Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Tatry Mountain Resort Klub Akcjonariuszy


michaś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem akcje parę dni przed terminem więc nie powinno być problemów. Za radą kerstin skontaktowałem się z mlinią. Mają przysłać zaświadczenie z domu maklerskiego. Szkoda że nie wiedziałem o tych benefitach wcześniej bo Chopok bardzo lubię. Czy wejściówki obowiązują także w Spindlerowym Młynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie wiecie jak wygląda sprawa z tymi kartami Go Pass za posiadanie akcji? Jeżeli zakupię 25 akcji to dostanę 6 karnetów na tę kartę.

Z tego co pisze na ich stronie to nie mogę nikomu ich sprzedać - i dobrze.

Zastanawia mnie jednak czy ja mogę wykorzystać 3 karnety w 3 dni, a moja droga żona w tym samym czasie pozostałe 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można zakupić akcje wspólnie na dwie osoby jeżeli ma się wspólnotę majątkową? Jeżeli tak to co w takiej sytuacji?

Myślę że TMR nie przewidział takiej sytuacji :) Ja miałem podobny problem i po prostu kupiłem akcje dla siebie i dla swojej połówki. Jest jeszcze opcja kupna 250 akcji, wtedy dostaje się dwa skipasy sezonowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
2 godziny temu, Jusik2002 napisał:

Mam pytanie odnośnie klubu akcjonariusza i profitów z niego płynących. Czy jak zakupię teraz określoną ilość akcji to muszę ją utrzymywać przez jakiś czas aby otrzymać benefity ?

Regulamin mówi, że trzeba je posiadać co najmniej rok (do 31.10.2020 w przypadku tego sezonu), co zresztą jest zrozumiałe - inaczej każdy kupiłby je "na chwilę" dla skipassu, Jednak wielu ich posiadaczy nurtuje pytanie, czy za wcześniejszą ich sprzedaż (np. w sierpniu) grożą jakieś sankcje, skoro karnet został już wykorzystany zimą. Oczywiście lepiej dla wszystkich jest tego nie nadużywać, by ten cały program benefitów trwał jak najdłużej. Zresztą cena akcji stale, choć minimalnie rośnie, wiec nie ma potrzeby ich odsprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, koliber napisał:

Regulamin mówi, że trzeba je posiadać co najmniej rok (do 31.10.2020 w przypadku tego sezonu), co zresztą jest zrozumiałe - inaczej każdy kupiłby je "na chwilę" dla skipassu, Jednak wielu ich posiadaczy nurtuje pytanie, czy za wcześniejszą ich sprzedaż (np. w sierpniu) grożą jakieś sankcje, skoro karnet został już wykorzystany zimą. Oczywiście lepiej dla wszystkich jest tego nie nadużywać, by ten cały program benefitów trwał jak najdłużej. Zresztą cena akcji stale, choć minimalnie rośnie, wiec nie ma potrzeby ich odsprzedaży.

A jest już dostępny regulamin na obecny rok z informacją ile akcji - ile karnetów ? Znalazłem tylko informację z ubiegłego roku. 

Edytowane przez Jusik2002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Akcje już są czy ktoś  doświadczony podpowie co muszę przygotować aby przejść procedurę bezproblemowo ? Jeszcze pytanie czy dziecko będzie mogło też korzystać z benefitow które nabede ? Gopass dziecka mam podpięty pod swoje konto.

Edytowane przez Jusik2002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przesłać skan dokumentu potwierdzający posiadanie akcji na 31.10.2019. Musi to być wersja papierowa z pieczątkami, kodem ISIN itp. Jeśli chodzi o dziecko to niestety nie może korzystać z Twoich benefitów (chyba że masz 2x sezonowy skipass lub VIP) Benefity na określoną ilość wejść są przeznaczone tylko dla ich posiadacza. Można je najwyżej w całości przekazać innej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do PKO BP i ING. W PKO muszę udać się osobiście po to zaświadczenie a w ING mogę złożyć wniosek przez konto bankowe. W obu bankach chcą 30 zł za to oświadczenie. Akcje kupowałem na mnie i na żonę ale z myślą o skipassach dla żony i córki. Mam nadzieję, że nie będzie problemu z przekazaniem ich na córkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pytanie do tych którzy już korzystali z benefitów. Z biura potrzebuję zaświadczenie o posiadaniu akcji na dzień 31/10 - czy zaświadczenie ma być papierowe a może elektroniczne ? Jak już będę miał zaświadczenie to w jaki sposób mam się zarejestrować ? Kurcze może istnieje jakaś droga aby z benefitu mógł korzystać również mój syn ? Za odpowiedzi wielkie dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam,

