Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kto biega?


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Dodałem na forum miejsce, gdzie będziemy zamieszczać treści związane z bieganiem. Nie wiem ilu z Was biega, ale mi ostatnio coś zaszkodziło i zacząłem intensywne przygotowania do półmaratonu, który zamierzam przebiec początkiem września.

A jak u Was z bieganiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo że się nie poddałeś

U mnie bez zmian 4-5 razy w tygodniu po 10km

Czas u mnie stały ok 45min,choć przaz pierwsze 3 miesiące nie mogłem zejść ponożej 50 min

Nieskromnie dodam że mój najlepszy czas 40min 23sek :wink:

Nie zawstydzaj mnie. Ja będę zadowolony jak zamieszcze się w godzinie.

Na razie mój iTrener :) na jutro zaplanował 8 km. Dychę mam w planach za dwa tygodnie.

Zobaczę jak będzie. Moze zgłoszę sie na Bieg Fiata?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawstydzaj mnie. Ja będę zadowolony jak zamieszcze się w godzinie.

Na razie mój iTrener :) na jutro zaplanował 8 km. Dychę mam w planach za dwa tygodnie.

Zobaczę jak będzie. Moze zgłoszę sie na Bieg Fiata?!

Przestań,jakie zawstydzanie

Będziesz uczciwie biegał to zobaczysz że na luziku zejdziesz z czasem

Trening czyni mistrza :smile:

Ps.Na priv wysłałem Ci cóś tak bardziej serio o bieganiu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań,jakie zawstydzanie

Będziesz uczciwie biegał to zobaczysz że na luziku zejdziesz z czasem

Trening czyni mistrza :smile:

Ps.Na priv wysłałem Ci cóś tak bardziej serio o bieganiu :wink:

Dziękuję znam i korzystam :)

Co do mojej osoby, to z tym bieganiem to tak na przekór sobie. Mimo, że kiedyś dość intensywnie trenowałem, to bieganie, to powyżej 400 m zawsze wychodziło mi bokiem i w życiu bym nie pomyślał, ze kiedyś spróbuje przygotować się do półmaratonu.

Największą karą dla mnie to były starty w przełajach i innych pomysłach w szkole średniej.

A teraz... :)

Jak biegałem w zeszłym roku to doszedłem do ok 25 min na 5 km.

Teraz muszę popracować nad wytrzymałością, bo 25,5 km juz z marszu nie przejdzie.

A w styczniu największe wyzwanie 70 km techniką klasyczną w Val di Fiemme.

Mam nadzieje, że przeżyję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja truchtam już 1,5 miesiąca, zacząłem od zera i do tej pory przebiegłem jakieś 80 km. Również zamierzam przebiec w tym roku półmaraton ale nie jest to cel, który śni mi się po nocach. Zależy mi by po prostu biegać, a jak coś przebiegnę to będzie fajnie. :smile:

Dla mnie przebiegnięcie półmaratonu ma być sprawdzianem przed styczniowym biegiem.

Super, że na forum jest więcej osób, które biegają. Kto jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,wielki szacun i podziw dla Was!!!Ja jakoś nie mogę się przekonać,może temu,że nie najlepiej mi się kojarzy... Zawsze przypomina mi się bieganie za uciekającymi autobusami z lat szkolnych,czy zmuszaniem do tego przez moich nauczycieli WF... :stupid: :biggrin:

Za to sam zamierzam powrócić w pełni do aktywnego życia tak jak zawsze mi się marzyło.Narty to jedno,ale teraz będzie rower górski,który czeka na mnie od lat,basen (to uwielbiam szczególnie!) no i wyprawy w góry!To ostatnie zacząłem jesienią,ale szybko przyszła zima... W planach są też żagle,windsurfing i może coś jeszcze... :cool::

Do biegania zmusić się mnie nie da,ale za to na rowerze potrafię się doprowadzić do skrajnego wyczerpania... Zdarzało mi się utracić 6 kg po jednej wyprawie! :eek: Oczywiście to musiało być odwodnienie,tak szybko tłuszczu się nie da pozbyć... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z żony już od kilku lat od początku lutego (kiedy robi się jasno po 16 ) do końca sezonu (połowa kwietnia) zaliczałem prawie codziennie po pracy wypady na biegówki do Jakuszyc zaliczamy rundkę około 8 km i dopiero powrót na obiad. A w weekendy od początku sezonu narciarskiego do południa narty zjazdowe a popołudniu zawsze zaliczamy biegówki. Co ciekawe perę lat temu na parkingu przy Biegu Piastów po południu stały pojedyncze samochody a w tym sezonie tych samochodów było bardzo dużo ludzie wychodzili na biegówki z czołówkami. W sezonie wiosenno-letnim zaliczamy rowery prawie tych samych trasach co biegamy zimą. Z bieganiem letnim mam problem odzywa się kontuzja kolana, którą na bawiłem się w młodzieńczych latach na zawodach (w Szczyrku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem zaplanowane przez iTrenera 8 km, ale tak dobrze mi się biegło, że postanowiłem sprawdzić, czy złapie się w limicie na Bieg Fiata. Dołożyłem więc 2 km i mam już odpowiedź.

