Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rowerowe eskapady - relacje


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, johnny_narciarz napisał:

Coś w tym rodzaju. ;) Wbrew pozorom jazda w zimie to żaden problem. Trzeba tylko zaopatrzyć się w odpowiednie ubranka i jazda! Przypuszczam, że Ci się spodoba, bo ma swój urok. :)

xD Tak jest, sam zobaczysz, że kondycja wiosną będzie zdecydowanie lepsza. Szykuj się na Wisłę1200! ;) Tam już ponad 500 osób na liście startowej! :o

Swoją drogą ja też muszę wypełnić pewne, że tak powiem, zobowiązanie. Ale napiszę o tym, kiedy już to zrobię. Niestety zabieg trochę pokrzyżował plany... :ph34r:

Ciuchy mam, rowery dwa też... ja po prostu nie lubię jazdy na bajku jak jest mokro. A w zimę, na nizinach z reguły plucha, błoto i lipa. U Was na południu chociaż trochę śniegu było w tym roku. Po białym, to chętnie bym pośmigał.

Maratony, ultramaratony raczej nie dla mnie - to olbrzymi wysiłek dla organizmu, nie dałbym rady. Wytrzymałość za słaba, świeża kontuzja w sumie jeszcze... ale co innego kajakiem tą Wisłę zrobić, z namiotem i na luzaka :) Tylko trzeba by mieć z miesiąc wolnego, a to jest w moim przypadku nierealne :( 

Mam nadzieję, że Twój zabieg będzie formalnością  szybko staniesz na nogi. Trzymam kciuki by tak było...a to już za dwa dni z tego co pamiętam 😮 

Powodzenia!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć'

Jako osoba, która przez ostatnie prawie trzy lata borykała się z jakimiś zabiegami stwierdzam, że podstawa to nie wymiękać, mieć dobre nastawienie, być przygotowanym na ile to możliwe fizycznie i po zabiegu wstajesz i biegasz. Wszystko to masz więc problemów nijakich nie będzie. Czego Ci niniejszym życzę serdecznie.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Coś w tym rodzaju. ;) Wbrew pozorom jazda w zimie to żaden problem. Trzeba tylko zaopatrzyć się w odpowiednie ubranka i jazda! Przypuszczam, że Ci się spodoba, bo ma swój urok. :)

xD Tak jest, sam zobaczysz, że kondycja wiosną będzie zdecydowanie lepsza. Szykuj się na Wisłę1200! ;) Tam już ponad 500 osób na liście startowej! :o

Swoją drogą ja też muszę wypełnić pewne, że tak powiem, zobowiązanie. Ale napiszę o tym, kiedy już to zrobię. Niestety zabieg trochę pokrzyżował plany... :ph34r:

Maciek, głowa do góry! Ty pokonasz wszystkie przeciwności. Tak się jakoś składa, ze i mnie w tym roku plany poszły psu w d.... Wczoraj wyszedłem ze szpitala, sezon narciarski mam już zakończony. Zaliczone całe 9 dni na nartach. Teraz powoli mam nadzieję dochodzić do zdrowia. Choroba jednak nauczyła mnie jednego. Te problemy, ktore przysporzyło mi skonfliktowane ze mną bydło,  które nota bene znów podałem do sądu, to pikuś w porównaniu ze zdrowiem. "Choroba została wycięta, jesteś zdrowy"- powiedział mój przyjaciel u którego lezałem na oddziale kiedy wypisywał mnie do domu. Wierzę mu.Głowa do góry Maciek!

 

 

 

 

 

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bumer napisał:

"Choroba została wycięta, jesteś zdrowy"- powiedział mój przyjaciel u którego lezałem na oddziale kiedy wypisywał mnie do domu.

Groźnie zabrzmiało... :o Mam nadzieję, że faktycznie jesteś już zdrowy. Poradzimy sobie oboje! B| Cóż, czasem trzeba odpuścic, ale przecież to nie ostatnia zima. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił się wątek medyczny B| ...

No cóż - @johnny_narciarz - trzymam kciuki, aby zabieg się udał i żebyś szybko wrócił na trasy, bo jak nie Ty to kto? 😉 Komu będę kibicować w tym roku?

