Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko Vertical 800 - 2013


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Uoooooo suuuuper. Kawałek do przejechania. Jacku, napisane jest o podbiegu, ale nic więcej. Coś wiesz?

Czy chodzi po prostu o Płaj?

Jeśli zjazd ma prowadzić po trasach to na pewno, no chyba nie pojadą między kujokami:eek:

To taki też w sumie precedens, bo w cywilizowanym świecie fakt że część trasy trzeba by podejść byłby mankamentem, a na Pilsku jest to atrakcją:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat mialem robic strukture i krawedzie w moich freeridowkach :D wiec sobie zrobie to w przyszlym tygodniu :) a do tego dorzuce smarowanie na goraco.

bramki nie sadze ze beda, a jesli nawet to wplywu wielkiego miec nie beda, bo trasa jest miejscami waska, cisnie sie na wprost. bramki jedynie moga byc na poczatku i na Buczynie

wg mnie wygra ten, kto calos wytrzyma w pozycji zjazdowej i nie zrobi niepotrzebnego hamowania.

kluczowe bedzie pare miejsc i ich pokonanie, jak np "eso" na Buczynie, podjazd na niebieskiej 6, tuz za polana, no i oczywiscie sprawne przejechanie przez Plaja :)

czasu sobie nigdy na tej trasie nie mierzylem, ale dobrze by bylo zejsc ponizej 5 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na świeżo po serwisie nigdy nie udalo mi się pod jechać pod cala górkę na Plaju . . .a raczej wolno nie jechalem od kopca wiedząc ze będę tamtędy się przebijal na dol.

zaufaj mi, ze sie da podjechac. Konieczny jest dobry rozped od samej gory i musisz wypasc na dobrej predkosci z zakretu przed Plajem. Jesli sa ludzie, to raczej jest to niemozliwe, ale majac pusta trase, zasuwasz od samej gory i dasz rade :)

jesli pojade, to postaram sie nagrac na gopro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaufaj mi, ze sie da podjechac. Konieczny jest dobry rozped od samej gory i musisz wypasc na dobrej predkosci z zakretu przed Plajem. Jesli sa ludzie, to raczej jest to niemozliwe, ale majac pusta trase, zasuwasz od samej gory i dasz rade :)

jesli pojade, to postaram sie nagrac na gopro.

Wierze :)

Natomiast niestety nigdy nie miałem z samej góry pozycji zjazdowej... "kariera" przy laptopie w podobnej pozycji ale jednak inne mięśnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierze :)

Natomiast niestety nigdy nie miałem z samej góry pozycji zjazdowej... "kariera" przy laptopie w podobnej pozycji ale jednak inne mięśnie ;)

i wlasnie o to chodzi, ja na poczatku sezonu lezalem z wytrzymaloscia, teraz juz jestem niezle rozjezdzony. ostatnio ta traske robilem w zeszly czwartek, niestety bylo sporo ludzi, takze nie mozna bylo sie odpiac na maksa, ale wytrzymalosc jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka wygląda ciekawie, choć patrząc na stronę www.pilskovertical800.pl to odnoszę wrażenie iż nieco na pniu "zdiełana".

Nic to, liczę na ciekawe relację szczególnie GąPRo-wców, bo mnie raczej tam nie będzie dane pojawić, co nie znaczy iż bym nie chciał.

Czuję jednak podskórnie iż Aklima i Nurka ciągnie i to tym razem nie do lasu :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim !!!!

Jeszcze raz zapraszamy Was do wzięcia udziału w zawodach. To pierwsze zawody, ale chcemy stworzyć cykliczną imprezę. Trasa zawodów będzie urozmaicona i będzie zjazd na krechę i slalom gigant i będzie się trzeba trochę poślizgać. Mamy kilka niespodzianek jako nagrody - jedną zdradzę. Dla najlepszego czasu - możliwość sprowadzenia Mitsubishi Pajero Sport z Hali Szczawiny do Korbielowa - oczywiście pod okiem instruktora szkoły 4x4. Samochód już tam jest !!!!! Zapraszam jeszcze raz. Jeżeli ktoś ma pytania to proszę o kontakt 668579154.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.pilskovertical800.pl

Zapraszamy do udziału w zawodach !!!!

Zapisy:

email : jwojcik@fundacjabeskidy.pl

sms : 513 140 310

wczoraj napisałem na wskazanego maila zapytanie o szczegóły dotyczące zapisania się na te zawody i nic , zero odpowiedzi:confused::

trochę dziwna sytuacja , no ale czekam cierpliwie , może ktoś coś odpisze:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal, mam pare pytan, napisze tutaj, bo pewnie i nnych tez zainteresuja odpowiedzi.

rozumiem, ze z zapisaniem sie w dniu zawodow nie bedzie problemu?

czy kolejnosc zgloszen (zapisow) ma przelozenie na kolejnosc na starcie? czy to bedzie jakos losowane?

czy uczestnicy zawodow maja darmowy wjazd wyciagami na gore, czy nalezy sobie karnet samemu zapewnic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...