Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rowerowe eskapady - relacje


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Wczoraj i dzisiaj jeżdżąc po mieście mijałem chyba cztery czy pięć patroli. Nikt się nie czepiał o nic nie pytał, nie próbował zatrzymać itd.

Pozdrowienia

A znajomą zhaltowała dzisiaj policja w lesie na obrzeżach Szczecina, jak spacerowała z psem :(. Dziś dostała pouczenie, od jutra grozili mandatem. Głupota - kogo można zarazić w odludnym miejscu, w lesie? Wiewiórki?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - jak to jest z tym uprawianiem sportu.

Jeżeli jadę na rowerze ulicą (nie wjeżdżam w zamknięty teren typu parki i bulwary) - uprawiam sport, czy nie / łamię przepisy, czy nie?

Jeżeli biegam ulicami ulicą (nie wbiegam w zamknięty teren typu parki i bulwary) - uprawiam sport, czy nie / łamię przepisy, czy nie?

Te bełkotliwe przepisy nie są dla mnie zrozumiałe i na tym skończę, żeby nie wchodzić w politykę naszych "wybrańców". Może ktoś ma jasną i obowiązującą interpretację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Moja droga prowadzi przez dwa parki z czego Pola Mokotowskie są bardzo popularne bo praktycznie w centrum. Było naprawdę jak za najlepszych lat. Ciężarowy samochód w centrum parku jako baza i patrole-żandermeryjne. Zresztą ja niemalże celowo wybieram drogę tak żeby była w jakiś sposób kolizyjna. Zawsze coś się będzie ciekawego działo, jakby co.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tanova napisał:

A znajomą zhaltowała dzisiaj policja w lesie na obrzeżach Szczecina, jak spacerowała z psem :(. Dziś dostała pouczenie, od jutra grozili mandatem. Głupota - kogo można zarazić w odludnym miejscu, w lesie? Wiewiórki?

 

59 minut temu, WojtekM napisał:

W zakresie roweru też w zasadzie nie wiem, czy lepiej wejść do autobusu, czy też wsiąść na rower.

 

Nie dajmy się zwariować, u mnie by być zgodnym z przepisami muszę spać w budzie psa (na szczęście jest ocieplona) :) 

Cytat

Ważne jest też zdrowie psychiczne – wyjaśnił Szumowski dodając, że w trosce o wspomniane zdrowie psychiczne można wychodzić z domu.

 

IMG_20200301_133043.jpg

Edytowane przez surfing
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, surfing napisał:

Nie dajmy się zwariować

Nie wiem - w Poznaniu samotnym biegaczom, nie biegającym po zamkniętych/zakazanych terenach, wypisują mandaty. Nie wiem. Muszę to przemyśleć, ale później, gdyż rano o 7.30 słuchałem wywiadu na TVN24 z politykiem, którego gadanie zawsze na pewien czas odcina mi niektóre partie mózgu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MAIKEL 1977 napisał:

No i pozamiatane Qurwa🤬

Niech chociaż pozwolą na eutanazję...

Mało tego...

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25842728,nowe-obostrzenia-czy-mozna-isc-do-sklepu-po-alkohol-nie-zawsze.html#a=168&c=100

Wszystko rozumiem, ale jakbym dostał za to mandat, to bym chyba oddał sprawę do Strasburga. 🙂

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum rowerowym piszą niektórzy, że już powoli ścigają:

Cytat

Z ostatniej chwili . Wracałem z pracy na rowerze . Najlepsza droga wiedzie wyznaczoną ścieżką rowerową która na pewnym odcinku przecina ...park . I tam zatrzymała mnie straż miejska . Nie wolno . Na pytanie ,,to którędy" bo obok 2 i 3 pas usłyszałem że na rowerze w ogóle nie wolno !  Pozwolili jechać dalej ale nigdy więcej .

Tak że na nic interpretacje , odpowiedzi na gov itd , ważne co powiedzą im na odprawie .

Osobiście do pracy nadal będę jeździł na rowerze ale wycieczki czy spacery odpuszczę .

Jeszcze jedna myśl mnie naszła - a jeśli się wywalę , poturbuję , będę miał wypadek . Jaka karetka przyjedzie i gdzie mnie zawiozą ? Zresztą podobne głosy miałem ze środowiska medycznego . Szpitale lepiej omijać szerokim łukiem .

Mam nadzieję, że się szybko wycofają z pomysłu zamknięcia wszystkiego. Od niedzieli ciepło. Cały następny tydzień ma być ciepło z temp. od 15 do 20 stopni na plusie. :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Ziemowit said:

Mam nadzieję, że się szybko wycofają z pomysłu zamknięcia wszystkiego. Od niedzieli ciepło. Cały następny tydzień ma być ciepło z temp. od 15 do 20 stopni na plusie. :)

Też am taką nadzieję, może nie ze względu na ciepło. Raczej czuje jakby zabrali mi przestrzeń w której mogę odetchnąć chodź chwile od tych 4 ścian!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MAIKEL 1977 napisał:

No i pozamiatane Qurwa🤬

 

Szukam strony Ministerstwa Środowiska, wyskakuje mi Ministerstwo Klimatu :/:

https://www.gov.pl/web/klimat

Nie ma takiego ministerstwa również w tym spisie O.o:

https://www.gov.pl/web/gov/ministerstwa

A na stronie ministerstwa klimatu nie widzę żadnego rozporządzenia w sprawie zakazu wstępu do lasu ...

Ani na rządowej stronie z aktualnościami ...

https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikaty-resortow

Fakenews czy totalny b.rdel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomi33 napisał:

Jutro miałem takie plany rowerowe  i co.....kamuflaż i pełna konspiracja ;) bo jak inaczej.

już o tym myślałem, przebieram się za powracającego z budowy gipsiarza, cóż trochę gipsu rozsmaruje na dzinsach i podkoszulce i jakoś to będzie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...