Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko, Korbielów - informacje


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.04.2022 o 11:26, mirekn napisał:

Wg mnie ten uskok za przełamaniem musi być „wzmocniony/naprawiony” 

jesienia widziałem ze jest tam niestabilnie zreszta wczoraj tez

tego wyrównanie wg mnie nie załatwi

Tak, z pewnością masz rację! Jeśli kupujący ośrodek nie są kompletnymi amatorami, musieli to wziąć pod uwagę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...
5 minut temu, mirekn napisał:

Też :)przebieram nogami ale te mocne minusy nie wróżą mocnego opadu.
 

Jak dla mnie to jest gra nie warta świeczki na skitury. Ale jak Marcin ma parcie, to czemu nie...

Za to bardziej bym się napalał na biegówki, bo do tego nie potrzeba aż tyle śniegu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gerald napisał:

napalał na biegówki, bo do tego nie potrzeba aż tyle śniegu

Słusznie prawisz ;) Myślałem nawet żeby tylko podejść na turowych butach (zobaczyć jak tam noga i but się dogadują po lecie) z lekką nartą i spróbować fok od poziomu Miziowej np przez Kopiec i skrajnie po prawej (oczywiście zejście na butach) ale ... 25 go muszę być w pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mirekn napisał:

Słusznie prawisz ;) Myślałem nawet żeby tylko podejść na turowych butach (zobaczyć jak tam noga i but się dogadują po lecie) z lekką nartą i spróbować fok od poziomu Miziowej np przez Kopiec i skrajnie po prawej (oczywiście zejście na butach) ale ... 25 go muszę być w pracy. 

Może w końcu do Zwardonia pojedziemy w tym roku? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kolej Baba pozamiatała :)  Szacunek za bilety rodzinne!

Kolej Baba Korbielów cennik sezon 2022/23

6h od 14:00 do 20:00  70zł.

4h od 16:00 do 20:00 40zł 

Rodzinny 2+2  5h za 240zł , dzieci do 6 lat za darmo!

Kolej Baba
..tak by to było na ten sezon ..
🔥Nowością są karnety rodzinne, które polecamy.
🔥spore zniżki dla klubów i grup, które będą ustalane indywidualnie . W tym celu kont tel 601506406 lub na miejscu u nas.
🔥Tradycyjnie parking za free.
🔥Wypożyczalnia sprzętu, Servis oraz szkółka narciarsko/snowboardowa.
Serdecznie zapraszamy 🏂❄️⛷️
BaBa🐊😘

kolej-baba-cennik-2022-2023.thumb.jpg.4430c674fb85a81dd7769f30fb1ca9b8.jpg

KL Baba, bezpłatny parking  ul. Szczyrbok 56 Korbielów

parking-bezplatny-900-1.jpg.645cf97cba75bcbb9124fae4399d5b93.jpg

 

Po sąsiedzku Pilsko ,,zaprasza"   4h tylko  130zł, a dziecko od 3 lat 125zł ! 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, surfing napisał:

Po sąsiedzku Pilsko ,,zaprasza" 

Na dodatek (czekam na potwierdzenie z Miziowej bo zawsze tam mieszkając kupowałem sobie karnet tylko na Kopiec)
https://korbielow.net/kopiec-rozbojnik/

Kopiec - Rozbójnik

 

Wyciąg talerzykowy przy Goprówce na Hali Miziowej

 

Wspólny Skipass - Wyciąg Kopiec Rozbójnik w sezonie 22/23 należy do wspólnego skipassu Pilsko

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Cześć, pytanie mam do "tubylców" tudzież obcykanych w topografii Pilska: gdzie w górnej części góry, w lesie jest/było ogrodzenie z siatki? Obszar po lewej od trasy zjeżdżając. Na pewno powyżej Szczawin, może też powyżej Miziowej, ale to już nie jestem pewna.  Zjeżdżając poza stokiem natknęłam się i musiałam drzeć trochę do góry żeby na trasę wyjść🤔. Możliwe, że to gdzieś w tej oznaczonej okolicy, ale człowiek spękany mógł coś pokręcić ;) (pierwszy raz Pilsko i to samotnie w jeździe)

Z braku możliwości nartowania, tak sobie odtwarzam w pamięci fajne miejsca i rozkminiam gdzie może być w miarę bezpiecznie poza stokiem.

pilsko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Christof, nie ogrodzenie trasy, klasyczną siatkę ogrodzeniową w lesie, jakiś wygrodzony teren w dołku jakby poniżej trasy. Zjechałam zaraz na początku trasy ze stoku między drzewa i dojechałam do tego ogrodzenia. Idąc wzdłuż wróciłam  na trasę, ale musiałam wleźć na kolanach pod górkę, na oko ze 2 m uskoku - trasa wyżej,  ;) 

PS. Zaczęłam od samej góry między trasami 5 i 5a, potem przejechałam chyba gdzieś w kierunku dawnej 8? przynajmniej tak mi się wydaje ale mogę się mylić 🤔

Edytowane przez KamaG
PS. dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KamaG napisał:

Nie Christof, nie ogrodzenie trasy, klasyczną siatkę ogrodzeniową ……mylić 🤔

Bylo tego swego czasu sporo z uwagi na głuszce ;)

E6C84F12-D9D5-4A9E-80AC-13D18F4E84B4.thumb.jpeg.f23d6a21458121454f38d351200d25f8.jpeg

ostatnio najbliżej 5 widziałem w 2019 tam gdzie jest odbicie szlaku turystycznego do granicznego poniżej Miziowej. Poniżej ścieżki było tej siatki jeszcze sporo. 
 

Pozdrawiam

mirekn

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...