swoje plany i cele !!! 1f642.png

• Thanks 1

Bardzo wszystkim dziękuję! :)

W pierwszej kolejności chciałbym życzyć wszystkiego co najlepsze @Mitek, nawet nie wiedziałem, że obchodzimy urodziny niemal w ten sam dzień! :)  Czasu trochę brakuje ostatnio...

Dnia 30.10.2018 o 20:05, mysiauek napisał:

Zdrowia, dużo wolnego czasu i sensownego GPSu jeśli jeszcze takiego nie masz :)

Dnia 30.10.2018 o 22:05, aklim napisał:

Maciek ,

no to jeszcze raz :) życzę Ci dużo zdrowia , dużo wolnego czasu i wielu  szczodrych sponsorów 1f609.png  , żebyś mógł realizować wszystkie swoje plany i cele !!! 1f642.png

No to właśnie idzie spora paczka. od sponsora! Dostanę GPS Lezyne Mega XL z pełnym oprzyrządowaniem, który nie tylko ma spore ma możliwości, ale jego bateria trzyma aż do 48 godzin! Dostanę jeszcze dobrej jakości sakwy i najnowsze modele lampek Lezyne, które mają możliwości... Zostałem dostrzeżony... ;) Już myślę o North Cape 4000, na który to mnie namawia niejaki Wilk z forum ultrasów... ^_^

PS. Już szukam butów do nowego nabytku.. ;)

• Like 1

54 minuty temu, johnny_narciarz napisał:

No to właśnie idzie spora paczka. od sponsora! Dostanę GPS Lezyne Mega XL z pełnym oprzyrządowaniem, który nie tylko ma spore ma możliwości, ale jego bateria trzyma aż do 48 godzin! Dostanę jeszcze dobrej jakości sakwy i najnowsze modele lampek Lezyne, które mają możliwości... Zostałem dostrzeżony... ;) Już myślę o North Cape 4000, na który to mnie namawia niejaki Wilk z forum ultrasów... ^_^

PS. Już szukam butów do nowego nabytku.. ;)

uuuu ... , widzę  , że w tym roku Mikołaj do Ciebie wyjątkowo wcześnie zaglądnie :) 

Ps

Maciek , jak się tak doposażysz , to już Cię kurka nikt  nie dogoni :D 

• Thanks 1