Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2012/2013


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podaje PKL na Facebooku,jest szansa żeby w ten weekend ruszył Kasprowy. :smile:

No w końcu ! Podają na stronie ponad 80 cm. Swoją drogą taka góra się marnuje bo nie można naśnieżać.... Ehhh. No chyba że czekali na powrót Ruskich do domu, coby nie zadeptali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj warunki z Kasprowego z 08.01.2013

[video=youtube;E9cxR88hFAc]

i dalej - zaczerpnięte z Fb 3Style - Specjalistyczny Sklep Snowboardowy Kraków

"miejscami jest śnieg wywiany, nie ma mowy o jeździe pod wyciągiem, sporo skał wystaje, kosówka tylko lekko przykryta, ale puchu miejscami sporo. Gąsienicową mogą puścić lada moment, tam jest więcej śniegu."

Edytowane przez los_dell_rio
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam z ceną na wszystko na Kasprowym ? bo jak patrzę na cennik:

http://www.pkl.pl/index.php?id=24

to są osobne ceny na wagon do góry, gąsienicową i goryczkową, razem wyjdzie 215 :)

jest tam jakiś karnet "ALL" ?

W zeszłym roku kupowałem wyjazd w górę i jazdę na obu wyciągach za jakieś 100-115 zł , nie pamiętam dokładnie. Powrót nartostradą do Kuźnic. Teraz faktycznie nie widze tego w cenniku :confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest godzina 19.40, a na Golgocie ciemno..... Na stronie piszą, że czynne do 20.00 - brak klienteli ??? Był ktoś ? jest czynne wieczorem ? Miałem zamiar sie wybrać po pracy..

Bo czynna jest "7" z Suchego do Soliska.

Dzisiaj zaliczyłem Żar, co prawda krótko bo mniej niż 2 godziny ale zawsze coś. Ludzi na jeden wagonik i nie było za ciasno. Trasa u góry 5/5 dół "zagrudkowany" na amen, tzn. na takie 3+/5. Mimo, że było lekko na plusie to grudki dzielnie przetrzymał cały dzień i zrobiła się tarka, a na przewężeniu lodowisko, co bywało bolesne. Zdjęć nie mam bo aparat w telefonie nie raczył się włączyć, a poza tym nie ma co pokazywać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo czynna jest "7" z Suchego do Soliska.

Dzisiaj zaliczyłem Żar, co prawda krótko bo mniej niż 2 godziny ale zawsze coś. Ludzi na jeden wagonik i nie było za ciasno. Trasa u góry 5/5 dół "zagrudkowany" na amen, tzn. na takie 3+/5. Mimo, że było lekko na plusie to grudki dzielnie przetrzymał cały dzień i zrobiła się tarka, a na przewężeniu lodowisko, co bywało bolesne. Zdjęć nie mam bo aparat w telefonie nie raczył się włączyć, a poza tym nie ma co pokazywać.

7, tzn ten kawałek przy wyciągu VIII? no to kawał trasy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korbielow.net - podaje:

W nadchodzący weekend (12-13.01.2013) będą działały wszystkie wyciągi w obrębie masywu Pilska ! Szczegóły będzie można znaleźć klikając w menu "Narty & snowboard", "Warunki na stokach, komunikat". Zapraszamy na Pilsko !

ten wyciąg nr IX, żeby przejechać na Buczynkę też będzie czynny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...