Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szukam noclegu w krakowie, plan to rolki i zwiedzanie - idealne połaczenie


timon83

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zamierzam wybrać się z dziewczyną na rolki do Krakowa, aby spędzać aktywnie czas i zwiedzać miasto w jeden z wrześniowych weekedów. Kolega polecił mi Grupę Accor jako najlepsze hotele w Krakowie które mnie nie zrujnują a przy tym będę miał internet w pokoju oraz dobre warunki na wieczorną pracę, sprawdzanie emeili itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zamierzam wybrać się z dziewczyną na rolki do Krakowa, aby spędzać aktywnie czas i zwiedzać miasto w jeden z wrześniowych weekedów. Kolega polecił mi Grupę Accor jako najlepsze hotele w Krakowie które mnie nie zrujnują a przy tym będę miał internet w pokoju oraz dobre warunki na wieczorną pracę, sprawdzanie emeili itd..

A ja Ci polecę miejsce, gdzie co jakiś czas nocuje. Daleko szukać, ostatni weekend tam spałem.

http://poselska20.pl/

Cicha spokojna uliczka w totalnie samym centrum. Wifi jest (wczoraj jeszcze bylo :D). Jest też stolik w pokoju i krzesło, więc można popracować... chociaż na łóżku też jest ok.

Największe plusy: WSZĘDZIE BLISKO, cisza, spokój, CZYSTOŚĆ, totalnie jesteś w centrum, najlepsze kebaby na rogu Grodzkiej i Franciszkańskiej a obok Beer Gallery.

Oczywiście najlepiej bookować przez bookings.com albo telefonicznie negocjować cenę ;)

Minus: nie ma windy i niektórym to przeszkadza. Brak własnego parkingu - ale i to nie jest big issue w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie polecę Ci żadnego hotelu czy hostelu z wiadomych przyczyn - nie spałem w żadnym w KRK.

Generalnie jak kolega polecił Accor to najlepsza lokalizacja to

Hotel Novotel Krakow Centrum Tadeusza Kosciuszki 5

Hotel ibis Krakow Centrum Syrokomli 2

Hotele powyższe sąsiadują ze sobą a z tego co kojarzę to różnią się standardem dojazd prosty przy głównej trasie

Jak dostaniesz dobry pokój - będziesz miał widok na Wawel, do rynku ok 1 km, aby pojeździć na rolkach - do błoń krakowskich niecały kilometr, ścieżki rowerowo-piesze wzdłuż Wisły na wyciągnięcie ręki. Możesz na rolkach wybrać się do Tyńca - ścieżka pieszo-rowerowa wzdłuż Wisły ok 12 km ( do obwodnicy Krakowa A4 masz ścieżkę później jest droga pod sam Klasztor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za linki: mysiauek i wojmu. Plywak to nie spam :) ale miło że piszesz :)

Wybiorę chyba tą http://poselska20.pl/...podoba mi się klimat..i jak mówisz że blisko. Winda i parking nie potrzebne :) super że wifi jest :) Kebab nie za bardzo bo nie jadamy padliny :)

Dziękuje i pozdrawiam w tym tygodniu jedziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Polecam super hostel w centrum krakowa

OFERUJĘ NOCLEG W TANIM HOSTELU w CENTRUM KRAKOWA O WYSOKIM STANDARDZIE.

7 MINUT PIESZO DO RYNKU, 2 MINUTY DO KAZIMIERZA. POKOJE JUŻ OD 35 zł + ŚNIADANIE :)

KONTAKT : 791 203 461

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Kilkakrotnie już w Krakowie nocowałem w Hotelu Jan na ich stronie często można łyknąć jakieś fajne promocje weeekendowe tu http://www.hotel-jan.com.pl warto rezerwować wcześniej bo jak wiadomo wtedy cena może być niższa, byłem i polecam.
Gratuluję!! Jeszcze trochei byłby roczek od ostatniego posta! Ależ odkop![ATTACH=CONFIG]16286[/ATTACH]
mysiauek czyń swoją powinność :eek: :biggrin:
Z największą przyjemnoscią:D

golden shovel.jpg

57da82a55316b_goldenshovel.jpg.957b00490a01118c0d7eb6fde68d482b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...