Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

skionline.pl i PM Sport na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


JC

Rekomendowane odpowiedzi

No bardzo proszę, strzelajcie. A SB to się chyba zakopie miedzy kwiatkami jak mu powiem :)

Zrobiłem dochodzenie i wychodzi mi że to jakaś firma z Katowic, co notabene na allegro sprzedaje strugaczki do nart, no ale nie widzę tu sensacji, więc traktuję wynik mojego śledztwa jako błędny:rolleyes::.

W związku z powyższym wnoszę o podpowiedź:

np. z jakiego województwa jest winner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dochodzenie i wychodzi mi że to jakaś firma z Katowic, co notabene na allegro sprzedaje strugaczki do nart, no ale nie widzę tu sensacji, więc traktuję wynik mojego śledztwa jako błędny:rolleyes::.

W związku z powyższym wnoszę o podpowiedź:

np. z jakiego województwa jest winner?

Idziesz na łatwiznę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Przy okazji dzisiejszego finału WOŚP i szperania po aukcjach znalazłem ubiegłoroczny eksponat :) może kogoś zainteresuje?

http://aukcje.wosp.org.pl/kask-poc-skull-x-sygnowany-m-in-przez-teda-ligety-i877853

dorzucę też link do mojej aukcji i zachęcam do licytacji:

http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-z-autografami-gwiazd-squasha-i931863

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dzisiejszego finału WOŚP i szperania po aukcjach znalazłem ubiegłoroczny eksponat :) może kogoś zainteresuje?

http://aukcje.wosp.org.pl/kask-poc-skull-x-sygnowany-m-in-przez-teda-ligety-i877853

A tak temu co nalepił na potylicy kasku tą a fe nalepkę to łapek nie poparzyło?:tongue:

To tak żartem, a poważnie to ładnie z ich strony że nie zdrapali tej jedynie słusznej nalepki z przodu, no chyba że mają w redakcji klatkę na kanarka, a w niej włożony kask z nalepką SKIONLINE.PL i że niby mają jeńca:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. Po prostu nie mamy w czym jeździć, a to bardzo porządny kask :laughing:

Powiedzmy że wieżę w tą wersję....:rolleyes::....nie bardzo:tongue:

No i przy okazji gratuluję i cieszę się że kask trafi ponownie we właściwe ręce:smile:

Jako ciekawostka, nie dało się ustawić snajpera na coś co było sprzedawane na WOŚP:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że wieżę w tą wersję....:rolleyes::....nie bardzo:tongue:

No i przy okazji gratuluję i cieszę się że kask trafi ponownie we właściwe ręce:smile:

Jako ciekawostka, nie dało się ustawić snajpera na coś co było sprzedawane na WOŚP:rolleyes::

Dziękuję.

A o co chodzi w ostatnim zdaniu, bo dzisiaj mam niż intelektualny i nie łapię?

Mobilnie Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi w ostatnim zdaniu, bo dzisiaj mam niż intelektualny i nie łapię?

Jest tak strona snajper.net i po zalogowaniu tam można ustawić na aukcję alllegro, czy ebay, taki strzał, np. na 1 min. przed końcem będzie strzelał do zadanej wartości maksymalnej, lub do przelicytowania innej oferty. Generalnie siedząc i robiąc to "z palca" nie ma szans.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...