Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dobry serwis w Warszawie


johny7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś mógłby polecić dobry serwis narciarski w Warszawie lub na jej obrzeżach? Mam narty komórki dwuletnie(head worldcup igs rd) i sam nie umiem o nie wystarczająco zadbać, a w zeszłym roku trochę mi je zniszczyli(zjechane krawędzie i słaba struktura) jak oddałem do serwisu po sezonie...

Nie jestem przekonany czy sieciówki jak decathlon albo intersport są moim marzeniem, raczej chętnie znalazłbym starego narciarza-zawodnika-instruktora ze swoim małym serwisem :)

Czekam na porady, z góry za nie dziękując!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście słyszałem o tym serwisie pod górką Szczęśliwicką, ale ciekawi mnie czy nie ma jeszcze jakiegoś miejsca godnego polecenia z nie wygórowanymi cenami

Ja serwisuje w sportxxi niedaleko kina Femina. Robią posezonową obniżkę cen serwisu tak na początku kwietnia i można trochę zaoszczędzić. Kiedyś zaniosłem narty do serwisu na ul. Ogrodową bo na forum znalazłem namiar ale lepiej mi się jeździło na nartach przygotowanych w sportxxi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Na pierwsze smarowanie jak chcesz oddać narty do serwisu to pewniakiem będzie Górka Szczęśliwicka, czyli Janek Piela. Pierwszy serwis nart jest inny niż normalnie. Trzeba dobrze wyczyścić ślizg ze smaru technicznego, czyli smarem base-prep smarować ok. 5-6 razy na gorąco. Pierwsze smarowanie traktuj tak poważnie jak traktujesz swoje nowe nartki ;-)

pozdravka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wart polecenia jest jeszcze

http://www.sport-service.waw.pl/index.php?pokaz=adres

Sprawdzony również.

Byłem u niego 3 lata temu. Rozmawiałem o serwisie i nie odniosłem pozytywnego wrażenia. Z tego co wiem to jeden z najstarszych serwisów w Warszawie. Gdy byłem u niego opierał serwis tylko na maszynach, żadnego ręcznego serwisu. Jak jest teraz - nie wiem.

pozdravka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Ja ze swojej strony polecam. Tez kiedyś pytałem o ręczny serwis i otrzymałem odpowiedź:

"Po co skoro to samo mogę zrobić na maszynie." Moim zdaniem trochę ma racji. Po prostu dużo zależy od obsługującego maszynę.

Byłem u niego 3 lata temu. Rozmawiałem o serwisie i nie odniosłem pozytywnego wrażenia. Z tego co wiem to jeden z najstarszych serwisów w Warszawie. Gdy byłem u niego opierał serwis tylko na maszynach, żadnego ręcznego serwisu. Jak jest teraz - nie wiem.

pozdravka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedyś pytałem o ręczny serwis i otrzymałem odpowiedź:

"Po co skoro to samo mogę zrobić na maszynie." Moim zdaniem trochę ma racji. Po prostu dużo zależy od obsługującego maszynę.

No właśnie to samo usłyszałem. Jednak ręczne ostrzenie krawędzi (jeśli serwisant zjadł niejedną nartę) będzie bardziej dokładne niż na maszynie. Nieraz byłem świadkiem jak nowa maszyna za 100 tys. potrafiła w trakcie procesu ostrzenia dyskami rozkalibrować się i wychodziła maniana...

Żeby nie było, nie deprecjonuję wartości i funkcjonalności maszyn, bo obsługujący ją musi być także osobą kompetentną w tej kwestii, ale podzielenie dwóch rodzajów serwisu na ręczny i maszynowy (wraz z podziałem cenowym) jest jak najbardziej adekwatne ;-)

pozdravka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Głupio mi że dopiero teraz polecam: Igor Sudnik, operuje w okolicach Mokotowa 603653123, zawsze znajdzie czas coś wyjaśnić, do tego bardzo pozytywna osoba. Najlepszy serwis ręczny z jakiego korzystałem.

Pomógł mi też dopasować buty, ma sporo narzędzi i wiedzę do fittingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Nowy serwis Bitwy Warszawskiej

Serwis pod gorka Szczęśliwicka nie ma sobie rownych . Nie mniej jednak Ja korzystam z serwisu przy rondzie zesłańców serwisuje u nich rowery i narty . Dostalem sms ze dla stalych klientow serwis -50 i na miejscu mila niespodzianka otworzyli obok nowy sklep ze sprzetem wylacznie narciarskim.Ja ich polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...