Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski Ochodzita w Koniakowie


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

To proponuję przeczytać regulamin forum, który zaakceptowałeś przy rejestracji!

Administratorzy i moderatorzy serwisu skionline.pl - najstarsze forum narciarskie w Polsce zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości lub wątku bez podania przyczyny.

Tak się składa że przeczytałem i zrozumiałem ;) Jednak utarło się że administratorzy/moderatorzy na ogół informują co im się nie spodobało i z jakiego powodu ktoś ląduje na cenzurowanym. Obowiązku, jak jest zaznaczone w regulaminie, oczywiście nie ma, ale tak bez słowa to pozostają niedomówienia i pewien niesmak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony toczącą się dyskusją wybrałem się w piątek na Ochodzitę i była to moja pierwsza wizyta w tych okolicach. Stok w Koniakowie z perspektywy Złotego Gronia w Istebnej wyglądał bardzo ciekawie. Samochodów na parkingu ok. 30, kolejek przed wyciągiem brak, wietrznie.

Jeździłem trasą nr 1, przygotowana bardzo dobrze, bez muld i lodu. Miejscowi racerzy rozstawili nawet kilka bramek i nie narzekali nawet kiedy zrobiło się parę skrętów po ich gigancie. Atmosfera generalnie przyjazna, wyciągowi w porządku, grzecznie podawali orczyki, bez większych przestojów. Około południa uruchomiono drugą nitkę orczyka, aby rozładować niewielką i tak kolejkę.

Na stoku pusto, bez problemów można było zjechać całą trasę szybkim gigantowym skrętem bez obaw, że uderzy nas ktoś, kiedy tniemy w poprzek stoku.

Narciarze na stoku to głównie turyści, kilka rodzin z dzieciakami.

Kilka ostatnich dni spędziłem w Istebnej i prawdę powiedziawszy na Ochodzitej pojeździłem więcej i fajniej, bez kolejek, bez tłoku na stoku. Jeśli w przyszłości miałbym wybierać przyjadę do Koniakowa a nie do Istebnej.

PS Baranina a w zasadzie gulasz z baraniny w knajpie jest i kosztuje 12 zł. Z racji tego, że był piątek poprzestałem na napoju izotonicznym w postaci piwa ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że przeczytałem i zrozumiałem ;) Jednak utarło się że administratorzy/moderatorzy na ogół informują co im się nie spodobało i z jakiego powodu ktoś ląduje na cenzurowanym. Obowiązku, jak jest zaznaczone w regulaminie, oczywiście nie ma, ale tak bez słowa to pozostają niedomówienia i pewien niesmak.

OchodzitaSki możesz potwierdzić to co mi znajomy z Koniakowa mówił, że przymierzacie się do budowy kanapy od południowej strony Ochodzitej? Jeżeli tak to może jakieś szczegóły byś zapodał. Całkiem ciekawie powinno to wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zmobilizowałem się i zmontowałem filmik z Ochodzitej z 10 lutego.

Tak było, a może i będzie bo zima ma wrócić.

[video=youtube;301_Z6qQavc]

Bardzo fajny filmik fajnie zmontowany, jedno ale co do samego filmu jakość HD masakra, popróbuj inne formaty lub ustawienia może będzie lepiej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zmobilizowałem się i zmontowałem filmik z Ochodzitej z 10 lutego.

Tak było, a może i będzie bo zima ma wrócić.

Bardzo fajnie mnie sfilmowałeś! :) Dzięki!

Jak na taki krótki stok, to możliwości zjazdu bardzo dużo. Trzymam kciuki, aby to się dalej rozwijało.

Miejscowi mówią,że ma powstać 6 osobowa kanapa,ale w kierunku południowym,gdzie trasy mogłyby być dłuższe.Nowa inwestycja + to co jest,to już wygląda bardzo ciekawie. :rolleyes::

W całej Trójwsi to zdecydowanie najciekawsza górka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to za krótko ,za daleko, bez dojazdu :mad::Filmik bardzo fajny:smile:

Janek, jak bez dojazdu? Ochodzita ma jeden z najlepszych dojazdów w Polsce, a w przyszłym sezonie będzie jeszcze lepiej. Np ze Śląska dojedziesz ekspresowką, zostanie tylko ostatnie 5 km przejechać zwykłą drogą. Lepszy dojazd ma tylko Zwardoń i Bełchatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, jak bez dojazdu? Ochodzita ma jeden z najlepszych dojazdów w Polsce, a w przyszłym sezonie będzie jeszcze lepiej. Np ze Śląska dojedziesz ekspresowką, zostanie tylko ostatnie 5 km przejechać zwykłą drogą. Lepszy dojazd ma tylko Zwardoń i Bełchatów

Janek jest niezmotoryzowany i chodzi mu o możliwość dotarcia na stok za pomocą komunikacji masowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...