Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko, Korbielów - informacje


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

A ja to na pikietę pod siedzibą tych... tych... tfu!... Tfu!... to bym zaprosił brać górniczą, oni potrafią dać taki szoł... palenie opon, petardy, demontaż szklanych elementów otworów okienno/drzwiowych:biggrin:, no generalnie chłopaki mają wprawę i mogą pana S wprowadzić w stan wystraszonego świstaka:stupid:.

Pomysł dobry, lecz widzę jeden problem: siedziba tych wszarzy znajduje się aż pod Gorlicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, lecz widzę jeden problem: siedziba tych wszarzy znajduje się aż pod Gorlicami.

A będzie zorganizowany jakiś wspólny bus z Korbielowa? Mi na zimę zawsze samochód nawala, więc wolałabym transportem zbiorowym, a Gorlice od Krakowa to kawał drogi. No i czy organizatorzy mają zgodę na pikietę? Lepiej te sprawy mieć czyste, żeby nie mogli policji wezwać.

Jak nie mają to lipa, strach jechać bo nieprzyjemności mogą być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba za dużo słuchasz Radia Maryja:) przecież Dolina Rospudy wciąż istnieje, to akurat wiem bo mam w Gatym ciotkę:) oni to tam się nawet cieszą, że droga nie zniszczyła doliny bo mają biznes kajakarski. Dla mnie ta akcja na plus dla eko. Wogole cała ta sprawa to podobno wielka sciema politykow, którzy manipulowali lokalną ludnością żeby pikietowlai i blokowali ulice a sami im nawet kładki nad drogą nigdy nie zrobili...

ale wracając do gorskich spraw:)

Czy ktoś coś wie co z tym transportem zbiorowym, będzie?

a może ktoś z Karkowa się wybiera?

zabrałabym się z kimś kto mimo wszystko ma pokojowe zamiary, żeby nie biegać na pociąg jak towarzyszy od opon zwijać będzie policja:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłam mały reaserch w sieci. Luknijcie tu: http://pracownia.org.pl/poradnik-projektowania-przejsc-2010.

Skoro wydali książkę pod patronatem państwowego urzędu to znaczy, że są specjalistami (czy nam się to podoba czy nie).

Ja zrozumiałam wypowiedź kudłatego tak, że nie chodzi o to czy się zmiesci czy niezmieści na tylko o to czy przejdzie. Osobiście wolę, żeby podnosili most niż by ten los na droge miał wyjsc i kogoś zabić, jak tu: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-auto-zderzylo-sie-z-losiem-na-a2-jedna-osoba-zginela-3-sa-ra,nId,614794

No i wkurza mnie TVN za taką dziennikarsą "świnie". Dla nich to śmieszne ale tu nie chodzi o łosia tylko o nasze bezpieczeństwo na drogach! Ale bieda to kupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje ze lilianna to ktos z poplecznikow kudlatego... i jedyny research jaki robi, to na temat planowanych protestow...

tak powiedz kudlatemu ze przyjada gornicy, jeszcze kibice i narodowcy, a zeby bylo gorecej to antifa tez bedzie, beda plonac opony a niebo rozswietla molotowy... opanuj sie prosze kimkolwiek jestes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panu się za to zdaje że świat jest czarno-biały. Nie jest. Ja po prostu patrzę na świat ze zrozumieniem i nie zamykam się we własnej "jedynie słusznej" ideologi. I nie lubie jak ktoś mi wciska kity. Po prostu.

Kudłatemu nic nie przekaże bo go pierwszy raz zobaczę na pikiecie we wtorek (jeśli oczywiście zastaniemy ich w domu - mogą się wypiąć), zresztą jak nie są głupi to monitorują sprawę i śledzą fora.

Wypowiedziałam swoje zdanie na temat regionu podlaskiego (most na Narwi oraz dol. Rospudy) bo to są tereny związane z moją rodziną. Dolina jak zarastała tak zarasta, a czy zarasta jakoś nadzwyczajnie dolina Wisły? To chyba naturalny proces. Co do łosia to nie jestem specem. Trzebyłoby leśników spytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43-360 Bystra to koło Bielska Białej:smile:

Faktycznie, ale tutaj Google-maps dało ciała!

Po wpisaniu adresu: "ul. Jasna 17, 43-360 Bystra", Google za każdym razem pokazuje miejsce na peryferiach Gorlic.

A swoją ścieżką, jeśli ktoś ma niedaleko, to dobrze by było zrobić jakieś rozeznanie, czy "kudłaty" faktycznie ma z tym adresem coś wspólnego, bo nie można wykluczyć, że poza skrzynką na listy przybitą do wrót walącej się stodoły, tam nic więcej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ale tutaj Google-maps dało ciała!

Po wpisaniu adresu: "ul. Jasna 17, 43-360 Bystra", Google za każdym razem pokazuje miejsce na peryferiach Gorlic.

A swoją ścieżką, jeśli ktoś ma niedaleko, to dobrze by było zrobić jakieś rozeznanie, czy "kudłaty" faktycznie ma z tym adresem coś wspólnego, bo nie można wykluczyć, że poza skrzynką na listy przybitą do wrót walącej się stodoły, tam nic więcej nie ma.

Nie radzę korzystać z durnych map googla, nie są one dokładne, są aktualizowane z poślizgiem rok-dwa.

Wpisz Bystra ul. Jasna 17 w wyszukiwarkę na http://mapa.targeo.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę, żeby podnosili most niż by ten los na droge miał wyjsc i kogoś zabić, jak tu: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-auto-zderzylo-sie-z-losiem-na-a2-jedna-osoba-zginela-3-sa-ra,nId,614794

No i wkurza mnie TVN za taką dziennikarsą "świnie". Dla nich to śmieszne ale tu nie chodzi o łosia tylko o nasze bezpieczeństwo na drogach!

Szkoda, ze nie interesowało Was bezpieczeństwo mieszkańców rozjeżdżanego przez TIR-y Augustowa, gdy zablokowaliście budowę drogi przez Dolinę Rospudy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę korzystać z durnych map googla, nie są one dokładne, są aktualizowane z poślizgiem rok-dwa.

Mapy Googla nie są durne, tylko co najwyżej ich polska wersja.

Z map Googla korzystam od lat, gdy wyszukuję kwatery za granicą i podanie adresu z kodem pocztowym w krajach niemieckojęzycznych sprawdza się w 100%.

Wynajduję lokalizację kwatery dzięki Google maps, przenoszę znalezioną pozycje do mojego urządzenia TomTom, które potem doprowadza mnie pod same drzwi wynajętej kwatery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma inne zdanie jak Pan, znaczy się, że ekolog? no to przykro mi, okazać się może że logicznie myślących ludzi jest więcej niż ekofiko i nie znajdzie się poparcie dla Pilska ani innej sprawy narciarskiej.

Zeby być mocnym nie wystarczy machać pięściami, palić opon i rzucać inwektywami. Wychodzi się wtedy na (za przeproszeniem) bandę matołów bez argumentów merytorycznych, zroemocjonowanych - takich nikt nie słucha. Decyzje i tak zapadają poza nami. Nikt chyba urzędników łzami czy groźbami nie przekupił jeszcze...

Mam coraz gorsze przeczucie, że ta pikieta jeszcze wyjdzie ekologistom na dobre, jeśli nie będzie merytoryki. A póki co na forum tylko o paleniu opon i górnikach...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...