Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko, Korbielów - informacje


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

Korbielów wspólny karnet
Ośrodek Pilsko w Korbielowie udostępnił(a) post użytkownika Kolej Baba.
19 min ·
 
1 godz. ·

No i wylądowaliśmy "Mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości" 1f642.png:)

Ruszają wspólne skipassy !

Wspólny skipass jest dostępny w opcjach :

-jednodniowym
-wielodniowym

Może ten mały kroczek do przodu uruchomi lawinę kolejnych pozytywnych kroczków w dalszym rozwoju naszej miejscowości 1f642.png:)

Zapraszamy do Korbielowa

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Robur82 napisał:

SMR-u z niego korzysta a ile kiedyś korzystało.

Część poprzednio korzystających z SON zdecydowanie mniej teraz korzysta bo nie lubi tłoku na trasach.Jakbym miał lepszy dojazd wybrałbym Korbielów zamiast Szczyrku. Dobrze ,że w Wiśle dosyć luźno.Nienawidzę ciźby!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Korbielów ma piekne widoki ale zrobienie sobie zdjecia na tle wyciagow nie powala teraz ludzie lubia nowoczesne koleje, za to Korbielów ma swój klimat a TMR postawił nowe koleje i każdy jedzie zobaczyć nowy Szczyrk ale jak będzie dużej stanie do krzesła jak zjazd na nartach, to pojadą na inne stoki którzy lubią jeździć , bo ich nie będzie interesować pokazanie się w kurorcie i zrobienie sobie zdjęcia i wklejenia FB. tak jak w Białce :D 

 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, jaca775 napisał:

W Korbielów ma piekne widoki ale zrobienie sobie zdjecia na tle wyciagow nie powala teraz ludzie lubia nowoczesne koleje, za to Korbielów ma swój klimat a TMR postawił nowe koleje i każdy jedzie zobaczyć nowy Szczyrk ale jak będzie dużej stanie do krzesła jak zjazd na nartach, to pojadą na inne stoki którzy lubią jeździć , bo ich nie będzie interesować pokazanie się w kurorcie i zrobienie sobie zdjęcia i wklejenia FB. tak jak w Białce :D 

 

Przeczytałem z pięć razy i za cholerę nie zrozumiałem...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Hextor napisał:

Ale zrobią w tym miejscu nowe czy nie?

Wysłane z mojego F3112 przy użyciu Tapatalka
 

Jeśli się zmieni średnia kierunków wiatrów, w okresie zimowym, to tak. Na razie przeważają te ze wschodu na zachód, co jest naprawdę niekorzystne.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na parkingu na wysokości polany Strugi lodowa masakra, dwie kolizje. Samochody bezwładnie zsuwały się z góry. Byłem świadkiem jednej kolizji. Ludzie też się bardzo przewracali. Sytuacji nie ułatwiały też samochody upakowane ciasno i gęsto wzdłuż drogi.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michalb napisał:

To ja już zgłupiałem... Teraz już nawet rzeźnickimi orczykami nie wpakujemy się na Pilsko? Niemożliwe, normalnie... ręce opadają. 

Uprzejmie dementuje te informacji. To był żart z dyskusji która wywołała się na grupie facebookowej "freeriderzy". Było to taka aluzja do Kasprowego Wierchu. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gerald napisał:

Uprzejmie dementuje te informacji. To był żart z dyskusji która wywołała się na grupie facebookowej "freeriderzy". Było to taka aluzja do Kasprowego Wierchu. 

To kamień z serducha, bo już myślałem, że to jakiś zły sen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pablodc napisał:

Dzisiaj na parkingu na wysokości polany Strugi lodowa masakra, dwie kolizje. Samochody bezwładnie zsuwały się z góry. Byłem świadkiem jednej kolizji. Ludzie też się bardzo przewracali. Sytuacji nie ułatwiały też samochody upakowane ciasno i gęsto wzdłuż drogi.
 

Na podejściu do Polany Strugi to jak prawie zawsze koszmar z ulicy wiązów. Dwa tygodnie temu na wspomnianym podejściu kilka razy narciarze strącali się nawzajem z tych schodów. Jeden się pośliznął i leciał na drugiego, rozpierducha na całego. Ja wylądowałem w szyszkach bo chciałem bokiem wyminąć. Jedynym słusznym rozwiązaniem były raki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, michalb napisał:

Na podejściu do Polany Strugi to jak prawie zawsze koszmar z ulicy wiązów. Dwa tygodnie temu na wspomnianym podejściu kilka razy narciarze strącali się nawzajem z tych schodów. Jeden się pośliznął i leciał na drugiego, rozpierducha na całego. Ja wylądowałem w szyszkach bo chciałem bokiem wyminąć. Jedynym słusznym rozwiązaniem były raki. :)

A że raki są w Polsce pod ochroną, to nikt ich nie używa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Kopca przez Miziową i przez las do Szczawin jak?
 
Do zakrętu przy skrzyżowaniu w prawo (na końcu byłego tależyka) bardzo ok. Przy z zjeździe z góry wystawało trochę kamieni na początku. Reszta trasy super.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Spiochu napisał:

Wybiera się ktoś na Pilsko w środę lub w czwartek?

Chętnie bym dołączył. Mogę ewentualnie zabrać kogoś z okolic Pszczyny.

Cześć, po wczorajszych harcach mam wielki apetyt. Raczej czwartek bo będzie po nocnym opadzie. Pszczyna po drodze tylko urlop muszę załatwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być Szczyrk w towarzystwie @przemo_narciarz i @Jasiek, ale miałem złe przeczucie… czytając wątek o SMR, chyba wygrałem dzisiaj los na loterii. Pogoda iście bajeczna, ale to pewnie wszędzie, naturalny śnieg?, to już niekoniecznie. O warunkach na trasach niewiele mogę napisać, zjechałem ze trzy razy 5-ką - do Miziowej - idealna, do Szczawin - widziałem kilka minerałów. Resztę dnia spędziłem w lesie, i na nieratrakowanej części Kopca, tutaj było… :P sporo jest już rozjeżdżone, ale w lesie można znaleźć jeszcze miejsca nietknięte ślizgiem narty. Do godziny 10-ej ludzi bardzo mało, później kolejka na Pilsko na jakieś 5-8 minut. Wracałem 6-ką do 1-ki, da się zjechać, trzeba tylko uważać na kamienie w dolnej części trasy. Jeden z lepszych dni spędzonych w tym sezonie na nartach, nie ma się czemu dziwić, to w końcu Pilsko :D.

WZF w Szczyrku? - mimo posiadanej sezonówki, odpowiem: to chyba żart! xD

IMG_0575.JPG

IMG_3174.JPG

IMG_1521.JPG

IMG_1774.JPG

IMG_4545.JPG

IMG_9058 2.JPG

IMG_1864.JPG

IMG_4491.JPG

IMG_6337.JPG

IMG_9543.JPG

IMG_1769.JPG

IMG_2471.JPG

IMG_0314.JPG

IMG_1286.JPG

IMG_2940.JPG

IMG_5531.JPG

IMG_1029.JPG

IMG_4789.JPG

IMG_9939.JPG

  • Like 19
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...