Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

!!ATOMICWARSAW MISSION ACCOPLISHED!!


atomicwarsaw

Rekomendowane odpowiedzi

!!!ATOMIC!!!!

Ha ha ha. Naprawdę zaskoczyli mnie niektorzy forum!!

Niestety atomicwarsaw nie istnieje naprawde choc moze to dziwnie brzmi kagda podmiot liryczny naguje istnienie samego siebie. Ale nie do końca...

Atomicwarsaw to pewne zjawisko które ewoluowało w ciągu ostatnich lat kiedy to moda na narty szczególnie wśród próżnych/bogatych/warszawiaków/ (nieporzebne skreślić) przybrała postać modeli z wybiegu: ciuchy najbidniej SPYDERA albo innego Colmara, powyginane na wszystkie strony kije, narty wiadomej firmy (chociaż niekoniecznie - wystarczy że to modele topowe danych producentów), zachowanie - jak ostatnie `hamy ze wsi`. Nie wiem na ile jak to ich ładnie ktos określił TYTANI forum się do nich zaliczają ale fakt że wogóle wchodząw dyskusje z takim atomicwarsaw świadczy o tym ze gdzieś tam ten w nich tkwi. Przykre to jest i smutne.

Moze sie jeszcze spotkamy?

ATOMICześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!ATOMICWARSAW MISSION ACCOPLISHED!!

Ludzie!ludzkim głosem toto gada !!!

Do TYTANÓW to ja się nie mogę zaliczyć nawet przy sporej dozie sympatii dla własnej osoby ale poczatek tekściku dobry ;)) Szpanerów którzy głównie idą za modą bycia nowoczesnymi "biznesmenem" lub "dealerem" lub innym "macklerem" namnożyło się na stokach głownie tych bardziej obleganych żeby być widzianym ale jak mawieł wielki wieszcz o tego typu ludziach jak atomicwars...itd HAMSTWO należy tempić siłom i godnościom osobistom (wenżykiem) :))))

Dlatego był tempiony głównie na pierwszy sposób;))

Szac-ek

P.S jest trochę fajnych gości których stać na drogie sprzęcicho, poprostu uczciwie zarobili sporo kapuchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!ATOMICWARSAW MISSION ACCOPLISHED!!

No cóż, jestew z Warszawy, kupiłem narty Atomic (co prawda dla żony, ale sam tez trochę na nich jeżdzę) stać mnie na wyjazd w Alpy, jeżdzę kiepsko. Wyglśąda na to że jestem burak. A i wq.. się czasem potrafię, choć nieczęsto.

Tyle że w d.. mam to co ktoś sobie o mnie pomysli. Ja staram się nie zatruwać życia innym.

Zdarzyło mi się spotykać ludzi, którzy na pierwszy rzut oka sprawiali dziwne wrażenie, ale okazywali się bardzo fajni. Nie warto wyciągać pochopnych wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

!!ATOMICWARSAW MISSION ACCOPLISHED!!

ciekawe iles tutaj nickow zarejestrowal zeby podyskutowac - chyba z mnogoscia swoich bytow :-)

a tak poza tym chcialbym zauwarzyc ze z wulgaryzmami tez dajesz sobie rade - nie jestes lepszy

na ra

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...