Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Stojak na narty


Bumer

Rekomendowane odpowiedzi

Może to temat marginalny, ale dla mnie problemem jest "poupychanie " w garażu nart i kijków. Mamy tego w rodzinie 7 par. Pomyślałem sobie, aby na zimę wykombinować jakiś stojak w którym przechowywałbym narty w garażu. Wydaje mi się że mógłby być taki przesuwny, na kółeczkach (mam takie deski- platformy na kółkach na składowanie kół samochodowych- sprawdza się). Może ktoś podrzuci jakiś pomysł na stojak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci zrobić sobie coś podobnego do tego:

0db02fe22cfcb726.jpg

Kupujesz w sklepie trochę "żelastwa" i wg potrzeb robisz stojak na tyle par ile potrzebujesz, samemu.

Taki stojak ograniczony do, powiedzmy 10 par nart wygląda bardzo ok. Nie powinien zająć wiele miejsca, a kółeczka dają możliwość przestawiania go w garażu.

d888a1df67421bfb.jpg

Dodatkowo, na takim stojaku, narty wyglądają bardzo estetycznie :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jak podrzucił "wojmu" chodził mi po głowie. Jest dwustronny, jak będzie stał przy ścianie, będzie utrudniony dostep do jednej ze stron. Dlatego myslałem o kółeczkach aby przesuwać. Ten z drewna to mogę zrobić sobie sam, mam narzędzia. Ale "marboru" zabił mi też ćwieka. Pomysł godny uwagi. Oczywiscie nie potrzebuję takiego "wypasionego" jak do prezentacji i takiego wygiętego. Można łatwo go uprościć i zmodyfikować do potrzebnych rozmiarów. No i po co robić samemu jak mozna zlecić spawaczowi i on zrobi. Ja nie zrobię,nie mam spawarki. Tak czy owak, dzięki za podpowiedzi. Coś wykombinuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie wieszanie za dzioby i naprężanie ich nie ma wpływu na "kondycję' narty. Poza tym, wszelkie wieszania maja to do siebie, że coś powieszonego- moze spaść! (Kiedyś spadło mi na auto koło zimowe. Dobrze że tylko na auto, a nie na mnie! Aha, wieszak był z Makro a naprawa błotnika kosztowała coś koło 500zł) Ja skorzystam z "podpowiedzi" "wojmu", tym bardziej że sam sobie coś takiego sklecę z drewna. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie wieszanie za dzioby i naprężanie ich nie ma wpływu na "kondycję' narty.
Jasne, jasne że ma, szczególnie te z Rockerem:tongue:,Ważna jeszcze jest temperatura przechowywania nart, na lato powinny być w lodówce:stupid:Miałem kiedyś taki etap w życiu że narty bytowały ze mną w sypialni, było nam dobrze:biggrin:, ale obawiając się o ich kondycję zakwaterowałem je jednak w chłodniejszym garażu, wydaje mi się że do w miarę komfortowych warunków:

P1030534.jpg

P1030530.jpg

P1030531.jpg

P1030533.jpg

Patent made in Ikea.

P1030534.jpg.a5ebeca52758720d2017b305eaf852c1.jpg

P1030530.jpg.e9681e36abff67c5001679d078ea04c9.jpg

P1030531.jpg.3a504e534af9b7ed260eaffac3388080.jpg

P1030533.jpg.a07f9fa083de616cb01bbfdbf01dae10.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktyczny patent.

A z jakiego działu Ikei?

Wchodzisz, w prawo, prosto, w lewo, w lewo, prosto, w prawo, prosto, prosto, w lewo i na wprost tak pośrodku:stupid:

A tak poważnie to zadałeś trudne pytanie, ja to kupowałem w Katowicach, a w Krakowie chciałem dokupić ale nie znalazłem. W Katowicach to było tam gdzie jakieś półki i regały i jest to tam eksponowanie jako wieszak konkretnie na narty, bo leży na nim narta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było tam gdzie jakieś półki i regały i jest to tam eksponowanie jako wieszak konkretnie na narty, bo leży na nim narta.

Kruca Fuks!

Dopiero co oślepłem a nigdy tej narty na tym wieszaku w IKEA nie widziałem.:sad:

Teraz bez żartów.:wink:

Kiedyś kupowałem ubraniowe szafki metalowe (takie dla pracowników)

I były tam też szafki na broń,np. myśliwską,długą.

Pomyślałem,że narty w takiej szafce byłyby bezpieczne.:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...