Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rowerowe eskapady - relacje


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, tanova napisał:

Taki to na miejscu długo nie usiedzi ... B|

Cieszę się, że wracasz do zdrowia i sił.

No cóż, mnie się na weekend narty nie zapowiadają, ale za to wczoraj pierwszy raz rowerkiem do pracy :)

IMG_20190228_114013.thumb.jpg.f1ef89db9523ad437a1d32b4c3664c37.jpg

Cześć

Właśnie parę minut temu wszedłem do pracy. Zobaczyłem to zdjęcie, przeanalizowałem właśnie pokonaną drogę i stwierdziłem, ze może poszukam roboty w Szczecinie.

Pozdrowienia serdeczne

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Właśnie parę minut temu wszedłem do pracy. Zobaczyłem to zdjęcie, przeanalizowałem właśnie pokonaną drogę i stwierdziłem, ze może poszukam roboty w Szczecinie.

Pozdrowienia serdeczne

Cześć, to się może i dobrze składa, bo ja coraz częściej ostatnio mam myśli, czy by się nie zwolnić z tej mojej roboty 🙄😛. Niemiecki znasz?

Również pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, johnny_narciarz napisał:

Dziś wpadło kolejne 20 przed deszczem - już pada. :( 

Wiosenna ta trasa... :x

Tak ogólnie dziekuję, powoli do przodu. :) 

 

Mocno wioenna, ale w lasach blotniczki wskazane, a tak przy okazji jak wyglada rehabilitacja u @Góral spod Skrzycznego?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tanova napisał:

Cześć, to się może i dobrze składa, bo ja coraz częściej ostatnio mam myśli, czy by się nie zwolnić z tej mojej roboty 🙄😛. Niemiecki znasz?

Również pozdrawiam

Cześć

Oczywiście jak, każdy Polak mojej generacji, w stopniu podstawowym komunikatywnym w pewnych sytuacjach. Kloss, Czterej Pancerni, Wyzwolenie, Gdzie jest generał itd. Może inaczej - nie znam ale przeciętnego SSmana czy innego wermachtowca potrafię ponoć naśladować znakomicie. Obawiam się jednak, ze może być mało?

Pozdrowienia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mitek napisał:

przeciętnego SSmana czy innego wermachtowca potrafię ponoć naśladować znakomicie. Obawiam się jednak, ze może być mało?

No tak, nie wiem, czy akurat takie wakaty aktualnie są do obsadzenia w Szczecinie B|.

Choć niedalej jak przedwczoraj pewna studentka - na pytanie, jakie partie reprezentowane są w niemieckim Bundestagu - wymieniła na pierwszym miejscu ... NSDAP 🤣. Więc - kto wie?

Edytowane przez tanova
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć

Eskapadą tu chyba tego nazwać nie można ale dzisiaj z racji pięknej pogody pojechałem sobie na rowerze na południe. Miałem niewiele czasu i planowałem dojechać wzdłuż Wisły do ujścia Jeziorki ale później stwierdziłem, że podjadę jeszcze do promu w Gassach a jak ju z tam byłem to podjechałem do Góry Kalwarii bo tam jest taki fajny podjazd. Nie miałem czasu więc tylko znalazłem kosz coby butelkę po wodzie wyrzucić i wróciłem tą sama drogą.

Niecałe trzy godziny przy pięknej pogodzie a gdzieś tam jeszcze zima i ekipa jeździ na deskach... Coś trzeba robić żeby nie było smutno.

A smutno nie było bo wielu zabawnych rowerzystów widziałem. ;)

Pozdrowienia

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, cyniczny said:

 

Ten teren nie jest ogólnie dostępny, że na cały dzień zostawiasz rower przypięty tylko tą linką?

Bo ja bym się bał, a rower bardzo ładny:-)

 

Nie widać, że to wejście do biurowca? Mamy całodobową ochronę, ale przypinam tak co by nie kusiło ;), to wejście jest od tyło za bramkami ochrony z podjazdem dla inwalidów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Sariensis said:

Nie widać, że to wejście do biurowca? Mamy całodobową ochronę, ale przypinam tak co by nie kusiło ;), to wejście jest od tyło za bramkami ochrony z podjazdem dla inwalidów :).

Mi przypomina wejście do jakiejś przychodni😄

Ale teraz wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, cyniczny said:

Mi przypomina wejście do jakiejś przychodni😄

Ale teraz wszystko jasne.

bo to kompleks biurowy, bardzo rozległy i blisko lasu, bardziej park i bardzo przyjemny do pracy, można nawet zbierać grzyby w sezonie podczas przerwy śniadaniowej ;). Na zdjęciu poniżej trochę lepiej widać.

IMG_7669.JPG

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało się trochę wcześniej wrócić do domu i o 15:10 już byłem w siodle. Pogoda taka sobie, ale bez wiatru i deszczu. Po 15 min byłem już w lesie. Po 1 godz. cieszyłem się jak dziecko będąc na nowym starcie przedłużonej ścieżki "Dębowiec" w kompleksie ścieżek Enduro Trails w Bielsku-Białej. Tym razem jednak chciałem bardzo zjechać moim ulubionym nieoficjalnym, ale zadbanym singlem " Cybrniok DH". Nie zawiodłem się. Chłopaki na wiosnę pięknie wyczyścili trasę z luźnych kamieni, gałęzi i liści, a także zmodyfikowali jej przebieg w dolnej części. Jest teraz nieco więcej "flow" 🙂 .  Po pokonaniu nie obowiązkowego ostatniego bagnistego płaskiego odcinka i zjechaniu ścianki zameldowałem się na parkingu w Wapienicy. Jeszcze jazda wzdłuż Wapieniczanki, lotnisko i jestem w domu. Mój sezon "mountain bike" uważam za otwarty.