W tym roku z żoną założyliśmy konta maklerskie i kupiliśmy akcje (po 40szt.) i zarejestrujemy się programie klub akcjonariuszy TMR. Jednak cały czas zastanawiam się jeszcze jak mógłbym w ten sposób zdobyć karnety dla 2 moich dzieci (niepełnoletnich oczywiście). Czy komuś z forumowiczów coś podobnego już się udało?
Szukałem banku który pozwoliłby mi na założenie konta maklerskiego dla nich, ale wygląda na to, że jest to w Polsce nadal nie możliwe (podobno na Słowacji, się da).
Zastanawiałem się jeszcze jak bym założył na siebie dwa konta maklerskie (w dwóch różnych bankach) i kupił po 40 akcji na każdym z nich, czy przy rejestracji z automatu połączą mi te akcje i policzą jako jedną osobę z 80 akcjami, czy uda mi się to zarejestrować jako dwa osobne bonusy po 40? Wtedy mógłbym przekazać komplet karnetów jednemu dziecku. Żona zrobiłaby podobnie i miałbym problem rozwiązany. 

Czy ktoś próbował już czegoś takiego? Udało się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, head1100 napisał:

Witam,

W tym roku z żoną założyliśmy konta maklerskie i kupiliśmy akcje (po 40szt.) i zarejestrujemy się programie klub akcjonariuszy TMR. Jednak cały czas zastanawiam się jeszcze jak mógłbym w ten sposób zdobyć karnety dla 2 moich dzieci (niepełnoletnich oczywiście). Czy komuś z forumowiczów coś podobnego już się udało?
Szukałem banku który pozwoliłby mi na założenie konta maklerskiego dla nich, ale wygląda na to, że jest to w Polsce nadal nie możliwe (podobno na Słowacji, się da).
Zastanawiałem się jeszcze jak bym założył na siebie dwa konta maklerskie (w dwóch różnych bankach) i kupił po 40 akcji na każdym z nich, czy przy rejestracji z automatu połączą mi te akcje i policzą jako jedną osobę z 80 akcjami, czy uda mi się to zarejestrować jako dwa osobne bonusy po 40? Wtedy mógłbym przekazać komplet karnetów jednemu dziecku. Żona zrobiłaby podobnie i miałbym problem rozwiązany. 

Czy ktoś próbował już czegoś takiego? Udało się?

Kiedyś pisałem do TMR czy można jeden pakiet np. 80 akcji podzielić na dwa pakiety po 40 to mi odpisali, że nie ma takiej możliwości. U mnie problem z dzieckiem rozwiązałem tak, że pakiet akcji kupił mi brat który nie jeździ na nartach. A co do Twojego pomysłu to może warto napisać do TMR czy jest taka możliwość. Zawsze będziesz miał podkładkę.

 

Minimalna ilość akcji to 25 sztuk za co jest 6 wejściówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ski89 napisał:

Ciągłe posiadanie akcji np. przez 5 lat upoważnia do corocznej sezonówki czy to jest tylko jednorazowa sezonówka za zakup?

Jak do tej pory, kupując akcje benefity należą Ci się co roku (warunek musisz mieć te akcje 31 października).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jusik2002 napisał:

W tym roku zmienił się regulamin. Karnety można wykorzystać dla całej rodziny. Mam nadzieję że będzie dało się rozdzielac pojedynczo bo tylko wtedy to ma sens...

Screenshot_20201203-203154_Photos.jpg

To to by była super informacja. Ja jeszcze tego nie widzę bo czekam na rejestrację. Sprawdzę na pewno.

Ale z drugiej strony pytałem w sierpniu TRM o to i odpisali, że mogę dać to dowolnej osobie z mojego konta gopass, ale tylko całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...