Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko, Korbielów - informacje


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

Pilsko pod względem widoków jak zwykle bajka, trasy na początku świetne, później wyszło sporo kamieni, ale ogólnie super, warto się było wybrać. Niestety sam ośrodek przedstawia coraz smutniejszy widok. Dolne kanapy nie działają, jeżeli ktoś nie wie, że dalej jest stacja kolei na szczyt to zastaje zamknięta stacje. Brak spójnej identyfikacji wizualnej czy dobrej reklamy, jakby nikomu nie zależało, pracownicy na orczykach maja dalej kurtki z logo GAT... Podejście pod kolej jak zwykle nie było posypane i trzeba się wspinać. Jeden z orczykow (talerzyk) na samej górze nie działa i obsługa twierdzi, że w tym roku nie ruszy, w pewnym momencie na linie leży przewrocone drzewo, lina nie jest zerwana, ale widać nikomu nie zależy żeby to drzewo usunąć. Główny orczyk na szczyt miał dwa dłuższe przestoje spowodowane jakimiś technicznymi problemami. Mam wrażenie, że wszystko się tam jakoś powoli toczy, ale każda większą awaria coraz bardziej wiekowego sprzętu może sprawić, że to będzie koniec tego ośrodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przed chwilą rozmawiałem z Recepcją Jontka. W zeszłym tygodniu Pani w kasie ON Pilsko zapewniała, że do ferii pojawią sie wspólne karnety. Podobnie Baba i Korbielow.net. Teraz Pani z recepcji prześmiewczym tonem zacytowała regułkę odnośnie braku wspólnych karnetów, którą wypisali na FB. Poziom rozmowy z klientem ZEROWY. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdka!

Wczoraj wybrałem się na Pilsko. Warunki średnie. Nastawiłem się że w nocy będzie spory opad. Uzbroiłem się w kijki teleskopowe wedze samurai, z dużymi talerzykami do jazdy w puchu śnieżnym. Spadło może (na szczęście) około 10 cm śniegu. Na trasie dużo lodu. W lesie poza trasą miejscami lód przysypany śniegiem, w przewianych miejscach bardzo nieprzyjemne do jazdy. Do południa piękna pogoda, potem zaczął się opad.

Talerzyki na wyciągu na Kopiec powieszone. Wyciąg nie działa. Widać wyraźny marazm.

Jadę wyciągiem na Pilsko. Zsiadam na górze, wyciągam telefon, żeby zrobić zdjęcie. Nagle obok mnie przejeżdża policjant, wyciąga rękę jakby na przybicie piątki, mówiąc "gwiazdka!".  10 sekund konsternacji - pomyślałem że coś zrobiłem nie tak. Zobaczyłem że trzyma w ręce mój talerzyk od kijka narciarskiego. Wypadł mi gdzieś wcześniej. Podziękowałem i pojechaliśmy dalej.

26972268_1985906258402334_1324908217_o.jpg

26972282_1986064068386553_445011615_o.jpg

Edytowane przez Gerald
  • Like 10
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, leitner napisał:

Wczoraj talerzyk na Kopiec został odebrany przez TDT. Niedługo pewnie ruszy

To fajnie, chociaż w 7,56 % poprawi ten obraz nędzy.

To chyba jeden z najlepszych przykładów, jak wymiana orczyków na krzesła nie spowodowała dużej poprawy. Czasowo wychodzi dalej beznadziejnie.

Na szczęście Pilsko będzie się zawsze broniło wieloma możliwościami jazdy pozatrasowej, i rewelacyjnymi widokami.

Tak w ogóle, te wyciągi krzesełkowe - Baba, oraz Korbielów - Hala Szczawiny to gdzie wcześniej sobie funkcjonowały?

Najlepsze warunki to tam były pod koniec listopada.

Edytowane przez Gerald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...