Narty - skionline.pl
Jump to content
dembus

Dobry serwis nart Katowice i szerookie okolice - gdzie aktualnie najlepiej ?

Recommended Posts

Temat już był w kilku wątkach, ale w biznesie serwisowym się dzieje, sezon za pasem, więc postanowiłem odświeżyć i zaktualizować temat dla terenu Katowic i bliższych lub dalszych okolic (np. Mikołów, Tychy).

Jaki serwis aktualnie polecacie / niepolecacie ? Gdzie na ręczne ostrzenie, a gdzie na maszynę?

Temat już był w kilku wątkach, ale w biznesie serwisowym się dzieje, sezon za pasem, więc postanowiłem odświeżyć i zaktualizować temat dla terenu Katowic i bliższych lub dalszych okolic (np. Mikołów, Tychy).

Jaki serwis aktualnie polecacie / niepolecacie ? Gdzie na ręczne ostrzenie, a gdzie na maszynę?

Jeśli możemy uznać, że 50 km to w okolicy to może Pawłowice? :)

Obecny na tym forum Raceman - serwis ręczny, maszynowy i mieszany.

Przyjmijmy, że sam jest na tyle nieśmiały, że nie mam pewności czy to ujawni :) :)

• Like 1
  • Thanks 1

Polecam Ci Marka Żurawieckiego w Gliwicach Sport Center. Narty zrobi: maszynowo i ręcznie jak sobie zażyczysz.

• Like 1

Do 24 listopada w serwisie narciarskim pewnej francuskiej sieci jest 50% zniżki dla posiadaczy karty klienta - dzisiaj skorzystałem w S-cu, usługa właściwie na poczekaniu - mały serwis (ok pół godziny ) i niedrogo - bonus.

Dnia 10.10.2013 o 14:07, JC napisał:

Polecam Ci Marka Żurawieckiego w Gliwicach Sport Center. Narty zrobi: maszynowo i ręcznie jak sobie zażyczysz.

Potwierdzam. Serwisuje tam sprzęt od 3 sezonów i jest super.

Dnia 10.10.2013 o 12:02, Lukaszo86 napisał:

np. na ul. Japońskiej Waldemar Lechowicz.

Robi na maszynie i ręcznie.

Przepalił mi ślizgi w Dynastarach...

Mogę polecić Gigi Sport w Katowicach- Ligocie; )

• Like 2

Ja i wielu moich znajomych co roku oddajemy sprzęt do serwisu w Rudzie Śląskiej.
Obecnie jest to Xtreme Shop (do niedawna Tirol-Ski) przy ul. Radoszowskiej 166.

Porządne maszyny i ekipa, która naprawdę zna się na rzeczy.
Nie są najtańsi, ale sprzęt po ich serwisie jeździ fenomenalnie.
W sezonie musicie się uzbroić w cierpliwość, bo mają tam ruch jak w ulu, ale warto.

Mają na miejscu też niezłą wypożyczalnię i sklep z dobrym sprzętem:)

Dla niewtajemniczonych - www.xtreme-shop.pl

Panowie i Panie,

Coś się zmieniło w temacie, szukam dobrego serwisu w okolicach Katowic? Serwisował ktoś w bikershop?

Luce

A trochę dalej to w Rybniku u Tomka Smusza - nazwa SKI-SERVICE (wpisać w googla "serwis narciarski Rybnik")

Korzystam od 9 sezonów.

Wiem, że trochę daleko ale w obecnych czasach "autostradowych" problem mniejszy natomiast efekty doskonałe.

Pozdrawiam

• Thanks 1

Może nie całkiem w temacie ale ile średnio w PL kosztuje serwis?  Z naszymi nartami jadę 100 km do serwisu bo przygotowują tam narty na najwyższym poziomie ale 40 euro od pary.

W tamtym tygodniu oddałem narty do serwisu Jana Pieli w W-wie.

Koszt małego serwisu (ostrzenie, smarowanie) - 70 PLN.

Koszt dużego serwisu (to samo co mały + regeneracja ślizgów, możliwe że coś jeszcze) - 130 PLN

• Like 1

8 godzin temu, luce napisał:

Panowie i Panie,

Coś się zmieniło w temacie, szukam dobrego serwisu w okolicach Katowic? Serwisował ktoś w bikershop?

Luce

nie polecam, raz dałem 2 pary nart przed wyjazdem w Alpy, jedne i drugie były zepsute, narty w ogóle nie skręcały, można było sobie na nich delikatnie mówiąc krzywdę zrobić...
konieczny był ponowny serwis w Austrii na miejscu, serwisant od razu widział co jest źle, jednak nie potrafiłem z nim się na tyle dogadać żeby zrozumieć o co chodzi

Na + dla bikershop że zwrócili kasę za swój serwis... ale i tak zapłaciłem 3 razy tyle w AT, dodatkowo dzień jazdy na nartach w plecy

• