Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kilka dni bez nart...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kilka dni a miesięcy!!! Ale można też inaczej się zabawić. W sobotę i niedzielę wybieram się na ostre ściganie, wreszcie po suchym ( mam taką nadzieję, bo prognozy pogody jakoś tego nie potwierdzają):mellow:. Sobota Superoes w Miedzianej Górze - Tor Kielce, w niedzielę StarOES w Starachowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC, co się stało, że tam wylądowałeś? Jesteś tam z własnej nieprzymuszonej woli czy jesteś tam w jakimś konkretnym celu?
Z własnej! Tak postanowiłem, bo nigdy w Portugalii nie byłem, bo dawno morza nie widziałem (Barcelona sie nie liczy), bo wyjazd do Portugalii jest tańszy niż nad nasze morze, bo tu jest ciepło, bo woda czysta, bo nie ma cepeliady na każdym kroku, bo jest wspaniałe jedzenie... Mógłbym tak długo. Taka ciekawostka. Tydzień w Portugalii można spędzić za 900 zł plus jedzenie, z przelotem. A np dzisiaj było tak :)taga8ajy.jpg

ImageUploadedByTapatalk1366567527.956009.jpg

ImageUploadedByTapatalk1366567527.956009.jpg.24a72cc79e862ecdf84cc19c8a51c424.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC, Ty sie zastanów!:smile: Zobacz jakie piękne zdjęcia z Kasprowego,Chopoka, Austrii czy nawet z Gruzji, publikują koledzy! A Ty co, plażę? Plaża to jest dla mięczaków. Tam to się tylko byczyć można. Szkoda że się nie sfotografowałeś z jakąś piękną panią, pod parasolem i drinkami. Czy Ty nie rozumiesz że takie spędzanie czasu może się komuś spodobać i stracimy narciarza!!!!:sorrow: W zimie będzie do jakiegoś Egiptu latał!:mad::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

ja od kilku lat zawsze jeżdzę na wypoczynek do Chorwacji - na jeden z tamtejszych festiwali muzycznych (Garden Festival). W tym roku jednak przyjaciółka namówiła mnie na wczasy letnie w Karkonoszach. Zabokowalismy tutaj promocyjnie hotel w Jeleniej Górze i będziemy sobie zwiedzać okolicę. W planach też wyskok do Czech i może na 2 dni do Pragi. Co śmieszne. NIgdy w Karkonoszach nie byłem na nartach..a teraz przyjdzie mi je zwiedzać w lecie)

Edytowane przez Ciekawski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od kilku lat zawsze jeżdzę na wypoczynek do Chorwacji - na jeden z tamtejszych festiwali muzycznych (Garden Festival). W tym roku jednak przyjaciółka namówiła mnie na wczasy letnie w Karkonoszach. Zabokowalismy tutaj promocyjnie hotel w Jeleniej Górze i będziemy sobie zwiedzać okolicę. W planach też wyskok do Czech i może na 2 dni do Pragi. Co śmieszne. NIgdy w Karkonoszach nie byłem na nartach..a teraz przyjdzie mi je zwiedzać w lecie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...