Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rowerowe eskapady - relacje


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Na całe szczęście jeszcze nie miałem okazji, i dziękuje Panu Bogu, że nie dochodzi do takich sytuacji i że Diego jest takim usłuchanym psem.

Jest to nasz rodzinny pies „maskotka” domowa. Maskotka w dużym dystansie tego słowa. Przychodzą do nas dzieci osoby starsze i Diego na ich widok pęka ze szczęścia, jeszcze zazwyczaj kto przychodzi do nas ma w kieszeni dla niego smakołyka to dopiero jest szczęście. Wpuszcza ich na podwórko bezproblemowo na podwórko, poczym dopiero idą zadzwonić dzwonkiem do drzwi. Domofon jest przy uliczce.

 

Miałem sytuacje ze nagle wyleciał owczarek bez kagańca smyczy i zaczął się stawiać na Diega, ugryzł go w kark wyrywając trochę sierści. Sytuacje wziąłem na spokojnie, poinformowałem właściciela, psu kupiłem maść i na cale szczęście to wystarczyło.

Skończmy temat zwierząt w tym temacie bo to nie jest, odpowiednie miejsce na takie rozmowy. A jeśli ktoś jest zainteresowany jak żyją takie psy w rodzinnej atmosferze nie w budzie na łańcuchu to zapraszam na priv.

Pozdrawiam ! 

 

 

Takie psy atakują, gdy dziecko biegnie”. - Co ty piszesz, chyba jeszcze weeekendowa impreza trwa w najlepsze. 

Edytowane przez Kolorowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj upłynęło 2 tygodnie mojej kwarantanny (od powrotu z Alp) i zgodnie z prawem mogłem się gdzieś ruszyć. Co prawda pogoda nie była taka zachęcająca (kończyłem przy 0 C). Za to zero luda na całej trasie. Abstrakcyjnie pusto. Większość odcinków jechałem pierwszy po świeżutkim... błotku. Gdzieś tam bliżej cywilizacji były pojedyncze ślady. Zasadniczo Wrocław - Oława i nazad. Zrobiłem po południu 80+ km, co najmniej połowa to była twarda walka o byt na dziewiczych, mało znanych ścieżkach. Wracałem z przemarzniętymi palcami stóp, ogólnie też wychłodzony (bo bielizna, krótkie spodnie i cienki SS, grube rękawiczki) z przykurczami łydek (do tego dupsko mnie bolało bo byłem nie na swoim siodełku i plecy też bo coś z geometrią nie tak) ale... z bananem (na zmianę z grymasem). Parę fotek z trasy. To były miłego początki (później było lepiej)

IMG_20200331_155456.thumb.jpg.2b7edf8fd728c6bb24d1e37030c32c67.jpg

Znalazłem dwie nowe bardzo fajne ścieżki, teraz nie ma zieleni i wszystko świetnie widać. Obydwie dotąd pomijałem bo pewnie nie było ich widać. Jedna jest zarąbista.

IMG_20200331_161334.thumb.jpg.b2f5c70fabf2ecc70da090a349298c94.jpg

1636219192_IMG_20200331_180624PK.thumb.jpg.d808cfe048b82e6df055797dcffaab9a.jpg

Teraz trochę białych klimatów.

IMG_20200331_175722.thumb.jpg.e357b467576b56b91653278ef872703e.jpg

502044275_IMG_20200331_164444PK.thumb.jpg.8bceef2ba61b1802ca121b9213a12b55.jpg

153598426_IMG_20200331_174857P.thumb.jpg.766ffdf9500c468753056315a015a537.jpg

No i spotkałem rzeźbę z bardzo znaną personą.

IMG_20200331_164749.thumb.jpg.8c0306c2a4822823c42f933f2e09f3fb.jpg

Jeszcze zajrzałem jak tam bobry w Siedleckim Lesie (działają, oj działają). Po koniec odebrałem jeszcze tel od żony. Zobaczcie co ta kwarantanna robi z kobietami , nawet 5 godzin nie wytrzymają bez swojego faceta!

Po prawdzie to ciemno już było.

Czyli dzień do przodu. I jeszcze kąpiel we wrzątku (chyba z pół godziny) - prawdziwa nirwana.

Pozdro

Wiesiek

 

Edytowane przez Wujot
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lu5asz napisał:

To i ja się pochwalę nowym nabytkiem 😛

Do tej pory jeździłem rowerem typu cross-jednak wkręciłam się bardziej i zdecydowałem o zakupie szosy.

Najgorzej ,że zakup roweru to dopiero początek wydatków hahahah (akcesoria,buty itp)

No to sobie zrobiłeś przeskok od razu z Crossa na Szosę Aero - ambitnie :) 

Gratulacje i witaj wśród szosowców :) 

Napisz coś więcej o biku.

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marboru napisał:

No to sobie zrobiłeś przeskok od razu z Crossa na Szosę Aero - ambitnie :) 

Gratulacje i witaj wśród szosowców :) 

Napisz coś więcej o biku.

Jakoś tak wyszło:) Brat mi dużo pomógł i nakierował na ten rower. Myślałem ,że poczekam z zakupem do wakacji ,ale nadarzyła sie okazja :) Pojechałem,kupiłem i .....nie  mogłem się doczekać pierwszej jazdy ,tylko że nie miałem pedałów,butów itp. Czekanie na te części to była prawdziwa męczarnia.Dziś kurier przyjechał i od razu zamontowałem te rzeczy na rower.... i pojechałem ...mojej ekscytacji nię będę opisywał ale było MEGA.Już dziś planuje wycieczkę na jutro hehe

specyfikacja roweru pod tym linkiem:

https://www.merida-bikes.com/pl-pl/bike/599/reacto-400
 

 

Godzinę temu, WojtekM napisał:

Też mnie właśnie zastanawiało czy te aero to przypadek, czy też świadomy wybór.

Świadomy wybór,bardzo mi się podoba ta rama,ten rower i ogólnie całokształt.Dziś troszkę pojeździłem po Bielsku i daję radę.

Jutro mam zamiar odwiedzić Szczyrk :D

Jadę po Sprytną Sezonówkę hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, marboru napisał:

No to sobie zrobiłeś przeskok od razu z Crossa na Szosę Aero - ambitnie :) 

Gratulacje i witaj wśród szosowców :) 

Napisz coś więcej o biku.

Cześć

Wczoraj wyprzedzałem jednego gościa na szosówce trzy razy. Za każdym razem doganiał mnie jak stałem na światłach i wyprzedzał bo on nie stał.

Natomiast jechałem za nim jakieś kilometr czy dwa i zauważyłem, że miał straszne kłopoty na zakrętach. Bardzo zwalniał a nie wyglądał na świeżaka. Jako, że na szosie siedziałem raz przez może 5 minut to pytam czy rzeczywiście geometria tego roweru sprawia, ze jest tak mało zwrotny? No bo, że musi trochę być to oczywiste raczej ale, że aż tak to się nie spodziewałem.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lu5asz napisał:

Taki mam max :) Moja waga 115kg więc tyle nabiłem.

Moze przy tej wadze ma to sens. Ja przy wadze 85 kg moje detkowe continentale o szerokości 25 nabijalem do 80 psi. Czasem 90. Mam teraz bezdętkowe mavici i nabijam nawet mniej. 115 psi wydaje mi sie bardzo dużo. 
 

Co do legalności takich treningów jest wyjście - choć na szosie aero i w ciuchach z lycry trzeba pogodzić sie z pewnymi stratami w aerodynamice 😀:


 

 

 

64462FD1-F061-4628-B23C-68AA30272835.jpeg

Edytowane przez Cosworth240
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...