Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bielizna termoaktywna - kalesony długie czy 3/4?


luks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów,

Do tej pory używałem długich kaleson.

Przymierzam się do zakupu kompletu "lepszej" bielizny jednak mam dylemat czy zainwestować w pieniądze w zestaw z kalesonami długimi czy może jednak 3/4?

Proszę o sugestie!

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że żadna "fachowa wiedza tajemna" nie jest tu potrzebna. :eek: Ot zwyczajnie - jak wolisz. Można również roztrząsać czy lepsza koszulka z długim czy z krótkim rękawem. Ja osobiście używam długich. Do 3/4 jakoś do tej pory nie mogłem się przekonać. Ale warto też uwzględnić warunki w jakich przyjdzie Ci ww bieliznę używać. Moja rada jest taka. Jeśli to ma być "lepsza" bielizna to będzie też droższa. Jeśli więc kupisz tylko jeden komplet to kup długi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziękuję za opinię, jednak co do koszulki sprawa jak dla mnie prosta. Wybór jak kto woli, bo to warstwa pierwsza!

Chodzi mi o praktyczne opinie, bo przecież w bucie potem albo będziesz miał warstwę: bielizna-skarpeta-but lub skarpeta-but.

Tak jak pisałem do tej pory jeździłem w długich gatkach, jednak przy temp. 0-5st.C miałem dość wilgotne skarpety - winę zrzucam na dotychczasową bieliznę - może ona winna :happy:

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Do tej pory używałem długich kaleson.

Przymierzam się do zakupu kompletu "lepszej" bielizny jednak mam dylemat czy zainwestować w pieniądze w zestaw z kalesonami długimi czy może jednak 3/4?

Proszę o sugestie!...

Witam.

Od czterech sezonów jeżdżę w kalesonach 3/4 (wcześniej miałem długie).

Z długimi zawsze miałem "kłopot" bo się zawijały itp.

Jak kupiłem 3/4 problem się skończył.

Tak, że jak mogę radzić to weź 3/4.

Co do ciepła, to but i skarpeta wystarcza (testowane przy -25 st C)

Moje "spodnioki" to Falke, skarpeta X-socs.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od czterech sezonów jeżdżę w kalesonach 3/4 (wcześniej miałem długie).

Z długimi zawsze miałem "kłopot" bo się zawijały itp.

Jak kupiłem 3/4 problem się skończył.

Tak, że jak mogę radzić to weź 3/4.

Co do ciepła, to but i skarpeta wystarcza (testowane przy -25 st C)

Moje "spodnioki" to Falke, skarpeta X-socs.

Pozdrawiam

Noooo widzę, że jednak 3/4 rządzi! Może więc to ja zostałem w tyle???:confused:: :eek: :stupid: Inna rzecz, że garderoba (Falke, X-socks) wymiata!

Jeszcze jeden taki wpis i lecę kupić gatki 3/4! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam problemów z długimi "kalesonami" . Używam firmy Rukka, Odlo i te z 'X" nie pamietam nazwy. Wszystkie sięgaja do górnej granicy kostek i nic się nie zawija, ściśle przylegaja do ciała . Osobiście wole długie :)

Jeśli bielizna termoaktywna jest dobrze dopasowana (a musi być!) to jest oczywiste, że nic się nie powinno zawijać. Myślę, że jeśli się zawija to znaczy, że jest zbyt luźna czyli chyba źle dobrana. Ona powinna raczej opinać ciało. I nie mówię tu o produktach typu "compression", które wręcz "ściskają" ciało. Osobiście też nigdy nie miałem tego problemu, że nawet nie wspomnę o tym, że nic w miejscu "zachodzenia" skarpety na bieliznę nie było wilgotne. Bo to byłoby nieporozumieniem. Po to jest ta cała zabawa z odzieżą termoaktywną żeby żadnej wilgoci nie odczuwać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...