Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer Progressor 8+ a może 9+


magnusDux85

Rekomendowane odpowiedzi

Nie róbcie jaj allround do wolnej jazdy i 175 za krótka? Zastanówcie się trochę.

To zerknij na to:

Witam,

Moja waga: 100 kg,

wzrost: 188 cm,

umiejętności: 6 tendencją wzrostową.

Nie lubię jeździć szybko cieszy mnie umiarkowana prędkość i pięknie wycinane skręty...

Z góry dzięki za pomoc,

pozdrawiam :)

Powtórzę, że wg. mnie jeżeli kolega przewiduje dużo jeździć za sezon/dwa narta bedzie na hasiok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wg Was to jest szybko a ile wolno? Oczywiście na przygotowanym stoku, w dobrych warunkach. Bo czasem mi się wydaje, że trochę przesadzacie. Nie mam co prawda takich parametrów jak MagnusDux85, bo jedynie mam 180cm wzrostu i ważę 92kg i w tym sezonie zamieniłem Elany SL 160cm na Fischery Progressory 800 170cm (12/13) i wiecie co? Po jakim stoku bym nie jechał, czy łagodnym czy ostrzejszym, czy na sztruksie czy w cukrze, to nawet z wysokimi prędkościami (70-90 km/h) te narty jadą naprawdę pewnie i stabilnie, no chyba że te prędkości są dla co poniektórych jeszcze małymi prędkościami. Polećcie jeszcze serwisowe gigantki, bo są jeszcze bardziej twardsze, stabilniejsze, pewniejsze przy dużych szybkościach, ale czy na pewno są odpowiednie na nasze stoki, często źle przygotowane, po których często jeździ się w tłoku i które niekoniecznie są strome i długie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70-90 km/h szybko w sumie nie wiem z jaką ja prędkością się poruszam, bo nie mam gps...

Dla mnie duża prędkość to taka, że tylko nie liczni narciarze mnie wyprzedzają jakieś kilka procent... Ogólnie pewnie czuję się tylko na pierwszych kilku zajazdach i wtedy jadę szybciej, z czasem zwalniam, żeby w nikogo nie uderzyć taka masa to strach :D.

Preferuję jazdę wolniejsza dlatego iż lepiej się kontroluje narty jak również dla mnie to większa przyjemność :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kmarcin w zupełności, tylko czekałem jak ktoś wyskoczy z dł 185 lub większą, a Ty magnusDux85 się nie przejmuj jak ci się dobrze jeździło na 8+ to taką bierz tylko najdłuższej opcji możesz też przemyśleć opcję 10+ taliowanie prawie identyczne i charakterystyka narty prawie identyczna

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem z tego roku P800 długość 175 cm.

I będziesz na pewno bardzo zadowolony. Może nie za bardzo na niej pokręcisz krótkimi, szybkimi skrętami, ale jazda na niej da Ci naprawdę dużo radości. Aaa, mają tylko jedną wadę, w kolejce do wyciągów podeptają Ci ją trochę :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...