Wynik 57,4 nie jest pozwalający, ale limit na Fiata jest i chyba 25 maja przebiegnę się ulicami Bielska, tym bardziej, że bieg organizuje mój trener sprzed 30 lat :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.Na priv wysłałem Ci cóś tak bardziej serio o bieganiu :wink:

Marcin, jeśli to nie problem to ja też się chętnie z tym zapoznam. W tym sezonie cierpię na permanentny brak czasu. Ale w ubiegłych sezonach przy odrobinie samozaparcia udawało mi się biegać po 4 razy w tygodniu. I mam zamiar do tego wrócić! :cool::

Jak masz jakieś fajne ciekawe materiały to podeślij na priv. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Może wpadniecie na Weekend z Sokołem w Tatry. Pierwszy bieg 31.05. - tzw. Mały Marduła 15.6 km Start z Kuźnic, przez Kalatówki, Dol. Białego w dół, Pod Reglami, Dol. Strążyska, Sarnie Skałki, Kalatówki - Meta. Miałem w nim startować, ale kontuzja nie pozwala. Drugi bieg 1.06 - Zamoyski do Morskiego Oka - 10 km. Startowałem w zeszłym roku - przyjemna, towarzyska impreza. Gdybyście przyjechali, to bym się "poświęcił" :) i pobiegł trochę kulejąc. Trzeci bieg, to już Pro - Duży Marduła - 25 km przez Gąsienicową, Karb, Przełęcz Świnicką itp. To już Mistrzostwa Polski.

Mapki biegów: http://www.biegigorskie.pl/wp-content/uploads/2013/05/biegi-mapki-i-profile.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek i jak poszło o_O .Mnie niestety wyeliminowały sprawy służowe :'(

No nie poszło, bo zamiast Biegu Fiata była Aspiryna i herbata.

Przed zawodami dopadło mnie coś :(, umierający nie byłem, ale miałem obawy, że nie zamieszcze się w limicie czasowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wpadniecie na Weekend z Sokołem w Tatry. Pierwszy bieg 31.05. - tzw. Mały Marduła 15.6 km Start z Kuźnic, przez Kalatówki, Dol. Białego w dół, Pod Reglami, Dol. Strążyska, Sarnie Skałki, Kalatówki - Meta. Miałem w nim startować, ale kontuzja nie pozwala. Drugi bieg 1.06 - Zamoyski do Morskiego Oka - 10 km. Startowałem w zeszłym roku - przyjemna, towarzyska impreza. Gdybyście przyjechali, to bym się "poświęcił" :) i pobiegł trochę kulejąc. Trzeci bieg, to już Pro - Duży Marduła - 25 km przez Gąsienicową, Karb, Przełęcz Świnicką itp. To już Mistrzostwa Polski.

Mapki biegów: http://www.biegigorskie.pl/wp-content/uploads/2013/05/biegi-mapki-i-profile.jpg

Rafał dziękuje za zaproszenie, ale jeszcze nie w tym sezonie. Za słaby jestem na biegi górskie :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biegam od kilku sezonów. Mam za sobą jeden półmaraton w Lesznie.

Teraz wybieram się na nocny półmaraton we Wrocławiu - 22 czerwca,

czyli tak naprawdę wieczorny :-) Mam nadzieję na tempo 5:30.

Niestety lista jest zamknięta, 3500 zapisanych.

Wybiera się ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wpadniecie na Weekend z Sokołem w Tatry. Pierwszy bieg 31.05. - tzw. Mały Marduła 15.6 km Start z Kuźnic, przez Kalatówki, Dol. Białego w dół, Pod Reglami, Dol. Strążyska, Sarnie Skałki, Kalatówki - Meta. Miałem w nim startować, ale kontuzja nie pozwala. Drugi bieg 1.06 - Zamoyski do Morskiego Oka - 10 km. Startowałem w zeszłym roku - przyjemna, towarzyska impreza. Gdybyście przyjechali, to bym się "poświęcił" :) i pobiegł trochę kulejąc. Trzeci bieg, to już Pro - Duży Marduła - 25 km przez Gąsienicową, Karb, Przełęcz Świnicką itp. To już Mistrzostwa Polski.

Mapki biegów: http://www.biegigorskie.pl/wp-content/uploads/2013/05/biegi-mapki-i-profile.jpg

Dzieki Rafale,bardzo bym chcial,ale..

Niestety jestem z leksza zarobiony :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...