Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zwinne i szybkie narty dla faceta


kolba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam swoich pierwszych nart. Nie mam wiedzy o sprzęcie narciarskim, dlatego proszę Was. Dopiero zaczynam zabawę na stoku, a że lubię/uprawiam sporty extremalne, dlatego też polubiłem szybką i agresywną jazdę na stoku. Moje umiejętności to 5-6 ale szybko się uczę. Na czarnych trasach dobrze się bawię, ale z techniką to ma mało wspólnego

1. Płeć - facet

2. Wiek - 30 lat

3. Waga - 65kg

4. Wzrost - 168 cm

5. Na nartach jeżdżę od 2 sezonów, ( po 10 dni w sezonie)

6. Moje umiejętności określam na coś pomiędzy 5 i 6

7. Moje buty to Atomic hawx 100

8. Teraz jeżdżę na nartach/model -

9. Preferuję styl jazdy agresywny po przygotowanych stokach (jeszcze).

10. Upatrzyłem sobie narty - na razie ATOMIC RACE oglądałem

11. Mój budżet na narty to około - do 1000-1300zł

Dzięki za Pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę tu dowodów przedstawiał, proszę jedynie o jakieś przejściowe narty do nauki. Załóżmy, że moje umiejętności to 1, ale proszę by jakiś doświadczony narciarz podpowiedział mi narty dla 5 lub 6 i nie w skali forumowej :-)

W piątek wyjeżdżam i chciałbym sobie kupić lub wynająć.

Edytowane przez kolba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na narty typu race raczej za wcześniej,nawet jak dobrze Ci idzie nauka... :wink:

Proponuję Ci Fischer Progressor 700:

http://www.skionline.pl/sprzet/narty,12-13,fischer,progressor-700-powerrail,5848.html

Jeśli dobrze poszukasz,znajdziesz nówki za nieco ponad 1000zł.Długość 160cm chyba będzie najbardziej optymalna.

Z tą nartą powinieneś sobie dać radę,ale też w większym stopniu zaawansowania powinna nadal cieszyć.

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też mi się wydawało, że jeżdżę na 6-7 dopóki nie wrzuciłem filmiku :D na forum...

Teraz po kilku sezonach jest znacznie lepiej!

Nie ma co kupować nart slalomowych męczarnia spowoli to Twój postęp, sam zrobiłem ten błąd i bym go nie naprawił dopóki nie założyłem nart Fischer Progressor 8+, dlatego też polecam nowy model tych nart może nie 800, ale 700 na pewno...

I zachęcam do dystansu w stosunku do swoich postępów, na stokach jest dużo ludzi którym wydaje się, że dobrze jadą a ledwo co panują nad nartami, a narciarstwo nie polega na wyprzedzaniu 95% innych użytkowników stoku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...