Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski Ochodzita w Koniakowie


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 years later...

Oby tam stało się coś pozytywnego. Ekspozycja na wiatr - to fakt. Ale też naturalne położenie i ułożenie czyni w tego miejsca możliwy taki nasz mały polski Kronplatz. Doprawdy nie trzeba wielkiej wyobraźni, aby to zobaczyć. Miejsce z wielkim potencjałem na tzw. mini-stację z wieloma wariantami zjazdu (coś jak Mosty ok. 20 km dalej).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
1 godzinę temu, Bemek napisał:

Stok o nachyleniu  południowo-zachodnim  i przeokrutne wichury   odstraszają inwestorów  , tyle z Ochodzitej :(

Odstrasza ale raczej to

Dnia 31.12.2018 o 17:49, andrzej1982 napisał:

Trudne to będzie - bo w tamtych strona (Istebna, Koniaków, Zwardoń), to miejscowy, miejscowemu - Wilkiem, jak Zwardoń Ski teraz pokazuje

Zwardoń SKI to nie tylko dojazd z którym jest problem i pewnie to masz na myśli. Można też dodać Duży Rachowiec. Pomyśleć że w dzieciństwie i na Ochodzitej i na Dużym jeździłem. Świetne trasy treningowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mamad napisał:

Zwardoń SKI to nie tylko dojazd z którym jest problem i pewnie to masz na myśli. Można też dodać Duży Rachowiec. Pomyśleć że w dzieciństwie i na Ochodzitej i na Dużym jeździłem. Świetne trasy treningowe.

Ta wojna wyniszczy ich wszystkich. Szkoda, bo oba Rachowce były fajną opcją. Nie było tam też przeludnienia.  A jak posypało... uuuuu... 

Nie przyjadą narciarze, nie zarobi Karczma Ochodzita... Nie będzie tam narciarstwa ani nawet coś zjeść, to po co tam jechać? Pomijam skitourowcow... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Bemek napisał:

Stok o nachyleniu  południowo-zachodnim  i przeokrutne wichury   odstraszają inwestorów  , tyle z Ochodzitej :(

Witam, ale musicie przyznać, że widoki z Ochodzitej przepiękne.

Jeździłem na Ochodzitej ładnych "parę" lat temu i był to naprawdę ładny kawałek stoku narciarskiego. Był tam w okolicy za Strażą Pożarną w Koniakowie jeszcze jeden wyciąg, nie chce przekręcić nazwy, jest jeszcze ?

pozdrawiam:

wariat jazdy Telemarkiem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kptdenaturat napisał:

Był tam w okolicy za Strażą Pożarną w Koniakowie jeszcze jeden wyciąg, nie chce przekręcić nazwy, jest jeszcze ?

"Szus"? "Szańce"? Na tym drugim jeździłem jeszcze niedawno i chyba obecnie działa. Ale nie dam sobie uciąć ręki...

http://www.uzawadow.pl/wyciag-szance/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kptdenaturat napisał:

Witam, ale musicie przyznać, że widoki z Ochodzitej przepiękne.

To prawda, kilka lat temu pewien Pan wygrał konkurs National Geographic Polska zdjęciem z Ochodzitej w kierunku Koniakowa

Edytowane przez christof
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...