Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rowerowe eskapady - relacje


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Sariensis napisał:

.. na nartach to moze î sie nie znam...

Takie stwierdzenie z Twojej strony, no szacunek u mnie masz. Jeszcze jakbyś usunął "może" to byłby mega szacunek. Ważne, że zdajesz Sobie sprawę z braków w temacie narciarskim, teraz pozostaje tylko chłonąć narciarską wiedzę  i za kilkanaście (kilkadziesiąt) lat masz szansę zostać narciarskim ekspertem.O reszcie tematu nie dyskutuję, bo moja wiedza rowerowa jest jak Twoja narciarska.... Pamiętaj tylko, że ilość napisanych postów nie świadczy o narciarskiej wiedzy😉 

Edytowane przez marionen
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marionen napisał:

Takie stwierdzenie z Twojej strony, no szacunek u mnie masz. Jeszcze jakbyś usunął "może" to byłby mega szacunek. Ważne, że zdajesz Sobie sprawę z braków w temacie narciarskim, teraz pozostaje tylko chłonąć narciarską wiedzę  i za kilkanaście (kilkadziesiąt) lat masz szansę zostać narciarskim ekspertem.O reszcie tematu nie dyskutuję, bo moja wiedza rowerowa jest jak Twoja narciarska.... Pamiętaj tylko, że ilość napisanych postów nie świadczy o narciarskiej wiedzy😉 

Chyba jednak pozostanę na poziomie narciarza amatora, po prostu lubië jeżdzić na nartach i niech tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, WojtekM napisał:

Będzie wreszcie normalny rower, czyli prawdziwa szosa z barankiem :). To chyba oczywiste ;)

Też zauważyłem to udziwnienie, ale nie chciałem @marboru zwracać na to uwagi, być tak mu się wygodniej jeżdzi albo Giant wie lepiej jak ma wygladac szosa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Sariensis napisał:

Wolę wiarygodne opinie ludzi, którym nikt za testy nie płaci, zwlaszcza jesli chodzi o rowery ;), na nartach to moze î sie nie znam, ale na rowerach :)? Giant w gravelach raczkuje I to jest fakt, a z faktami się nie dyskutuje, na naszym podwórku w tym segmencie z wielu powodów króluje Marin i jeszcze długo to się nie zmieni, graveli na rynku po prostu brak.

Gdyby doświadczenie było decydujące to Kubica w Wilimsie jeździł by nie na końcu stawki a na początku.  No i Romet byłby jedna z czołowych marek rowerowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Annaa said:

Z przykrością informuję fanów @johnny_narciarz,że niestety przygoda w wyścigu http://racethroughpoland.pl/  zakończyła się kontuzją kolana .Jedyne co mogliśmy zrobić dla Maćka, to pomóc wrócić mu do Wrocławia. Przykro troszkę ,ale zdrowie ważniejsze.

 

Trzymamy kciuki i czekamy na wiadomości o stanie Johnnowego kolana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Annaa napisał:

Z przykrością informuję fanów @johnny_narciarz,że niestety przygoda w wyścigu http://racethroughpoland.pl/  zakończyła się kontuzją kolana .Jedyne co mogliśmy zrobić dla Maćka, to pomóc wrócić mu do Wrocławia. Przykro troszkę ,ale zdrowie ważniejsze.

 

Pozdrowienia dla @johnny_narciarz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kontuzja Maćka dała znać o sobie szybko, jeszcze przed pierwszym punktem kontrolnym na Stogu Izerskim. @johnny_narciarz dotarł jeszcze na "jednej nodze" w okolice Czrnego Boru przed Wałbrzychem, nie było sensu ryzykować dalej... Badania lekarskie i prześwietlenie określą co dalej. Maciek trzymaj się, moc zawsze z Tobą💪🚴‍♂️🚴‍♂️💪

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marionen napisał:

Niestety kontuzja Maćka dała znać o sobie szybko, jeszcze przed pierwszym punktem kontrolnym na Stogu Izerskim. @johnny_narciarz dotarł jeszcze na "jednej nodze" w okolice Czrnego Boru przed Wałbrzychem, nie było sensu ryzykować dalej... Badania lekarskie i prześwietlenie określą co dalej. Maciek trzymaj się, moc zawsze z Tobą💪🚴‍♂️🚴‍♂️💪

To ta sama noga co w lutym była operowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja zamieniłem Mariusz rower na wiosło na cztery dni i...