20190322_154901.jpg

20190322_161452.jpg

20190322_161829.jpg

20190322_162048.jpg

20190322_164839.jpg

20190322_165626.jpg

20190322_165722.jpg

  • Like 8
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po zrobieniu 45 kilometrów po Bieszczadzkich asfaltach - dostałem mocno w kość.

Jazda po terenach płaskich, a terenach górzystych, to zupełnie dwie inne bajki.

Dzisiaj postanowiłem w okolicy znaleźć trasę, która będzie miała sporo podjazdów (jak na warunki mazowieckie) i delikatnie się rozjeździć.

Pogoda słoneczna ale, niestety silny wiatr. Łącznie udało się zrobić 40 kilometrów (domowe obowiązki) - łącznie w tym sezonie wykręcone 305 km - mało :( 

Pierwszy podjazd do miejscowości Kowala:

DSC08659.thumb.JPG.bb382906a099251c486d2df9deb90500.JPG

Mazowieckie klimaty...

DSC08670.thumb.JPG.2f993a863d25cd718e43be27884167ac.JPG

Drugi podjazd pod miejscowość Kowala:

DSC08683.thumb.JPG.f258c091fae1cf412c63eba8b817c3ff.JPG

W lesie już wiosna :) Może by tak dla odmiany zmiana roweru i jazda w terenie? Na razie na jutro zaplanowana wycieczka ze znajomymi w Beskid Niski :) 

56823203_670260156768002_789531124920483840_n.thumb.jpg.c27fc22e7385774d6f268eeabde1d323.jpg

Pozdrawiam :) Marboru.

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marboru mówiłem, gravela  sobie spraw ;), tyle, ze bardzo cieżko z dostępnością topowych modeli, dobra wiadomość jest taka, ze mój Silex 600 po 8 miesiacach oczekiwania, bedzie do odbioru po majowce:).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marboru napisał:

Po zrobieniu 45 kilometrów po Bieszczadzkich asfaltach - dostałem mocno w kość.

Jazda po terenach płaskich, a terenach górzystych, to zupełnie dwie inne bajki.

Dzisiaj postanowiłem w okolicy znaleźć trasę, która będzie miała sporo podjazdów (jak na warunki mazowieckie) i delikatnie się rozjeździć.

Pogoda słoneczna ale, niestety silny wiatr. Łącznie udało się zrobić 40 kilometrów (domowe obowiązki) - łącznie w tym sezonie wykręcone 305 km - mało :( 

Pierwszy podjazd do miejscowości Kowala:

DSC08659.thumb.JPG.bb382906a099251c486d2df9deb90500.JPG

Mazowieckie klimaty...

DSC08670.thumb.JPG.2f993a863d25cd718e43be27884167ac.JPG

Drugi podjazd pod miejscowość Kowala:

DSC08683.thumb.JPG.f258c091fae1cf412c63eba8b817c3ff.JPG

W lesie już wiosna :) Może by tak dla odmiany zmiana roweru i jazda w terenie? Na razie na jutro zaplanowana wycieczka ze znajomymi w Beskid Niski :) 

56823203_670260156768002_789531124920483840_n.thumb.jpg.c27fc22e7385774d6f268eeabde1d323.jpg

Pozdrawiam :) Marboru.

Cześć

A jak tam nasza Warka Mariusz?

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym czasem w Kaliszu przy Prośnie... (w trakcie wyprawy rowerowej) Zawody wędkarskie. I jeszcze widzieliśmy z rodziną 1 Bażanta a jeszcze słyszeliśmy 4 inne. Jakiś ich wysyp na ziemi Kaliskiej🤗. A na zawodach przez godzinę tylko jeden zawodnik z ok 40 coś złowił. Rzeka była oblepiona wędkarzami. 

A na przeciwko pole golfowe gdzie grała sama Kaliska Śmietanka😂🤣😂 (tylko jakoś nikt nie mógł trafić do dołka🤣😂🤣)

20190407_120121.jpg

20190407_121338.jpg

20190407_121404.jpg

20190407_121411.jpg

20190407_121416.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój syn z moją małżonką jeszcze raz pojechali na rowery. Znów ta sama trasa. (Teraz będzie pisał syn Mopsa - Mopsik😀). Było fajnie słońce i ciepło bardzo ciepło. Wędkarzy już nie było ogólnie pusto. Bardzo przyjemnie. Znów zaliczone 2 Bażanty. 

A z ciekawostek

Pojechaliśmy po pieczywo do pewnej piekarni. Tam jest takie okienko drive jak w McDonald's. Tam czekaliśmy z autami na zakup pieczywa. To jedyna piekarnia drive w miescie. 

I jeszcze dużo psów nawet w rzece 

IMG-20190407-WA0003.jpg

IMG-20190407-WA0005.jpg

IMG-20190407-WA0005.jpg

IMG-20190407-WA0004.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...