Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rowerowe eskapady - relacje


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Merida w tym sezonie wykombinowala taki bike mieszany, szosowo lekko szutrowy :),troché jak w nartach, producenci wyyślaja nowe specjalizacje

 

cyclocross ;)

 

http://www.rowerymerida.pl/produkt1525/cyclo-cross-600-rower-merida.html

 

może to I ma sens:)

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sariensis napisał:

szosowo lekko szutrowy

Czyli Przełaj... ;) Bardzo popularny w latach 80-tych! ;)  Wtedy to w TVP transmitowali zawody... ;)

3 minuty temu, WojtekM napisał:

Na jakim osprzęcie?

Shimano Tiagra, czyli bez szału, ale wystarczające. :)  Może w następnym roku pomyślę o czymś lepszym, jak pójdą ultramaratony... ;) Ciekawie wygląda Saroni... 9_9

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, WojtekM napisał:

Jak to czemu?

 

Ok, czyli jest to rower stricte zawodniczy, specjalizowany, dla mnie bez sensu i bezuzyteczny, na szose szosowy, na cross cross jak sama nazwa wskazuje ;),ale o gustach sie nie dyskutuje, ja bym takiego dziwadla nie kupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z zakończeniem sezonu narciarskiego(przynajmniej jeśli chodzi o narciarstwo zjazdowe bo może jakaś tatrzańska tura się trafi) odpaliłem rower i wybrałem się na pierwszą rowerową przebieżkę na Magurkę Wilkowicką :). Mimo dość aktywnej zimy ( 45 dni na śniegu) to jednak wysiłek na rowerze to inna para kaloszy. Pod górę rura pali a serce wali a na zjeździe "drewno" a ręce się trzęsą jak u deliryka:). Pogoda fajna a ludu dość sporo:).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, tankowiec napisał:

W związku z zakończeniem sezonu narciarskiego(przynajmniej jeśli chodzi o narciarstwo zjazdowe bo może jakaś tatrzańska tura się trafi) odpaliłem rower i wybrałem się na pierwszą rowerową przebieżkę na Magurkę Wilkowicką :). Mimo dość aktywnej zimy ( 45 dni na śniegu) to jednak wysiłek na rowerze to inna para kaloszy. Pod górę rura pali a serce wali a na zjeździe "drewno" a ręce się trzęsą jak u deliryka:). Pogoda fajna a ludu dość sporo:).

Za to power w nogach jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także dzisiaj wdrapałem się na Magurkę. Zjazd jedną z najtrudniejszych tras Wataha X-Line. Lekko nie było. Singiel wije się wąwozem wzdłuż strumyka. Trawersy, mini ścianki, uskoki, korzenie i liczne przejazdy przez strumyk - czego dusza zapragnie. Wszystkiego nie zjechałem mimo, że było sucho, trochę sprowadzania było. Marek ogarnął w dół każdą przeszkodę. Banan :D oczywiście na końcu był.

 

20180415_121057.jpg

20180415_121104.jpg

20180415_121858.jpg

20180415_121941.jpg

20180415_122024.jpg

Edytowane przez andy-w
  • Like 7
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@surfing piękna trasa rowerowa :) Widoczki świetne! Dzięki za relację i napisz proszę, czy rowerem szosowym można planować wyjazd tam? Wszędzie asfalt, czy też szutry?

 

@johnny_narciarz, @Bumer, @kmarcin - zarażam rowerem szosowym w wydaniu fitness :) 

Od wczoraj szczęśliwym posiadaczem takiego oto bajka jest Michał Góral ze Starego Sącza - do tej pory zatwardziały rowerzysta MTB skusił się na nieco inną wersję hobby.

received_1646045902182817.thumb.jpeg.c228f6477b505f6ee152b4d5fb9c8b85.jpeg

Rowerek podobny do mojego Giant FastRoad Colmax2 2018.

Karbonik na Tiagrze w oryginalnym malowaniu :) 

Edytowane przez marboru
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...