Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko, Korbielów - informacje


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

http://pracownia.org.pl/aktualnosci,1042

Z dzisiaj 24.04.2014 - Pilsko: pasmo sukcesów w obronie dzikiej przyrody

Wyroki sądów oznaczają paraliż inwestycyjny na Pilsku. Inwestor nie ma prawa budowy nowego wyciągu na Halę Miziową. Jakakolwiek ingerencja w środowisko przyrodnicze Pilska bez decyzji środowiskowej byłaby równoznaczna z dopuszczeniem się przestępstwa przeciwko środowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłaś kiedyś na Buczynce tam gdzie teraz nie ma lasu?

daj spokój.... rozmowa z z Nimi to jak dyskusja z Macierewiczem.... szkoda czasu.

Niestety takie mamy prawo, że łajzy tego rodzaju mogą dobrze zyć z ' ochrony przyrody'....

http://pracownia.org.pl/aktualnosci,1042

Z dzisiaj 24.04.2014 - Pilsko: pasmo sukcesów w obronie dzikiej przyrody

Wyroki sądów oznaczają paraliż inwestycyjny na Pilsku. Inwestor nie ma prawa budowy nowego wyciągu na Halę Miziową. Jakakolwiek ingerencja w środowisko przyrodnicze Pilska bez decyzji środowiskowej byłaby równoznaczna z dopuszczeniem się przestępstwa przeciwko środowisku.

No to 'po ptokach'.. przynajmniej przez najblizszy sezon (tyle potrwa odwołanie do NSA), a być moze i dłużej.

Swietny przykład jak wystraszyć TMR..... ..

Edytowane przez mig12345
ort
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój.... rozmowa z z Nimi to jak dyskusja z Maciarewiczem.... szkoda czasu.

Niestety takie mamy prawo, że łajzy tego rodzaju mogą dobrze zyć z ' ochrony przyrody'....

No to 'po ptokach'.. przynajmniej przez najblizszy sezon (tyle potrwa odwołanie do NSA), a być moze i dłużej.

Swietny przykład jak wystraszyć TMR..... ..

hola, hola - nazwał mnie Pan łajzą? Tylko to Pan potrafi? Obrażać ludzi? Nie zgadzam się na to! Apeluje do moderatora o czerwoną kartkę a od Pana żądam przeprosin!!! nikogo nigdy nie obraziłam a Panu się wydaje, że internet to jest studnia bez dna, gdzie frustrację można wyrażać obelgami. Nie! każdy tu jest odpowiedzialny za swoje słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam, bardzo lubię Pilsko i jestem tam kilka razy w roku. Na skiturach, piechotą, z psem. Różnie. Ostatnio nawet nas filmowano na Miziowej. Szczerze - gdyby to wszystko wyglądało normalnie nie miałabym żadnego "ale". Ale wygląda to bardzo źle, nie chodzi nawet o zawiłości prawno-formalne i wojnę na argumenty. Chodzi o PR, który jest widoczny dla zwykłego człowieka. Można przecież zrobić to wszytsko po ludzku, zgodnie z wymogami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola, hola - nazwał mnie Pan łajzą? Tylko to Pan potrafi? Obrażać ludzi? Nie zgadzam się na to! Apeluje do moderatora o czerwoną kartkę a od Pana żądam przeprosin!!! nikogo nigdy nie obraziłam a Panu się wydaje, że internet to jest studnia bez dna, gdzie frustrację można wyrażać obelgami. Nie! każdy tu jest odpowiedzialny za swoje słowa.

hola hola... Potrafię również 2x sprawdzić w SJP znaczenie tego słowa zanim go użyje publicznie. I dalej uważam, znając działanośc pewnego Stowarzyszenia z pobliskiej okolicy, że jest ono w tym przypadku użyte właściwie i rzetelnie.

(Oczywiście moderator może mieć inne zdanie - jego wola i władza).

Gdyby jednak przypadkiem nie była Pani związana w żaden sposób z tą organizacją, to naprawdę serdecznie przepraszam za odniesienie tego określenia do siebie - ale tylko wtedy, bo nie mam nic przeciwko rzetelnym ekologom.

