Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2012/2013


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

wybieram sie jutro popoludniu ze znajomymi(2 doroslych i 7letni chlopak) na narty do Wisły zeby ich troche poszkolic i podoskonalic:). zalezy mi na tym aby mniejsza stoki tez byly oswietlone. WYbieram miedzy nowa osada i cienkowem... Co wg. Was wybrac ani razu tam nie bylem wiec pojecia nie mam :) z gory dzieki za pomoc

Ja też myślę, że do szkolenia Nowa Osada będzie lepsza. Tym bardziej, że to środek tygodnia i tłumów raczej nie będzie. Nie wybieraj się tylko w środę, może być problem z dojazdem ze względu na skoki w Malince:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o szkolenie to Klepki na przeciw Cienkowa będą najlepsze. Łagodny, stosunkowo długi stok. Na doskonalenie techniki idealny. Mało ludzi w tygodniu.

..aaa i warunki na klepkach zawsze najlepsze, bo i stok łatwy do utrzymania. Na NowejOsadzie zasłyszałem że dziś był kataklizm pod każdym względem.

Trza czekać na zimę bo bez tego to szkoda na razie czasu i nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://oognet.pl/content/details/1177 - lance zakupione przez nowego właściciela w natarciu - bynajmniej ja pierwszy raz ją tu na kamerce widzę:smile:

hehehe zerknalem jak co rano na kamerke, ale bylem zaspany jeszcze chyba, bo stwierdzilem ze to dym z domku wyciagowego :D teraz jak napisales, spojrzalem jeszcze raz i dojrzalem lance :)

koledzy ode mnie ze szkolki sa w Korbielowie, podobno warunki na otwartych trasach sa bardzo dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak dają radę... już od wczoraj pracują w pocie czoła :)

P.S Na 90% jeśli tylko pogoda pozwoli wybieram się do Korbielowa w czwartek ponartować z samego rana ( od 8 kilka godzin), jeśli ktoś ma ochotę się podpiąć ( okolice Andrychowa, ew. Kęt) proszę o kontakt. Póki co jadę sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie od paru dni jak włączałem tę kamerkę to tak jakby "dymiło" - ale myślałem, że to dym z komina ze schroniska albo chmury - kto wie - może już wcześniej była wyżej ustawiana:smile:

hehehe zerknalem jak co rano na kamerke, ale bylem zaspany jeszcze chyba, bo stwierdzilem ze to dym z domku wyciagowego :D teraz jak napisales, spojrzalem jeszcze raz i dojrzalem lance :)

koledzy ode mnie ze szkolki sa w Korbielowie, podobno warunki na otwartych trasach sa bardzo dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak dają radę... już od wczoraj pracują w pocie czoła :)

P.S Na 90% jeśli tylko pogoda pozwoli wybieram się do Korbielowa w czwartek ponartować z samego rana ( od 8 kilka godzin), jeśli ktoś ma ochotę się podpiąć ( okolice Andrychowa, ew. Kęt) proszę o kontakt. Póki co jadę sam.

ja dam znac jak cos bo jade do Korbielowa albo w czwartek wlasnie, albo w piatek. wszystko zalezy czy z czasem sie wyrobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byla ustawiona dokladnie tam gdzie dziś natomiast wiatr byl w druga stronę więc śnieżyło na prawo. Nie mialem ostatnio czasu wyskoczyć ale z tą kamerką akurat jestem na bieżąco :):):) ( jeżdżę wirtualnie poki co )

Gregor jak coś to pisz

nie obiecuje ze bede, bo jesli wyrusze w czwartek, to z rana, wiec kolo 12/12 bylbym na stoku. ale juz od piatku codziennie mozna mnie bedzie trafic w Korbielowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://oognet.pl/content/details/1177 - lance zakupione przez nowego właściciela w natarciu - bynajmniej ja pierwszy raz ją tu na kamerce widzę:smile:
Pięknie widaćgdzie jak działa lanca... dalej wieje tym gdzieś w górę... raczej średnio na trasę. Czy tylko ja widzę coś nie bałdzo ?

Image 26.jpg

Nieeezła widoczność. Czysto widać ho ho ho

Image 26.jpg

57da819e002ef_Image26.jpg.5e52bd44b394681efe8265e0b4ca5dd1.jpg

57da819e055f7_Image26.jpg.73c7d855c7d31594bd03f0fc005d75b4.jpg

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wierzyyyyyyyyysz.Urzędnikom nie wierzysz?????? :wink:

Mówili,że po Nowym Roku będą naśnieżać? Mówili!:rolleyes::

Urzędasy wiedzą kiedy zrobić zimę. :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://oognet.pl/content/details/1177 - lance zakupione przez nowego właściciela w natarciu - bynajmniej ja pierwszy raz ją tu na kamerce widzę:smile:

