Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SkiTeam wyprzedaż


magnusDux85

Rekomendowane odpowiedzi

w Mayrhofen i do tego leeeeeeeeepszy wybór :)

Jednak magnus miał dobre intencje :)

Ale jak mówiłem to się ze mnie śmiali :stupid:

Określenie dobra cena jest wielce umowna. Moim zdaniem te dzisiejsze wyprzedażowe ceny są nieco bardziej zbliżone do realnych co nie oznacza wcale, że są superatrakcyjne. Ja w lutym w Intersporcie we Flachau oglądałem z ciekawości kurtkę Schoffel - replikę tych w jakie jest wyposażona reprezentacja A1. Z tymi wszystkimi naszywkami itd. Technologicznie full wypas! Pierwotna cena to 500 e. Ale w połowie lutego była już przecena -50% i kurtka ta kosztowała 249 e. Podejrzewam, że teraz jest już -70 -80%. U nas -70% jeśli w ogóle będzie to w lipcu. I pomyślcie tylko czy ktoś do tych kurtek dopłaca?!:stupid: Taką mają marżę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minusem w takich 70% okazjach jest zasadniczo ...rozmiar:/ Jak ktoś jest "nietypowy" ma większe szanse na zakup. Taki "standard" jak ja kupuje już w 50% . Bywało tak że odpuszczałem zakup czekając na obniżkę i...i lipa. Sprzedane.

Zasadniczo w tym co kupuje mam dobre rozeznanie i jak cena ma prawdziwe 50% to nie waham się użyć portfela :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mówiłem to się ze mnie śmiali :stupid:

Ale kaski POCa mają podrasowane cenowo żeby było z czego 50% opuścić, nie było nigdzie takich cen w sezonie na te kaski:rolleyes::. Średnio mają o 2-3 stówy podciągnięte na cenie pierwotnej:stupid:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek jest tak jak SB twierdzi czyli ceny wyjściowe zawyżone o 200-300 zł to jednak trafiają się perełki. Ja wypatrzyłem TLT 5 Dynafita:

- cena "wyjściowa" w SkiTeamie - 2100 zł

- realna cena w sezonie - 1 800 zł

- dobra wyprzedażowa cena po sezonie - 1450 zł (i taniej się nie kupi - niestety)

- teraz w skiteamie - 1050 zł

Gul mi skoczył bo czekałem (rok temu) parę miesięcy aby kupić za 1450 zł, a tu 4 paczki taniej.

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek jest tak jak SB twierdzi czyli ceny wyjściowe zawyżone o 200-300 zł to jednak trafiają się perełki...

Dodam jeszcze tylko że pomimo tego "wała" cena po rabacie z zawyżonej ceny tych kasków jest atrakcyjna. Rzekł bym że jest to dopiero cena normalna, bo moim zdaniem cena za kask powyżej 1000 zł nie jest normalna:rolleyes::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze tylko że pomimo tego "wała" cena po rabacie z zawyżonej ceny tych kasków jest atrakcyjna. Rzekł bym że jest to dopiero cena normalna, bo moim zdaniem cena za kask powyżej 1000 zł nie jest normalna:rolleyes::.

Raczej zwyczajna promocja od ceny pierwszej którą się stosuje na całym świecie a nie żaden "wał".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zwyczajna promocja od ceny pierwszej którą się stosuje na całym świecie a nie żaden "wał".

Na całym świecie cywilizowanym pewnie tak, ale widać że Ski Team do tego szacownego grona nie należy:rolleyes::

Skull Comp 2.0 oficjalna cena POC 330 e( czyli 1386 zł)[/url] cena

A next raz zanim coś powiesz to się zorientuj czy wiesz co mówisz:cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB, tak jest w wielu sektorach w PL :/

Jako autoryzowany przedstawiciel ( kiedyś) taniej mogłem kupić u "kolegi" w sklepie np. w DE niż dostać od importera generalnego w PL .

Tłumaczono w ten sposób: Tu mamy inny rynek więc mniejsze ilości zamawiamy, skoro tak to dostajemy inne-większe ceny od producenta-fabryki. Więc po kilku latach jepnołem ten biznes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny pierwszej ma link który podesłałeś ?

No przecież sam stwierdziłeś że to nie wał tylko zwyczajna promocja od ceny pierwszej którą się stosuje na całym świecie, więc udowodniłem że w Ski Team ta cena jest zawyżona w stosunku do ceny którą stosuje się na całym świecie i szerze powiem że nie spotkałem nigdzie tego kasku w cenie wyższej jak te zalecane 330 e, najtaniej co widziałem to jak dobrze pamiętam to było 260... parę euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z promocji w SKI-team jestem zadowolony:laughing:

Byłem, widziałem (kilka ciekawych nart) i kupiłem.

Udało mi się kupić wymarzone K2 Rictor 12/13 za 1349 zł. Jak dla mnie to bardzo dobra cena.

Jeżeli komuś zależy na kupnie nowych nart czy butów, wydaje mi się że można coś wybrać.

I uwaga: dużo produktów nie ma na stronce SKI-team.

A co do cen POC-a...

Dla mnie to trochę jak torebkami Louis Vuitton. Są ludzie którzy i tak kupią, nieważne za ile...

Oczywiście nie widzę w tym nic złego. Wszystko zależy od grubości portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież sam stwierdziłeś że to nie wał tylko zwyczajna promocja od ceny pierwszej którą się stosuje na całym świecie, więc udowodniłem że w Ski Team ta cena jest zawyżona w stosunku do ceny którą stosuje się na całym świecie i szerze powiem że nie spotkałem nigdzie tego kasku w cenie wyższej jak te zalecane 330 e, najtaniej co widziałem to jak dobrze pamiętam to było 260... parę euro.

Sorry mój błąd faktycznie źle to sformułowałem.

Z tym całym światem chodziło mi o to że "politykę" ceny pierwszej stosuje większość dużych sieci na całym świecie.

Natomiast cena pierwsza to w takiej sieci jest cena z jaką dany towar pierwszy raz pojawia się w systemie informatycznym. Czasem od razu jest stosowany rabat ale to już jest wtedy kolejna pozycja.

Wszystkie kolejne promocje są liczone od tej ceny pierwszej. Jeśli sieć działa w wielu krajach to dla każdego kraju jest osobna cena pierwsza.

Co do samych cen uważam że są naprawdę super mega extra.

Kilka przykładów:

POC Skull X - 400

Voelkl Racetiger SW SL | Wiązanie: rMot12D | kolekcja: 12/13 - 1500

Lange RS 110 - 750

Edytowane przez krait
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samych cen uważam że są naprawdę super mega extra...

No widzisz jak nie dokładnie czytasz, bo ja tego że te ceny są fajne w ogóle nie negowałem, wręcz przeciwnie. Jedynie co pisałem to że kurtki w takich cenach dokładnie te same modele można było już kupić jakiś czas temu i nacieszyć nimi jeszcze w tym sezonie.

Głównie to podnosiłem zarzut wprowadzania klienta w błąd, który polega na podniesieniu ceny przed wprowadzeniem promocji, a następnie obniżeniem jej, chodzi o to żeby kontrast pomiędzy ceną starą a nową wyglądał dobrze. I to nie tylko jest przypadłość sklepów branży sportowej, przyłapywałem na tym sprzedawców w branży spożywczej, odzieżowej i elektronicznej, w Euro AGD np. przy promocji "bez VAT" melakser kosztował więcej jak 2 dni wcześniej:biggrin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...