Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Tatry Mountain Resort Klub Akcjonariuszy


michaś

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Tomasz_W napisał:

 

nie, dopiero kupiłem 80 szt. akcji teraz w kwietniu... Chyba że ten kupon pojawi mi się później ? chyba że uyskam potwierdzenie z biura maklerskiego i im wyślę z prośbą o kupon rabatowy ? Myślałem że ten kupon będzie dla wszystkich posiadaczy starej sezonówki 2021/2022... 

No ale przecież system benefitów w TMR się zmienił. Obecnie za 80 akcji nic ci się nie należy. Ja to dostałem jako rekompensata zmian w systemie. Akcje posiadałem od kilku lat i korzystałem z 6 wejść na sezon. Ale to se ju z ne wrati............ ;(  Dla posiadaczy sezonówek oferta już była i się chyba zakończyła dlatego pewnie w systemie brak kuponów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
32 minutes ago, marekesz said:

Czy ktoś z was kupował akcje TMR bezpośrednio na giełdzie w Bratysławie (przez jakieś BM oczywiście), a nie na rynku równoległym w Wa-wie?

Przepraszam, oczywiście nie na rynku równoległym, tylko w notowaniu równoległym (ang. dual listing). A propos; już nazwa "notowanie równległe" wskazuje na zadanie animatora rynku, który dla TMR na GPW nic nie robi. Jest nim DM BOŚ i powinien nadążać za cenami w Bratysławie - wpływać na kurs odpowiednimi ofertami kupna i sprzedaży, jednocześnie zwiększając płynność oraz zapobiegając spekulacjom. Jak jest, każdy widzi.

TMR potwierdza, że mają animatora na  https://tmr.sk/en/shareholder-club/investment-guide ;

(...)"On the market there is a market maker, i.e. a trader that buys and sells every day, based on an agreement with the exchange, which binds them to execute buy and sell orders of TMR shares via the exchange trading platform – every day you can buy from or sell the shares to the market maker. On the Bratislava and Prague exchanges J&T Banka, a.s. is TMR’s market maker, and on the Warsaw Stock Exchange it is BOŚ DM."

Chyba żadne BM w Polsce nie obsługuje rynku słowackiego, czeski obsługują PKOBP i XTB.

Edytowane przez marekesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, moruniek napisał:

Czyżby kolejna zmiana (na gorsze) ? Wcześniej (30.08) prezentowałeś kupon z sezonówką premium + Fast Pass, za te same 444 Euro, teraz tyle samo bez Fasst Pass-a.  

Krzysztof jak przeczytałem już po wklejeniu kuponu do posta to co małym drukiem było napisane, to nie łapałem się na tę sezonowke wiekowo. Dla mojej grupy wiekowej była droższa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...