Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko, Korbielów - informacje


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem, przy okazji powrotu z Tatrzańskiej Łomnicy. Trwa budowa dolnej stacji. Słupy stoją i czekają na śmigło. Z tego co się dowiedziałem, to jak pogoda pozwoli, to śmigło ma sie pojawić w Korbielowie w najbliższych dniach.

Jak znajdę czas, to wieczorem wrzucę kilka fotek.

Nie chcę nudzić, ale jestem obecnie dość daleko, a Pilsko to góra na której się prawie wychowałem i stąd chłonę każdy news, czy zdjęcia jak gąbka wodę. JC, czy jest szansa na wrzucenie tych zdjęć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TESTY kanapy dla Korbielowa?Dorzucę coś od siebie :wink: W nowym filmie promującym działalność Tatralift znalazłem migawki z testów nowego, czteroosobowego krzesła z osłonami. Bardzo możliwe, że jest to właśnie wyprzęgana kanapa SLO4, która będzie kursować w Korbielowie na Buczynkę. Zdjęcia poniżej.

testy_kanapa_4SLO.jpg

testy2_kanapa_4SLO.jpg

testy_kanapa_4SLO.jpg.140e1d3886d44d6bcfa77f4f6126ccef.jpg

testy2_kanapa_4SLO.jpg.6790a326aeee2e6d5748fb34dd94c513.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w Korbielowie piękna polska jesień, do tego dodatkowa atrakcja, a ja siedzę w Radomiu :(

Widzę, że conajmniej 6 słupów już stoi :o jadą ładnie z tematem, może do wieczora skończą :D

Wczoraj przeglądałem posty z zeszłego roku w tym temacie. Chciałem porównać postęp tegoroczny z zeszłym rokiem. Jest ok 1,5 miesiąca wyprzedzenia. Rok temu słupy były stawiane początkiem grudnia. Także jest cały listopad na testy, odbiory i ewentualne poprawki, a mam nadzieję że drugi raz już nie będzie nic postawione za nisko bądź za wysoko lub ewentualnie jakaś część nie dojdzie na czas :D Czyli wszysyko powinno być gotowe na otwarcie sezonu.

JC napisz coś na temat oświetlenia, czy robione jest coś w tym kierunku, kiedy staną słupy? Co z naśnieżaniem? Może dowiedziałeś się coś na temat zakupu nowego sprzetu do naśnieżania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba postępowanie inwestora na Pilsku, bez zbędnej pompy, huraoptymizmu a za to wciąż realizuje postęp. Chociaż początki miał trudne. A ceny w Istebnej nie są wysokie, bo te wasze prognozy cen karnetów są przerażające, dla chcących śmigać dwa razy w tygodniu, (mam blisko) staje się to nieosiągalne. Myślę, że Pilsko z oświetloną Buczynką będzie dobrą alternatywą, a tam w tygodniu zupełnie nie ma narciarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z adminów tego forum odpowiedzieć na zagadkę dlaczego posty z linkiem do filmiku z helikopterem są usuwane?? Patrz: zrzut ekranu poniżej

Jeszcze dzisiaj na stronie zamieszczony zostanie film przygotowany przez skionline.tv. Co do usuwania, to nie chodzi o film tylko jego źródło.

Dziękuję za zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@weteran Toć to radzieckie, to samo lata! :D

Dorzucę coś od siebie :wink: W nowym filmie promującym działalność Tatralift znalazłem migawki z testów nowego, czteroosobowego krzesła z osłonami. Bardzo możliwe, że jest to właśnie wyprzęgana kanapa SLO4, która będzie kursować w Korbielowie na Buczynkę. Zdjęcia poniżej.

Powinieneś spłonąć w piekle za brak linka :D ja taką wiedzę i filmiki to jak ktoś powiedział chłonę jak gąbka wodę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć on pilotuje tą maszyne :D

:biggrin:

Marzy mi się licencja pilota, ale to raczej pozostanie w sferze marzeń,głównie ze względu na koszta. :proud:

Spodziewałem się,że w ten weekend będzie śmigło, ale tak się wkręciłem w trening rowerowy, że gdzieś mi to umknęło... :)

Trochę żal,ale i tak dziś nie mógłbym tam być o odpowiednie porze. Wczoraj może by coś z tego było, ale brak precyzyjnej informacji i pusty bak zniechęcały skutecznie do wycieczki. :frustrating:

Tak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

Marzy mi się licencja pilota, ale to raczej pozostanie w sferze marzeń,głównie ze względu na koszta. :proud:

Jak tak patrzę na mistrzostwo pilota to przypomniał mi się film

. Sposób w jaki pilot prowadzi maszynę chyba usprawiedliwia off top tego watku. Trochę kiedyś latałem jako pasażer na ławeczce zewnetrznej na MH-6 Litlle Bird z Jankesami i byłem pod ogromnym wrażeniem jak lawirowali pomiędzy drzewami latając nad drogami w lesie, kilka metrów nad ziemią. Dla niezorientowanych to jest to cudo:
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kordiankw Jakbyś całe życie spędził za sterami tej maszyny wożąc choinki to myślę, że też byś doszedł do takiej wprawy. Swoją drogą ciekawe ile choinek dobrze znosi takie emocje :) A co do AH-6 to jest to śmigłowiec stworzony do szalonych manewrów, lekki i niesamowicie zwrotny.

Mówisz - masz. Proszę bardzo::wink:

http://www.tatralift.eu/

Dziękuję :) sposób obsługi kalkulatora w 1:12 zasługuje co najmniej na nobla.

Krzesełko wyprzęganej kolejki bardzo ładnie wyglądało na wizualizacji, gorzej trochę w rzeczywistości. Miejmy nadzieję, że to tylko "wersja robocza".

Edytowane przez Slash0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...