Lanca która nie ma prawa przy takim wietrze pracować pracuje, no ale warto naśnieżać wtedy kiedy ani jeden płatek śniegu z lancy nie spadnie na naśnieżany stok... Na "wiater" nic nie zastąpi armatki. Dla lancy musi być bezwietrznie lub jedynie lekko wiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się dziś po 16 wygospodarować trochę czasu wiec szybka decyzja Żar.16-45 meldujemy się pod wyciągiem, ludzi całkiem sporo ale tragedii nie ma ( kolejka raczej nei grozi ) , opłata za parking tradycyjnie 6zl, karnet 3h 45zl i już siedzimy w wagoniku. Pierwszy odcinek trasy ( prawa strona ) myślę co ja tu robię, bryły lodu wielkości grejfruta. OK udało sie przeżyć, decyduje- tamtej strony już nie tykam. Dalej już tylko lepiej chodź wkurzały zwężenia trasy spowodowane naśnieżaniem, na tyle intensywnym ze bliższy kontakt kończył się utrata widoczności. Przy kolejnych zjazdach można powiedzieć ze udało mi się zaadopotować do niedogodności i ten nieplanowany wyjazd zaliczam na plus. Warunki, no dałbym słabe -4 .

20130108_193909.jpg

20130108_193909.jpg.7c5d48e2a0d4a13552bf5958d5e932c4.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z nową ustawą o bezpieczeństwie na stokach narciareskich zabronione jest naśnieżanie otwartej trasy. Powinniście zawiadomić policje.

Q..va skuteczniejszy byłby UDT. :angry:

Tam mądre "sztuki" też pracują.Może znaleźli by pomysła jak rozwiązać taką sytuację. :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z nową ustawą o bezpieczeństwie na stokach narciareskich zabronione jest naśnieżanie otwartej trasy. Powinniście zawiadomić policje.

Nie piszcie i nie mówcie głośno bo jeszcze stworzą przepisy aby ITD zajmowało się bezpieczeństwem na stokach i wtedy będą sprawdzać prędkość na stokach poprzez nieoznakowanych narciarzy :stupid: a z helikopterów i dronów czy śnieżą jak jest otwarta trasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z nową ustawą o bezpieczeństwie na stokach narciareskich zabronione jest naśnieżanie otwartej trasy. Powinniście zawiadomić policje.

To co naśnieżane jest odgrodzone od reszty stoku, więc nie siej propagandy, a właściwie ciesz się, że będziesz mógł tam dłużej jeździć.

...i już siedzimy w wagoniku.

O kurde, siedzenia dorobili? :D

KARNET ZA ZŁOTÓWKĘ

Dla narciarzy regularnie odwiedzających wyciągi Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego, korzystających z karnetów terminowych istnieje możliwość zakupu karnetu jednodniowego za cenę 1 zł.

Aby skorzystać z promocji należy:

- W trakcie trwania sezonu narciarskiego 2012/13 nabyć co najmniej czterokrotnie dowolny karnet terminowy – termin musi być za każdym razem wykupiony na tę samą kartę czipową.

- Pomiędzy wizytami w Ośrodku nie zwracać karty czipowej w kasie.

- Zgłosić w kasie chęć nabycia karty promocyjnej.

Jednodniowy karnet promocyjny kosztuje 1 zł, umożliwia korzystanie z wyciągów w dni powszednie (poniedziałek – piątek) do godziny 16:30.

Karnet promocyjny może być sprzedany tylko i wyłącznie na kartę czipową, na którą wcześniej dokupywane były teminy uprawniające do skorzystania z promocji.

Regulamin promocji „KARNET ZA ZŁOTÓWKĘ”

Warunkiem nabycia promocyjnego KARNETU ZA ZŁOTÓWKĘ jest spełnienie warunku czterokrotnego zakupu dowolnego terminu zgodnie z cennikiem na sezon 2012/13.

Wszystkie zakupy muszą zostać dokonane na ten sam nośnik (kartę czipową).

Zakupy terminów, o których mowa powyżej mogą być przedzielane i poprzedzane zakupami punktów.

System sprzedaży automatycznie dokonuje weryfikacji czy dla danego nośnika istnieje możliwość sprzedaży terminu w promocyjnej cenie.

Zwrot karty w kasie powoduje naliczanie uprawnień do nabycia karnetu promocyjnego od nowa.

Karnet promocyjny może być sprzedany tylko i wyłącznie na kartę czipową, na którą wcześniej dokupywane były terminy (punkt 1).

Karnet promocyjny jest karnetem jednodniowym, umożliwia korzystanie z wyciągów w dni powszednie (poniedziałek – piątek) do godziny 16:30.

Cena karnetu promocyjnego wynosi 1 zł (brutto).

Z prawa do nabycia karnetu promocyjnego można skorzystać wielokrotnie w trakcie trwania sezonu narciarskiego 2012/13.

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski zastrzega sobie prawo do odwołania akcji promocyjnej w dowolnym terminie bez podania przyczyny.

źródło: szczyrkowski.pl

Też macie takie przeczucie, że jak się więcej osób o tym dowie, to im braknie karnetów? :D

Edytowane przez Slash0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...