Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

MP Amatorów PZN kalendarz 2013/14


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
Ja mam marzenie,by wszystkie starty były w dni robocze,bo w weekendy jest tyle innych zawodów i terminy się pokrywają,a na bilokacją dopiero pracuję...

Zgadzam się w pełni, nie da rady jeździć AMP i innych zawodów bo są w weekendy :sorrow: zgadzam się również z pomysłem co do Pucharu Polski :applause::laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

A w ogóle wszystko bez sensu! Najpierw zimy brak, a teraz sesja. Zawody pokrywają się z egzaminami. Ciężkie życie... Żeby to kurde robić sesje zimą! Ani na zawody człowiek nie pojeździ, ani na obozy z dzieciakami, bo ferie wypadają w czasie najgorszym dla studenta. Ja nie wiem, naprawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A w ogóle wszystko bez sensu! Najpierw zimy brak, a teraz sesja. Zawody pokrywają się z egzaminami. Ciężkie życie... Żeby to kurde robić sesje zimą! Ani na zawody człowiek nie pojeździ, ani na obozy z dzieciakami, bo ferie wypadają w czasie najgorszym dla studenta. Ja nie wiem, naprawdę...

A nie trzeba było w zeróweczkach pozdawać. ;):)

Pozdrowienia

PS

Nie martw się śnieg trochę poleży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A nie trzeba było w zeróweczkach pozdawać. ;):)

Pozdrowienia

PS

Nie martw się śnieg trochę poleży.

Powiem Ci, że jak tylko jest okazja to uderzam na zerówki - już się nauczyłem :)

W zeszłym roku, w tym okresie byłem z dzieciakami na obozie (udało mi się miedzy egzaminami m.in. dzięki terminom "0").

Ale w tym roku mieliśmy tylko jedna zerówkę i do tego została odwołana 20 godzin przed terminem...

Także od 31.01 dokładnie co dwa dni. Równe 7 egzaminów :stupid:

Ale pocieszam się tym, że teraz już trochę potrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że jak tylko jest okazja to uderzam na zerówki - już się nauczyłem :)

W zeszłym roku, w tym okresie byłem z dzieciakami na obozie (udało mi się miedzy egzaminami m.in. dzięki terminom "0").

Ale w tym roku mieliśmy tylko jedna zerówkę i do tego została odwołana 20 godzin przed terminem...

Także od 31.01 dokładnie co dwa dni. Równe 7 egzaminów :stupid:

Ale pocieszam się tym, że teraz już trochę potrzyma :)

ROCH, Chopie ja ostatnią zerówkę to w przedszkolu zaliczyłem :laughing:

Ale widzę, że to młode pokolenie jakieś ambitne.

Dlatego nadal się uczę.

DOZO na AMPach :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tam dzwoniłem, warunki podobno b dobre i wszystko się odbędzie wg planu, 9ta biuro, 11sta start. Ciekawe czy przed dekoracją przygotowano jakąś interesującą scenkę rekonstrukcyjną jak przed dwoma laty:smile:

W sobotę w Istebnej na slalomie się widzimy?

Edytowane przez spi630
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tam dzwoniłem, warunki podobno b dobre i wszystko się odbędzie wg planu, 9ta biuro, 11sta start. Ciekawe czy przed dekoracją przygotowano jakąś interesującą scenkę rekonstrukcyjną jak przed dwoma laty:smile:

W sobotę w Istebnej na slalomie się widzimy?

Jeżeli jest tak jak piszesz to tak (w sobote i w niedziele) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...