Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Marcialonga 2014


JC

Rekomendowane odpowiedzi

A co z biegiem (nie na nartach, w butach)?

Gdzie trenujesz do tego biegu na nartach?

Można powiedzieć, że powoli się pakuję i w przyszłym tygodniu ruszam śladami Justyny Kowalczyk. Kierunek Trentino - Val di Fiemme. Czeka mnie kilka dni treningu na śniegu, a przy okazji będę miał okazję poznać dolinę Fiemme od strony XC.

Dzisiaj miałem okazję zamontować wiązania w moich nowych Fischerach :). To najdłuższe narty w moim życiu :applause: i nie trzeba ostrzyć krawędzi. To jest odmiana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 metrów przewyższenia na pierwszych 18 km robi wrażenie ale dopiero ostatnie 2,5 km to prawdziwa masakra,Gratuluję odwagi i życzę linii mety w limicie czasu.

PS wpis w rubryce"gender" (all) zgłoszenia bardzo wieloznaczny .

Nie, nie :) Ja mam gender dobrze podaną pod literką S jest M. To ALL co widać, to wyszukiwarka z możliwością wybrania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak ci rzekłem dzisiaj szacun za decyzję. Będę kibicował i trzymał kciuki, bo 70km to nie przelewki. Patrzyłem na inne słynne biegi narciarskie np. w Norwegii i tam dystans był 54km. Z drugiej strony nic cię nie goni, więc spokojnie do przodu. Nie wiem tylko jak na tych nartach biegowych się "działa", bo bieg to wiadomo, a w nartach nie mam doświadczenia. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony nic cię nie goni, więc spokojnie do przodu.

No właśnie nie bardzo. Są limity czasowe i jak się nie zmieszczę to mnie zdejmą z trasy i będzie siara

Moja godzina startu - 8.45

Punkty kontrolne:

18.3 km - CANAZEI 12.30

45.8 km - PREDAZZO 15.30

64.0 km - MOLINA 17.30

70.0 km - CAVALESE 19.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę cię motywować do treningów, abyś skionline dobrze reprezentował :)

Jak tam dzisiaj - już po treningu? Ja się zbieram właśnie przez Nosalową, Olczyską jakieś 11km i 270m przewyższenia. Trochę mi się nie chiało dzisiaj, bo wczoraj tą trasę robiłem, ale kolega, który ją dzisiaj rano przebiegł już mnie o tym fakcie poinformował i w ten sposób zmotywował :). Tak to działa. Za oknem wiosna, więc do dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę cię motywować do treningów, abyś skionline dobrze reprezentował :)

Jak tam dzisiaj - już po treningu? Ja się zbieram właśnie przez Nosalową, Olczyską jakieś 11km i 270m przewyższenia. Trochę mi się nie chiało dzisiaj, bo wczoraj tą trasę robiłem, ale kolega, który ją dzisiaj rano przebiegł już mnie o tym fakcie poinformował i w ten sposób zmotywował :). Tak to działa. Za oknem wiosna, więc do dzieła.

Ja już po bieganiu. Jutro pewno znowu. :)

Mobilnie Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyczytałem, że Justyna Kowalczyk zmieniła plany treningowe i zostaje we Włoszech gdzie trenuje na trasach Passo Lavaze. Tak się składa, że w czwartek mam tam biegać. Może będzie okazja popatrzyć na trenującą Mistrzynię.

Mobilnie Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie masz, ja mam tak, że nawet brak boksu na dachu nie jest w stanie mnie powstrzymać:biggrin:

Tym razem te 165 to tylko na wszelki wypadek, bo plan jest prosty: biegać, biegać i biegać. W czwartek Passo Lavazze, w piątek Lago di Tesero, a w sobotę albo to, albo to :). Trochę mało czasu ale... damy rafę i nie ma że boli!!!

Mobilnie Jacek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...