@Mitek, @Bumer - Wam też życzę szybkiej rekonwalescencji i powrotu do sił 😀

@marboru - są fajniejsze rzeki na kajak niż Wisła. Zapraszam w ZP - na tydzień, na weekend :)

Jak mawiał klasyk "Każdy ma swój Everest"- ja się zapisałam właśnie na tegoroczny rajd dookoła Zalewu Szczecińskiego. No to pora najwyższa wyciągnąć rower i zacząć treningi, szczególnie, że u nas to już właściwie wiosna ...

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po tygodniu ostrej zaprawy w Alpach i kolejnym tygodniu odpoczywania pojechalem na zimowy maraton po plaskim i zdechlem na 30-tym kilometrze ;) Gdzie ta forma z lata? ;)

 

Wybiera sie ktos na Beskidy Trophy albo wyscigi MTB Cross Maraton (Gory Swietokrzyskie) w tym roku?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, ja was bardzo lubię, ale czy możemy odłożyć temat rowerów, które również są moją wielką pasją, do przynajmniej zakończenia szczytu szczytów sezonu narciarskiego? Czy ktoś z was kiedykolwiek próbował zakładać temat narciarski na forum rowerowym? Jak myślicie, za taki temat dostalibyście bana po 15 sekundach, czy 5 minutach na takim forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sariensis napisał:

Panowie i Panie, ja was bardzo lubię, ale czy możemy odłożyć temat rowerów, które również są moją wielką pasją, do przynajmniej zakończenia szczytu szczytów sezonu narciarskiego? Czy ktoś z was kiedykolwiek próbował zakładać temat narciarski na forum rowerowym? Jak myślicie, za taki temat dostalibyście bana po 15 sekundach, czy 5 minutach na takim forum?

Dlaczego? Przecież jedno drugiemu nie przeszkadza? Na rowerach można jeździć cały rok, na nartach też (prawie ...) B|

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tanova napisał:

Zrobił się wątek medyczny B| ...

No cóż - @johnny_narciarz - trzymam kciuki, aby zabieg się udał i żebyś szybko wrócił na trasy, bo jak nie Ty to kto? 😉 Komu będę kibicować w tym roku?

@Mitek, @Bumer - Wam też życzę szybkiej rekonwalescencji i powrotu do sił 😀

@marboru - są fajniejsze rzeki na kajak niż Wisła. Zapraszam w ZP - na tydzień, na weekend :)

Jak mawiał klasyk "Każdy ma swój Everest"- ja się zapisałam właśnie na tegoroczny rajd dookoła Zalewu Szczecińskiego. No to pora najwyższa wyciągnąć rower i zacząć treningi, szczególnie, że u nas to już właściwie wiosna ...

Cześć

Ja to już fizycznie o operacjach i kłopotach dawno zapomniałem. Teraz kwestia kształtowania na nowo psychiki w której tkwi klucz do bardzo wielu działań.

Pomysł Mariusza z Wisłą nie jest wcale taki kiepski a jest to rzeka piękna mogąca zaskoczyć nawet miłośników kajakowych przeprawówek (czyli mnie). Jest to również rzeka trudna. Duże przeloty, masa wody, trzeba znakomicie czytać nurt i bardzo uważać bo przez proste błędy można spowolnić płynięcie nawet parę razy nie mówiąc o innych kłopotach. W nagrodę, piękne dzikie biwaki na wyspach, brak tłoku, dzikie miejsca itd.

Przy dobrej załodze - zgrana dwójka - do zrobienia w dwa tygodnie a może nawet szybciej ale wtedy płyniemy po 100km dziennie co nie pozwala na błędy i marudzenie a więc zero zwiedzania itd. lajtowo 3 tygodnie to absolutne spoko.

Myślę, ze w każdej wodzie można znaleźć coś fajnego tak jak na każdym stoku można się dobrze bawić na nartach.

Pozdrowienia

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tanova napisał:

Dlaczego? Przecież jedno drugiemu nie przeszkadza? Na rowerach można jeździć cały rok, na nartach też (prawie ...) B|

Na szczęście to forum nie moderowane i koledze g...  do tego, jak to się mówi.

Ja miałem przerwę prawie 5 tygodni - dłuższą niż po wstawieniu protezy biodra! Ostatni raz na rowerze byliśmy z żoną w Sylwestra i teraz w sobotę dopiero. Z założenia nie jeździmy gdy solą bo nie mamy jak umyć rowerów. Ale w międzyczasie było trochę nart na szczęście.