- Krutynia płynięta jak należy nie ma niż wspólnego z kajakową rzeką.

- na rowerze w terenie chyba trzeba dojść do wyniku km x 10 żeby się tak umordować jak na kajaku.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni pojeżdżone...

...dzisiaj dwa razy: przed obiadem szybki trening i 44 km, a potem z Paulą wycieczka na Pizzę do Sienna - malownicza miejscowość na pograniczu województw: mazowieckiego i świętokrzyskiego. Paula nakręciła 93 km, ja pojechałem trochę dalej zaliczając po obiedzie ponad 107 km. Łącznie dzisiaj nakręciłem 151 km i ten fakt postanowiłem odnotować w tym wątku :)

Knajpa włoska w tej miejscowości oczarowała nas swoim świetnym jedzeniem i kawą - kto by pomyślał, że w takim miejscu można tak dobrze zjeść 😮

Polecamy!

Ponadto przy rynku niezwykle klimatyczne kino:

1.thumb.jpg.a582b844dde8458298b5dfb11af7bdc5.jpg

W drodze powrotnej ból pleców u Pauli :( 

Biedna musiała kilka razy odpoczywać...

3.thumb.jpg.7c6c0717ba2540e9e4ad40dc685f7a95.jpg

Po powrocie w domu - elektromasaż i masaż :) Pomogło :) 

2.thumb.jpg.da44faa6156685df89f33f9694f589c5.jpg

Łącznie na liczniku już w tym sezonie nakręcone 1605,96 km.

W przyszłym tygodniu nowy rower - juhu!!!

Pozdrawiamy serdecznie

marboru i Paula

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ustawka rowerowe na Krakowie, do którego miałem 175 km ;), było fantastycznie, wieczorek z burzami, ale dało sie je ominąć, powrót pociągiem to był niezły hardcore, wjechałem na rowerze na peron 2 minuty przed odjazdem pociągu, fajnie, ze w Krakowe zrobili ścieżki rowerowe z dojazdem wprost na perony, Kraków nadal liderem pod tym względem w Polsce,  VeloDunajec rośnie w oczach i już niebawem będzie w pełni dostępne :).

0E88EB3F-40EC-47D8-B870-25BFE523F166.jpeg

3F836564-9A56-4685-BE73-771ADEDB6F00.jpeg

9AC48F8D-FB90-4D2D-AD04-B6036FF1DB0A.jpeg

CB1F60B1-7E29-452D-92AE-0EC92CCC7339.jpeg

5C140847-DDB4-4724-BA37-27BEFFECE5C6.jpeg

A5F9B88D-D710-4C52-B44B-B2B518ED4154.jpeg

24003E15-E023-46FF-8E34-F8C7A4EE25EE.jpeg

CAE19B1A-5F49-440F-8110-4EDCC89FB25D.jpeg

5226EEE7-C5FD-4139-9184-C1965FA9F8FE.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 km do Ciepielowa :) 

Po wczorajszych 151 km, dzisiaj rano wyjazd i rozjazd. Bardzo spokojne tempo w czasie pierwszych 50 km - w zasadzie dwugodzinna rozmowa towarzyska, potem trochę tempo wzrosło.

Przekręcone 100 km w malowniczych okolicznościach przyrody - tym razem z kumplem, Jackiem.

954020720_mapkadoCiepielowa.thumb.jpg.8a395f47026808446588f31dcadcd191.jpg

Na mazowieckich polach kwitną truskawki - kwiatu moc! Będzie co pojeść w tym sezonie truskawkowym :)

Pozdrawiam

marboru

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarioJ napisał:

Wg rankingu rowertour najbardziej przyjaznym miastem dla rowerzystów jest Wrocław 🙂 

Ostatni ranking za rok 2018.

https://rowertour.pl/pdf/RAPORT_tabela2018.pdf

https://www.facebook.com/groups/rankingmiast/

 

Może i jest przyjaznym miastem, ale Małopolska ma najbardziej rozbudowana sieć dróg rowerowych ciągnących sie przez cały region, a jak tam Wrocław pod tym względem, jest już Odrzanska Trasa Rowerowa w planach od źródła do ujścia rzeki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...