Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dobry serwis w Warszawie


johny7

Rekomendowane odpowiedzi

Głupio mi że dopiero teraz polecam: Igor Sudnik, operuje w okolicach Mokotowa 603653123, zawsze znajdzie czas coś wyjaśnić, do tego bardzo pozytywna osoba. Najlepszy serwis ręczny z jakiego korzystałem.

Pomógł mi też dopasować buty, ma sporo narzędzi i wiedzę do fittingu.

W sumie temacik o Warszawskich serwisach do odkurzenia bo możliwe, że coś otworzono, a coś zamknięto.

Zgodzę się z raufem. Ostatnio Igor zabrał się za moje buty i bez odkształcania na gorąco skorupy (moim zdaniem odbarczanie to ostateczność), odpowiednio ją wewnątrz "frezując"... dopasował Dobermanny do mojej szerokiej stopy. Ręczna serwisowa robota, co ważne przyniosła naprawdę niesamowitą ulgę dla śródstopia przy braku jakiejkolwiek deformacji skorupy na zewnątrz. Wie co robi i robi to bardzo dokładnie. Narty też tylko u niego. Niesamowicie pozytywna osoba, robiąc coś u niego czasami nie chce się wyjść, tylko dalej rozmawiać. :)

Edytowane przez michalb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
19 godzin temu, laryzbyszko napisał:

Ja z czystym sumieniem mogę polecić serwis Jana Pieli na Górce Szczęśliwickiej. Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy serwis narciarski w Warszawie. 

I ja co roku od kilku ładnych lat zawsze tam serwisuje narty i nigdy nie miałem żadnych problemów. Ino porównania nie mam do żadnego warszawskiego serwisu. Natomiast w ten weekend byłem w Krynica i coś nas podkusiło, żeby na szybko rano dać do serwisu nasze narty (smarowanie + ostrzenie) i tak spierdo... robotę, że po dwóch zjazdach wracaliśmy ponownie do serwisu, bo okazało się, że nie przytępili przodów i tyłów i narty żyły własnym życiem. Serwis w pierwszym budynku po lewej jak się dojeżdża do ośrodka - nie poelcam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2014 o 19:14, rauf napisał:

Głupio mi że dopiero teraz polecam: Igor Sudnik, operuje w okolicach Mokotowa 603653123, zawsze znajdzie czas coś wyjaśnić, do tego bardzo pozytywna osoba. Najlepszy serwis ręczny z jakiego korzystałem.

Pomógł mi też dopasować buty, ma sporo narzędzi i wiedzę do fittingu.

Igor Sudnik nie serwisuje nart od 2016 roku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witajcie. Nie chcąc zaczynać drugiego takiego samego wątku piszę tutaj. Czy są jakieś aktualizacje odnośnie serwisów w Warszawie? Do tej pory zdarzyło mi się zostawić narty w NartyWarszawa (gdzie kupowałem) oraz w Ski Race Center. Głównie na smarowanie. Co sądzicie o tych serwisach? Teraz przed wyjazdem chciałbym zostawić do przeglądu ewentualnego naostrzenia i zastanawiam się gdzie zostawić narty... Chyba, że ktoś poleca coś na wschodzie polski, okolice Siedlec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...