Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rowerowe eskapady - relacje


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MichalR napisał:

To ja poczekam aż więcej napada a tymczasem planuję start w Mostkach koło Suchedniowa 26-go stycznia :)

Cześć

A ja kretyn szukałem co to za stok w Mostkach bo raczej wszystkie środkowopolskie znam/byłem. :)

Dopiero później zapiąłem, że chodzi o rower. No to uważaj na siebie i pokaż gościom bieżnik!

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Mitek said:

No to uważaj na siebie i pokaż gościom bieżnik!

No to jest dość trudne jak mazowiecki góral pojedzie w peletonie złożonym z lokalsów ;) W Kielcach w niedzielę były odcinki 25%+, trzeba mieć kopyto jak koń żeby to w jakimś sensownym tempie podjechać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MichalR napisał:

No to jest dość trudne jak mazowiecki góral pojedzie w peletonie złożonym z lokalsów ;) W Kielcach w niedzielę były odcinki 25%+, trzeba mieć kopyto jak koń żeby to w jakimś sensownym tempie podjechać.

Cześć

To zabierz długa pompkę i gwoździe. ;)

Pozdrowienia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MichalR napisał:

Aura nie odpuszcza rowerzystom więc robię plan roczny ;)

https://www.strava.com/activities/3001398306

 

Cześć

Masz tam w tej wildze jakąś działkę czy co?... ;) Widzę, że jednak zasadzasz się na tych świętokrzyskich górali.

Mnie niestety szlag trafił tylny hamulec i rower w serwisie... Dzisiaj przeżyłem horror dojazdu samochodem do pracy. Jak ja mogłem tak kiedyś dzień w dzień marnować czas???

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Mitek said:

Masz tam w tej wildze jakąś działkę czy co?...

Hehe, nie mam, ale mam znajomych i aktywnie można spędzić czas ;)

10 minutes ago, Mitek said:

Widzę, że jednak zasadzasz się na tych świętokrzyskich górali.

To musiałbym mieć średnią 30 na tych 100 kilometrach ;)

11 minutes ago, Mitek said:

Dzisiaj przeżyłem horror dojazdu samochodem do pracy. Jak ja mogłem tak kiedyś dzień w dzień marnować czas???

Ja już dawno stwierdziłem że jazda samochodem po Warszawie nie ma kompletnie sensu. Nawet jak nie ma pogody na rower to wolę jechać metrem niż samochodem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cyniczny napisał:

A co się stało?

Cześć

A ja wiem co?  Mam pod domem dość porządny serwis rowerowy i chętnie daję zarabiać specjalistom. Wiesz, nie lubię udawać, że się na czymś znam jak się nie znam. :)

Jak odbiorę to Ci powiem.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

A ja wiem co?  Mam pod domem dość porządny serwis rowerowy i chętnie daję zarabiać specjalistom. Wiesz, nie lubię udawać, że się na czymś znam jak się nie znam. :)

Jak odbiorę to Ci powiem.

Pozdrowienia serdeczne

:-)

W sumie bardziej chodziło mi o objawy. Nie hamował wcale, hamował słabo? Bo za wiele w V-kach to nie ma się co zepsuć: linka zerwana, klocki wytarte - to w sumie trudno nazwać awarią:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, cyniczny napisał:

🙂

W sumie bardziej chodziło mi o objawy. Nie hamował wcale, hamował słabo? Bo za wiele w V-kach to nie ma się co zepsuć: linka zerwana, klocki wytarte - to w sumie trudno nazwać awarią:-)

Cześć

To są tarczowe hydrauliczne. Klamka luźna, trzeba było podpompować ale ciśnienie schodziło. Poza tym tarły. Po prostu zajeżdżone myślę.

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

To są tarczowe hydrauliczne. Klamka luźna, trzeba było podpompować ale ciśnienie schodziło. Poza tym tarły. Po prostu zajeżdżone myślę.

Pozdrowienia

jak to się pomylić można:-) Nie wiem czemu brałem pod uwagę tylko klasyczne linkowe V-ki - a tu ani linki ani V-ki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, Mitek said:

Poza tym tarły.

Tarcie można łatwo samemu zlikwidować. Odkręcasz hamulec i mając luźne śruby mocujące zaciskasz zacisk klamką i w tym położeniu dokręcasz śruby hamulca. W większości przypadków tarcie ustępuje, no chyba ze tarcza jest tak pogięta że nic prócz wyprostowania nie pomoże ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mitek Na takie stówki to ja mam czas jedynie w weekendy, o ile w ogóle ;) Po Suchedniowie opiszę wrażenia, natomiast jak chcesz poczytać jaki był temat w Kielcach (też byłem) to tutaj jest relacja:

https://mtb-xc.pl/2020/01/16/amator-donosi-bylo-wszystko-czego-potrzeba-na-zawodach-mtb-mocna-30tka-kielce/

Pozdrower ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Z węzła Marsa, Siekierkowskim, później Polski Walczącej, Gagarina, Spacerową i do Batorego gdzie się rozstajemy i ja dalej jadę przez Pola do Banacha i do Grójeckiej i Grójecką do Łopuszańskiej gdzie pracuję. Startujemy między 6,20 a 6,30 zazwyczaj. A powroty ... bardzo różnie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, cyniczny napisał:

Wczoraj pierwszy raz po kontuzji rowerem do pracy. Oj powrót był ciekawy, "lekki zefirek" w twarz i zawrotne prędkości 22-24 km/h:-) Czekałem, aż jakieś dzieci na 4 kółka zaczną mnie wyprzedzać;-)

Za wiele dzieci z bocznymi kółkami to w styczniu raczej nie jeździ, upiekło Ci się 😉. Trochę pojeździsz i wrócisz do formy, spokojną głowa 😊!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...