Pozdrawiam

Mich

P.s. - tak na marginesie to mnie osobiście bardziej zbulwersowałoby porównanie do posła M, ... coż... signum temporis.... widocznie nie była Pani zdumiona porównaniem metod działania i niezwykłej zdolności i łatwości mijania sie z rzetelnością.

Edytowane przez mig12345
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola, hola - nazwał mnie Pan łajzą? Tylko to Pan potrafi? Obrażać ludzi? Nie zgadzam się na to! Apeluje do moderatora o czerwoną kartkę a od Pana żądam przeprosin!!! nikogo nigdy nie obraziłam a Panu się wydaje, że internet to jest studnia bez dna, gdzie frustrację można wyrażać obelgami. Nie! każdy tu jest odpowiedzialny za swoje słowa.

Osobiście jestem uprzedzony i ostro sponiewierany przez ... biznesmenów ekologów - dyrygować możesz na swoim podwórku nie tutaj.

To jest forum dla narciarzy, a widząc jak piszecie o NAS to się ciśnienie podnosi....

Proponuję:

zmienić forum i skupić się na zwiększaniu przychodu Waszej firemki, bo coś marnie to zaczyna wyglądać lub stworzyć kolejną idiotyczną publikację dotyczącą niszczenia przyrody przez narciarzy .... może ktoś kupi za 50 zeta

Ps: zostawcie Europę ona Was nie potrzebuje i wie co dla Nich jest dobre.....

Ps2: Polecam popatrzeć na zdjęcia sprzed kilkudziesięciu lat jak wyglądało Podhale / Tatry, jak Pilsko i kilka innych miejsc - przecież to są lasy nasadzeniowe...... później się zastanowić jaki jest w tym sens..... a na koniec cofnąć się do grudnia 2013 i np: doliny kościeliśkiej .... pilska .... itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Niech se pisze te wypociny, najlepiej takich pajacy ignorować, wtedy im ciśnienie rośnie:mad::

Panowie NARCIARZE na NARCIARSKIM forum - bardzo, bardzo słabo wypadacie. ZERO merytoryki, dyskusji, argumentów. MASA obelg i lekceważenia. Ktoś może się ze mną nie zgadzać i to jest wporządku, ale jak ktoś kogoś obraża to dla mnie jest to tylko wyraz frustracji.

Ekobąk mówicie? Ewidentnie tu śmierdzi - ale hamstwem. Panie moderatorze JC - kompromitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. - tak na marginesie to mnie osobiście bardziej zbulwersowałoby porównanie do posła M, ... coż... signum temporis....

Może dlatego, że dla kogoś potrafiącego samodzielnie i niezależnie myśleć, porównanie do Macierewicza jest raczej komplementem?

Nie każdy musi myśleć pod dyktando TVN i GW. Niektórzy do tego celu używają własnych szarych komórek.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, prawo mamy jakie mamy (m.in. dlatego polscy narciarze wywożą z kraju co roku 500 milionów euro), ale prawa mimo wszystko trzeba przestrzegać. Stawianiem wyciągów bez zezwoleń nic się nie osiągnie. Jeśli chcemy mądrego prawa, to możemy na nie wpływać w wyborach (póki co z przykrością obserwuję typowo polskie zjawisko - odwagę w gębie, a gdy przychodzi do czynów, 99% wyborców głosuje na tych samych ustawodawców od lat). Jeśli można łamać prawo, to nic dziwnego że ludzie nie widzą potrzeby go zmieniać, no bo po co? Łatwiej pójść na skróty. Po co nam kolejne "martwe pomniki ludzkiej głupoty", jak słusznie ktoś kiedyś określił wypasiony wyciąg na Czarnym Groniu, stojący od kilku lat w poprzek oślej łączki i nieczynny z powodu budowlanej samowolki? Liczyłem na to, że nowy inwestor w Korbielowie podejdzie do sprawy profesjonalnie.

Edytowane przez koliber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...