Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

La PLAGNE Paradiski 5-12.1.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Pomału pakowanko zbliża się do końca

Jeszcze troszku gratów do auta,kawka i

pare godzinek w aucie :biggrin: i jeżdżim na wyjeżdzie nie strikcie rodzinnym :wink:

Chyba nawet się ciesze,bo i pogoda zapowiada się ciekawie :rolleyes::

To jest ta sama imprezka, którą mi swego czasu proponowałeś? Ech .... Fajnie się zapowiada! :cool:: Szerokiej i bezpiecznej drogi! I niezapomnianych wrażeń narciarskich! Jak dopisze pogoda ( a dopisze!) to czegóż trzeba więcej? Mam nadzieję, że o tym wszystkim co się tam będzie działo będziemy mogli tu poczytać i choć troszeczkę zobaczyć.

To co? Kawka dopita? To w drogę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku tam. Super miejsce, jeżdżenia w pierony. Szczególnie polecam zjazdy w najniższe partie, bo miej ludzi, a i trasy fajne. Skocz do Les Arcu, bo warto i tam też w niższych partiach. Na deserek zjazd w Les Arc z A. Rouge do Villaroger - najpierw czarną a potem czerwona - daje popalic po giczołach.

Gdzie mieszkacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 18 godz dotarłem dzisiaj rano do domciu,ale od początku :rolleyes::Wyjeżdżamy 5 stycznia o godz 2 rano,droga mija bez większych problemówPo skromnych 19 godz meldujemy się w szufladzie Francuskiej w miejscowowości Les CochesBardzo dobra baza wypadowa na drugą stronę czyli Les Arcs.Zakładamy plan jazdy że jeżdzimy na przemian, La Plagne kontra Les Arcs Plan udaje się zralizować w 100,no prawie bo nie byliśmy w stane krótkich 6-dni

IMAG0267.jpg

IMAG0262.jpg

IMAG0258.jpg

IMAG0238.jpg

IMAG0227.jpg

objechać wszystkich 425 km zaj...... tras :stupid:

IMAG0267.jpg.2274d57debbd784525781cf15628302a.jpg

IMAG0262.jpg.9d253452caedaf816f19ba8beb6208e7.jpg

IMAG0258.jpg.4c3439bb467cea3384d31160b37b8f76.jpg

IMAG0238.jpg.bd258d78b13169735c87805aa401a474.jpg

IMAG0227.jpg.757b78bf1115362b06d7f9385290b4a1.jpg

Edytowane przez marcinn
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 18 godz dotarłem dzisiaj rano do domciu,ale od początku :rolleyes::

Wyjeżdżamy 5 grudnia .......zakładamy plan jazdy że jeżdzimy na przemian, La Plagne kontra Les Arcs

Plan udaje się zralizować w 100,no prawie bo nie byliśmy w stane krótkich 6-dni objechać wszystkich 425 km zaj...... tras :stupid:

A co robiliście przez pozostałe ponad 30 dni?:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przygotowanie tras żabojady nie mają się czego wstydzićOśrodki oferują żróżnicowane trasy,przy czym strona Les Arcs jest mniej rodzinnaPogoda jaką mieliśmy była extra,4 i pół dnia lampy,ostatni dzień to gęste opady śniegu W górnych partiach powyżej 2000 tys siłny wiatr dlatego jeżdziliśmy do granicy drzew.Dzień ostatniego narowania zakończyliśmy standardowo ok 5,zresztą pozostałe dni wyglądały podobnie :tongue:Po raz kolejny Francja mnie mile zaskoczyła i ta pogodaaaI to by było chyba na tyle moich wypocin :smile:

IMAG0231.jpg

IMAG0355.jpg

IMAG0336.jpg

IMAG0382.jpg

IMAG0238.jpg

IMAG0231.jpg.1efab5d5dddc994d261699949b4c67c0.jpg

IMAG0238.jpg.416a9320d7f1099537da6cc20d00970d.jpg

IMAG0355.jpg.fe0b3f9f83e26fd347054118597cdf01.jpg

IMAG0336.jpg.8ac4438bf57cdcf338df1c85b697332e.jpg

IMAG0382.jpg.960a3683e03a35d98eeb4cc20024392b.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd z biura tzw.budżetówka z snowtrexu

Koszta 1300 z pełnym skipasem + dojazd ok 500 zł w 4 osoby w aucie

Jeśli chodzi o ceny to wiadomo-Francja piwo 6-8 euro,cherbata 3-4

Spageti 13,sestaw obiadowy 15-20e.taniej w lokalnych sklepach np. spark

Knajpy na każdym stoku,lepsze i gorsze czytaj ciut tańsze

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 2 możliwości

+ 99, - zł za skipass „ Discovery Paradiski” czyli poszerzenie skipassu o jednodniowy wypad w ramach skipassu „La Plagne” na tereny Les Arcs.

+ 109,- zł, za skipass „Unlimited Paradiski” czyli poszerzenie na full skipassu na całe Paradiski ( + Les Arcs) bez jakichkolwiek ograniczeń !.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd z biura tzw.budżetówka z snowtrexu

Koszta 1300 z pełnym skipasem + dojazd ok 500 zł w 4 osoby w aucie

Jeśli chodzi o ceny to wiadomo-Francja piwo 6-8 euro,cherbata 3-4

Spageti 13,sestaw obiadowy 15-20e.taniej w lokalnych sklepach np. spark

Knajpy na każdym stoku,lepsze i gorsze czytaj ciut tańsze

Ja dotarłem do domu 2 godz. temu. Wyjazd nie był organizowany przez SnowTrez tylko Espace Trans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej szczegółów poproszę bo 2.02 mam zamiar tam jechać ( jeśli pogoda będzie optymistyczna )

z biura czy samemu organizowałeś wypad ?

jakie koszty ?

jakie ceny na stoku i czy jest jakaś "naj" knajpa

itd.

napisz jak najwięcej :mellow:

Ja byłem w zeszłym roku w Les Coches z Espace Trans

http://www.espacetrans.pl/autokarowe/les%20coches%20styczen%202013.html

w apartamencie Wengen. Na 4 osoby wyniosło nas wszystko +/- 2tys na osobę( rozszerzony skipass Paradiski przez wszystkie dni, jedzenie z polski i trochę na miejscu, własne jedzenie na stoku -kanapki termosik, transport, pobyt) Ja byłem w drugiej połowie marca i w lutym teraz może być 100/200 zł os drożej. Ludzi trochę się kręciło, ale do wyciągów się nigdy nie stało. W porze obiadowej trasy puste. Śniegu nie brakowało i praktycznie wszystkie trasy były czynne. Na niżej położonych trasach po południowej stronie o 12 było wodniście. Reszta tras wytrzymywała cały dzień. Jak ktoś chce się wybrać to zdecydowanie polecam karnet na oba ośrodki. Les Arsc strasznie mi się podobało. Jak dla mnie najlepszy ośrodek a w kilku juz byłem. Knajpami na stoku nie byłem zainteresowany- dla mnie tylko narty. Ceny raczej standardowo 6euro piwo 3 herbata. W miejsowosci ceny w sklepie przystepne. Jak masz jakies pytania to pytaj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką ofertę

Ski Safari in Bourg St Maurice!

Explore the biggest connected ski areas in the world !

Book your accommodation from €269* /person in Bourg Saint Maurice.

*Price include: accommodation in a studio for 4 pax + Paradiski 6 day-skipass including 1 days skiing in the 3 valleys and 1 day in Espace Killy.

tylko nie wiem czy karnet jest tu na oba ośrodki czy tylko na LA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...