Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kto rozpozna ten ośrodek w Czechach - nagroda za pomoc :)


RichiePL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bylismy 2 lata temu z kolega z Wrocławia w super osrodku na nartach w Czechach, piekna pogoda, do 150km od Wrocławia, ponizej zalaczam zdjecia z tego dnia, niestety mimo tygodni juz grzebania w necie, nie mozemy dojsc jaka to byla miejscowosc :( ani ramzova, ani filipowice nam nie pasuja, moze ktos rozpozna po zdjeciach co to za stok? w swoich notatkach w navi mam tylko wpisane Stidl ale takie miejsce wg Google w ogole nie istnieje... pliz help :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

1.jpg.40226cd31ec9c0826a3d46bb0f9b9e63.jpg

2.jpg.9e146b3af35b0f1de008a8fac2813031.jpg

3.jpg.42cf4eee80ee6daa59d0220e40eaed1a.jpg

4.jpg.2173bc108715e35498788a4f8920aa19.jpg

5.jpg.d4a94faa4a4a325740b48a79aeb63366.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

detektyw :)

wpisz słowa "blizzard profi test centrum" i "skol max" w google'a a wyskoczy ci: http://www.skiareal.cz/

teksty wyszukiwania wzięte ze zdjęcia (środkowe w drugiej serii):

http://www.skionline.pl/forum/attachment.php?attachmentid=8645&d=1359121517

A jaka nagroda? :D

pierwsza podpowiedz od znajomego ze to stok svety petr - spindlerovy mlyn,

raczej odpowiedź

Edytowane przez pieczara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozemy dojsc jaka to byla miejscowosc :(

No niezła musiała być impreza skoro Chłopaki nie pamiętacie gdzie dawaliście czadu! :biggrin:

A jaka nagroda? :laughing:

Na następny wyjazd Chłopaki zabierają Cię ze sobą! :biggrin: Wszysko zapisuj bo potem też niczego nie będziesz pamiętał!:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusie Nazareński, kiedyś w 6 byliśmy tydzień we Włoszech.Ze sobą zabraliśmy 32x0,7, innych tam nie liczę. Wszystko poszło, było ciężko, ale wszyscy wiedzieli gdzie byli. Może nie cały czas wiedzieli, ale jednak na koniec wiedzieli.:smile:

Bumer, ale Wy to jesteście ZAWODOWCY! Swoją drogą ...... niezła średnia! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Aressi", a skąd wiedziałeś że my z branży budowlanej? Mogę Ci powiedzieć tylko tyle, że ja tą średnią znacznie zaniżyłem ( i z reguły zawsze zaniżam), bo robiłem za kierowcę. A i wątroba nie dorównuje mistrzom, na których przyszło mi przez lata patrzeć i podziwiać. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bumer, stopień "uzbrojenia" mówi wszystko! :biggrin: A i w Krainie Scyzoryków mięczaki przecież nie mieszkają! Zawodowcy przez duże zet! Bez dwóch zdań! :biggrin:I wszystko pamiętacie! A Koledzy ze Spindlerovego nie! Czyżby więc byli jeszcze lepiej "uzbrojeni"? :eek: Bo innej możliwości nie widzę! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bumer, ale Wy to jesteście ZAWODOWCY! Swoją drogą ...... niezła średnia! :biggrin:

Nie wiem czy jest się czym chwalić, stare dziady, a cieszą się jakby byli w liceum, że się nawalili... potem wsiadasz z takim do gondoli czy na krzesło i wali jak z gorzelni. Na prawdę trzeba jechać 1000 km, żeby chlać dzień w dzień, bo choćby nie wiem co taki "zawodowiec" opowiadał, że nie ma kaca i nic mu nie dolega to organizm będzie osłabiony, a co za tym idzie orientacja, koncentracja, sprawność i koordynacja ruchowa zdecydowanie spadają co stwarza poważne zagrożenie na stoku. W tym roku w Austrii spotkałem dziesiątki ludków o takiej samej mentalności tylko narodowości rosyjskiej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest się czym chwalić, stare dziady, a cieszą się jakby byli w liceum,

Skoro już zrobiło się poważnie pozwolę sobie jednak na zwrócenie uwagi na - wydawałoby się - raczej dość oczywisty fakt, że cały ten wątek i większość wypowiedzi ma raczej luźny, humorystyczny i nieco kąśliwy charakter. No ale wynika to z samej istoty tego wątku, nieprawdaż?

Edytowane przez Aressi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...