Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Tatry Mountain Resort Klub Akcjonariuszy


michaś

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

A wylano na mnie "pomyje" - jak nawet nie tyle kwestionowałem przełożenie "inwestycji" w akcje na jazdę (benefity), co trochę zacząłem liczyć. Teraz już to liczenie jest bez sensu. Jak ktoś mi powie, że opłaca się wydać jedyne 135 tys. zł (750 x 180), aby dwie osoby jeździły "za darmo" - zostawię go z tym przeświadczeniem samego.

Cóż. Schadenfreude mi wystarczy.

Pozdrawiam wszystkich inwestorów "narciarskich" - co nabyli akcje tylko po to, aby jeździć "za darmo"!

Nie wiem gdzie te pomyje były ale odnosiliśmy się do sytuacji która była wcześniej. Ze swojego punktu widzenia to była mega inwestycja. Po sprzedaniu akcji wczoraj, zarobiłem na nich 40% a przez 4 sezony korzystałem z benefitów. Czyli po przeliczeniu zysk wyniósł ponad 100%. Czy to jest słaba inwestycja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Lexi said:

Całkowicie Cie nie rozumie - o co walczysz? - jeździłeś za darmo - nie (ja też nie) inni jeździli przez lata..i chwalili sobie - no i super

 

On jest jakiś przydżumiony ;) Kupiłem akcje 10 lat temu, wyjeździłem pewnie ze 4-5 razy tyle co wpłaciłem. Nawet jak sprzedam dzisiaj, to jeszcze mam +80%. A ten gada jakieś oczywistości, że za 90tys. to się to nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, koliber said:

Zimą okaże się (po długości kolejek do wyciągów) ilu wśród narciarzy było tych, którzy jeździli np. na Chopoku tylko dlatego, że mieli darmowe skipassy.

Być może się mylę, ale mam wrażenie, że to mały procent (wnioski na podstawie rozmów z ludźmi na TMRowych stokach i wśród znajomych). Do tej pory, sezonówka była bardzo tania i ludziom raczej nie chciało się wrzucać w akcje kilkunastu tysięcy, zakładać specjalnie konta maklerskiego itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Plywak napisał:

Wczoraj się obróciło 364 sztuki, dziś już 160. Pewnie więcej niż normalnie przez miesiąc. Kurs nadal 176, więc tragedii nie ma.

Pytanie na ile oficjalnei poszło to już do akcjonariuszy.

Ale znaleźli fajny pomysł na dopływ czystej gotówki i przejście w stronę bardziej luksusowego klienta ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mysiauek napisał:

Ale znaleźli fajny pomysł na dopływ czystej gotówki i przejście w stronę bardziej luksusowego klienta ;) 

Myśle ze to nie idzie o pozyskanie klienta (jakiegokolwiek) ..pomyślcie co można ( lub co ktoś chce) uzyskać wprowadzając taki ruch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lexi napisał:

Całkowicie Cie nie rozumie - o co walczysz? - jeździłeś za darmo - nie (ja też nie) inni jeździli przez lata..i chwalili sobie - no i super

Teraz już nie bedą jeździć...też ok.

 

I co z tego?

Nie walczę o nic. W sumie nie mój (i nie Twój) interes.

Więc OK, zgadzam się. Wciągnąłem się z dyskusję niepotrzebnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marcinn napisał:

Tanio już jest a będzie jeszcze taniej...

Za rok wprowadzą inne zasady bo: ..."Wychodząc na przeciw oczekiwaniom udziałowców" ...blablabla.... i opoierniczą akcje kupione dziś z zyskiem 100~150%....:)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lexi napisał:

Za rok wprowadzą inne zasady bo: ..."Wychodząc na przeciw oczekiwaniom udziałowców" ...blablabla.... i opoierniczą akcje kupione dziś z zyskiem 100~150%....:)...

Jak masz akcje to lepiej szybko, jeżeli Ci się jeszcze uda sprzedaj, a potem możesz odkupić tanio.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 24.08.2022 o 20:40, Jusik2002 napisał:

Masz na swoim koncie w zakładce rabaty i kupony. Oferta dotyczy wszystkich kart podpiętych pod konto tak więc np dla dziecka mam za 316 eur.

Nie widzę tego ani poprzez aplikację ani przez www po zalogowaniu się na konto, mam jedynie w Jasnej za punkty kilka rodzajów zniżek ale dot. to pojedynczego dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Jusik2002 napisał:

A miałeś akcje na 30/10/21  ??? Jeżeli tak to napisz do ich bo nie sądzę abym tylko ja dostał taka oferte...

 

29 minut temu, Jusik2002 napisał:

A miałeś akcje na 30/10/21  ??? Jeżeli tak to napisz do ich bo nie sądzę abym tylko ja dostał taka oferte...

nie, dopiero kupiłem 80 szt. akcji teraz w kwietniu... Chyba że ten kupon pojawi mi się później ? chyba że uyskam potwierdzenie z biura maklerskiego i im wyślę z prośbą o kupon rabatowy ? Myślałem że ten kupon będzie dla wszystkich posiadaczy starej sezonówki 2021/2022... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...