Pozdrowienia

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, tanova napisał:

Dlaczego? Przecież jedno drugiemu nie przeszkadza? Na rowerach można jeździć cały rok, na nartach też (prawie ...) B|

jak ci sie uda założyć temat narciarski na forum rowerowym, to zwrócę honor i piszcie o rowerach na forum narciarskim cały rok, to jest forum narciarskie i mamy szczyt sezonu, nie można poczekać chociaż do marca z tym?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sariensis napisał:

jak ci sie uda założyć temat narciarski na forum rowerowy, to zwrócę honor i piszcie o rowerach na forum narciarskim cały rok, to jest forum narciarskie i mamy szczyt sezonu, nie można poczekać chociaż do marca z tym?

Nie chcesz, to nie czytaj 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tanova napisał:

No cóż - @johnny_narciarz - trzymam kciuki, aby zabieg się udał i żebyś szybko wrócił na trasy, bo jak nie Ty to kto? 😉 Komu będę kibicować w tym roku?

Bardzo dziękuję. :) Chyba będzie w tym roku 5 imprez, ale jeszcze nie jestem pewien. Pierwsza już początkiem maja.

1 godzinę temu, tanova napisał:

Jak mawiał klasyk "Każdy ma swój Everest"- ja się zapisałam właśnie na tegoroczny rajd dookoła Zalewu Szczecińskiego.

:o

Gratulacje! To jest konkret! Będę trzymał kciuki!

Dla niezorientowanych - to ponad 200 km! Jechał to mój kolega "po fachu". :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tanova napisał:

Nie chcesz, to nie czytaj 🙄

właśnie już paru forumowiczów zbanowałem w swoim osobistym profilu i nie widzę na szczęście ich dyrdymał, współczuję kontuzji i problemów zdrowotnych, jednak jesteśmy na forum narciarskim, na forum rowerowym rozmawia się tylko i wyłącznie o sprawach związanych z rowerami i to jest właśnie normalność, temat narciarski nie zostanie nawet opublikowany a autor z automatu wyleci z takiego forum. Gdyby to były przynajmniej takie rowerowe eskapady, to jeszcze może bym zrozumiał, ale wycieczki po lasach i po ścieżkach ... ???

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sariensis, zdjemij klapki z oczu. Po to sa na forach sekcje do swobodnych tematow nie zwiazanych z ogolnym tematem forum zeby mozna bylo sobie na takie tematy pogadac. Jak komus nie pasuje to niech nie czyta, daje bana, cokolwiek, skoro sie bedzie z tym lepiej czul.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, MarioJ napisał:

daj sobie na luz, nie Ty tu rządzisz, trochę skromności 

oczywiście, że nie, ale forum jest miejscem wymiany opinii, ten wątek, moim zdaniem, wygląda w lutym na tym forum komicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Sariensis napisał:

jak ci sie uda założyć temat narciarski na forum rowerowym, to zwrócę honor i piszcie o rowerach na forum narciarskim cały rok, to jest forum narciarskie i mamy szczyt sezonu, nie można poczekać chociaż do marca z tym?

Nie ja zakładałem, ale proszę:

https://www.podrozerowerowe.info/index.php?topic=8490.0

https://www.podrozerowerowe.info/index.php?topic=13348.msg246228#msg246228

Jak widać nikt się tam nie oburzał na tematy niezwiązane stricto z rowerami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sariensis napisał:

oczywiście, że nie, ale forum jest miejscem wymiany opinii, ten wątek, moim zdaniem, wygląda w lutym na tym forum komicznie

Nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale w mojej okolicy sporo osob jezdzi na rowerach caly rok, malo tego, sa nawet cykle zimowych zawodow MTB i przelajowych, wiec dla zaangazowanego rowerzysty nie ma czegos takiego jak sezon zimowy narciarski i letni kolarski, zwlaszcza ze czesto zimy sa pozbawione sniegu wiec wtedy wyciaga sie rower.

 

A na forum rowerowym jest cala sekcja pod nazwa NIErowerowe forum, gdzie rozmawia sie o wszystkim, wiec nie rozumiem co to za jakies dziwne podejscie ze na forum tematycznym rozmawia sie tylko na jeden, ciagle ten sam, temat.

Edytowane przez MichalR
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Sariensis said:

oczywiście, że nie, ale forum jest miejscem wymiany opinii, ten wątek, moim zdaniem, wygląda w lutym na tym forum komicznie

Na tym forum jest wiele różnych wątków (wystarczy obejrzeć stronę główną) i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Wątek dla Ciebie nie interesujący -  nie zaglądasz do niego, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...