Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Budowa krytego stoku w Muszynie


szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem ciekawą informacje na temat wstępnych planów budowy krytego stoku narciarskiego w Muszynie, ciekawa propozycja lecz obawiam się naszych ukochanych ekologów no i oczywiście cen jakie mogły by tam być :( Bo jak patrzymy na stok w Dębowcu to ..... . To na razie wstępne plany ale bardzo ciekawe i już po rozmowach wstępnych itp. Myślę że była by to bardzo fajna atrakcja turystyczna latem jak i zimą . http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/762913,ambitny-plan-muszyny-chca-zbudowac-kryty-stok,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wybudują:rolleyes:: to fajnie , ale z biznesowego punktu widzenia taki stok powinien powstać blisko jakiejś dużej aglomeracji ( np. Śląsk , Kraków ) , wtedy klientela przez 365 dni w roku będzie zapewniona .

Dokładnie tak,chociaż czasem takie fantazyjne pomysły są realizowane w miejscach,gdzie nie ma szans na zamknięcie bilansu,jak w Druskiennikach na Litwie,więc my narciarze liczmy na naiwność inwestora...

Wiem zresztą o analizach biznesowych takiego pomysłu przez właścicieli Maspexu z Wadowic a więc poważnego inwestora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, do hali w Druskiennikach ze środka Polski jest ponad 500 km a pełno tam polaków.

Jednak jakby coś takiego wybudowali w Kamieńsku, to prawie środek polski a i dojazd coraz lepszy.

I ja miał bym blisko :biggrin:

O Ciebie to mi nie chodzi:smile:, ale rzeczywiście byłoby prawie w srodku Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie koniec zalet, pomijając oczywiście mnie. :smile:

Jest miejsce i stok o dobrym nachyleniu i długości. Druskienniki są częściowo na palach. Tu cała konstrukcja była by na nasypie. Blisko elektrownia, która jest właścicielem terenu, to i prąd mógł by być tańszy. Gierkówka przebiega tuż obok. Za chwile będzie S-8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stadionie narodowym jest prawie gotowe:biggrin:, jakby zasypać śniegiem trybuny, to stoki jak się patrzy:tongue:, była by Sella Narodowy, nie musielibyście z centralnej PL w Alpy:stupid:

Nie zgadzam się w imieniu lubiących baseny.

Przeznaczenie Basenu Narodowego zostało określone raz na zawsze :stupid:

Prześmiewcy wredni jeden z drugim :wink::biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Lekkie science fiction. Wolałbym jednak, żeby kilka większych ośrodków typu Pilsko, SON, Kasprowy zostało zmodernizowanych do bardziej nowoczesnej postaci, a potem powstawały kryte stoki i to jeszcze za moje pieniądze.

Nie do końca wiadomość z tytułu sf:biggrin:Mam obawy żeby nie skończyło się jak w Karpaczu:frown::Holendrzy to juz cztery lata temu chcieli wybudować takie centrum w Łodzi:eek:Muszyna to góry,nie jest to ciekawa inwestycja dla Polaków mieszkających powyżej 200 km:wink:,tak jak piszecie lepiej bliżej Łodzi,Warszawy lub Kamińska:biggrin:Dla mnie zawsze będzie bliżej na Litwę,byłem i sobie chwalę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...