Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko Vertical 800 - 2013


JC

Rekomendowane odpowiedzi

gratulacje dla Aklima :) pudlo jest.

ja niestety nie mam sie czym pochwalic. miejsce 34, czas 5:38 z tego co pamietam. generalnie, sporo ponizej moich oczekiwan...

Niestety podbiegi mnie zalatwily do reszty, w obecnej formie fizycznej nie bylem w stanie ich lepiej pokonac - braklo pary w plucach. Ze zjazdem nie bylo problemow, jednak juz na Buczyne to sila woli podchodzilem, coz impreza fajna, za rok trzeba sie poprawic, mam nadzieje tylko ze forma bedzie 100% :)

Rafal, mam nadzieje, ze zawody beda kontynuowane, bo trasa i forma jest ciekawa.

Marketing jednak lezy, o ile mozna pochwalic za pomysl i organizacje, to fakt dokonany, przed jakim stawialo sie narciarzy, ktorzy przyjechali sobie po prostu pojezdzic, a osrodek w sporej czesci byl zamkniety - to spory minus. 0 jakiej kolwiek informacji, chcoby przy kasie, o zamknieciu sporej czesci tras...

Jesli organizuje sie cos takiego, to trzeba zaproponowac obnizke cen karnetow, badz darmowe godziny. w mysl zasady, ze jeden niezadowolony klient, zrobi wiecej czarnego PR, niz 100 zadowolonych (czytaj uczestnikow) zrobi dobra reklame.

a glosy zdziwionych i zaskoczonych narciarzy dalo sie slyszec z kazdej strony.

kazdy uczy sie na bledach, mam nadzieje ze wnioski odpowiednie na przyszly rok beda wyciagniete ;)

Gregor - hm co mam odpowiedzieć - nie chce tutaj opowiadac jak ta potrawa byla robiona, ale lekko nie bylo. Mysle, ze gdybym chcial na te pierwsze zawody zamknac polowe tras w osrodku to zawodow by nie bylo. W przyszlym roku bedzie juz zupelnie inna sprawa - rowniez dlatego, ze Wy uczestnicy jestescie zadowoleni.... i sa szanse, ze w przyszlym roku bedzie to konkurencja dla Zjazdu na Kreche. Przyszly rok bedzie to impreza profi. Ponadto mam pomysl na jeszcze dwie extremalen imprezy jak gigant z Pilska na Szczawiny, oraz amatorska kombinacja alpejska. Zreszta plany sa takie, zeby co tydzien cos sie dzialo na Pilsku . Pozdrawamia wszystkich uczestnikow i ciesze sie, ze sie Wam podobalo....

Edytowane przez rafalek19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta plany sa takie, zeby co tydzien cos sie dzialo na Pilsku

No to trzymam kciuki, bo góra nie ma konkurencji w regionie jeśli chodzi o potencjał sportowy. Mam nadzieję że dzięki takim działaniom w końcu właściciele ośrodków się zorientują że nie ma lepszej promocji dla ośrodka niż promocja przez sport, i to najlepiej amatorski. A to dla tego że taki sobie ścigant jest najczęściej sporym autorytetem dla grupy swoich znajomych i jak powie "jedźcie na pilsko bo tam jest dobry klimat i właściciel robi fajne imprezy" to będzie najlepsza reklama. Wiem co mówię, bo dużo się ścigam w czeskim pucharze masters, gdzie ośrodki dosłownie się biją o możliwość organizacji zawodów. Przykładowo dzisiaj w Pecu pod Śnieżką, stok javor super przygotowany, gigant na minutę i 2 przejazdy, wpisowe 350kc, całodzienny skipass dla zawodnków 300kc (normalnie w kasie 620kc), na wyciągu osobne wejście dla zawodników. I po takim dniu jak dziś robię reklamę; ludzie jeździjcie do Pecu, tam jest super!

A na jak będzie gigant na pilsku z góry na szczawiny to przyjadę na pewno. (pamiętam jakieś 15 lat temu puchar salomona robiony przez Ałusia Bachledę na tej trasie, miałem czas coś koło 1:35)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozmów dzisiaj na wyciągach obawiam się, że to może jednak odstraszyć ciut ludzi.

dalo sie slyszec wsrod ludzi, nie zadowolenie... to jest to o czym pisalem.

Gregor - hm co mam odpowiedzieć - nie chce tutaj opowiadac jak ta potrawa byla robiona, ale lekko nie bylo. Mysle, ze gdybym chcial na te pierwsze zawody zamknac polowe tras w osrodku to zawodow by nie bylo. W przyszlym roku bedzie juz zupelnie inna sprawa - rowniez dlatego, ze Wy uczestnicy jestescie zadowoleni.... i sa szanse, ze w przyszlym roku bedzie to konkurencja dla Zjazdu na Kreche. Przyszly rok bedzie to impreza profi. Ponadto mam pomysl na jeszcze dwie extremalen imprezy jak gigant z Pilska na Szczawiny, oraz amatorska kombinacja alpejska. Zreszta plany sa takie, zeby co tydzien cos sie dzialo na Pilsku . Pozdrawamia wszystkich uczestnikow i ciesze sie, ze sie Wam podobalo....

Rafal, nie tak dawno byl wypadek na tasmociagu, ale widac nikt nie wyciagnal wnioskow. Ja momentami odnosze wrazenie, ze na Pilsku wszystko robione jest na sile i bez jakiegos planowania...

jesli juz jestesmy przy bezpieczenstwie - kazdy z uczestnikow podpisywal jakis tam swistek, domyslam sie, ze jesli by sie cos stalo - wywrotka, wylecenie z trasy itp. - zaden z uczestnikow nie mogl by miec pretensji do organizatora.

gdyby jednak doszlo by do kolizji z narciarzem, ktory tego dnia przyjechal szusowac na Pilsku, to znow byla by nie potrzebna nagonka. A cale szczescie, ze do tego nie doszlo, bo przypadkowi ludzie, znajdowali sie na trasie przejazdu, ktora nie byla dobrze zabezpieczona.

Poza tym tak jak pisalem, marketing lezy. Iksinski przyjezdza na Pilsko, placi za karnet, chce pojezdzic, a tu psikus, ta trasa nie czynna, ta tez nie, a po tej, mozna tylko zjechac lewa strona.... piszesz, ze nie chciales zamykac polowy tras, ale faktycznie byly one zamkniete.... trasa 5 ze szczytu oraz 5a, 8 z Kopca, 6 z Kopca, az do plaja zamknieta, od Plaja dostepne jedynie polowe szerokosci. Gorna czesc Buczyny podobnie.

to jest nie fair, a przeciez nie trzeba tak wiele... zawody byly w piatek, dzien powszedni, poza feriami, ruch na prawde nie wielki. wystarczylo zrobic darmowa jazde, w godzinach 10-14, lub promocje - karnety za 30%. Przy tej frekwencji jaka byla, osrodek stracilby moze z 50 tys zl, ale zyskal by w oczach tych ludzi ktorzy sie w piatek pojawili pojezdzic - na pewno byla by to dla nich mila niespodzianka przy kasie. a tak, Ci co przyjechali narzekali i slusznie - wcale sie im nie dziwie. Ktos chcial zaoszczedzic, a moze sie okazac ze stracil sporo wiecej.

Reklama i podejscie do klienta, to w obecnych czasach kluczowa sprawa. Podobno na Pilsku, ma powstac osrodek o europejskich standardach, a takie dzialanie nie koniecznie kojarzy mi sie z tymi standardami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...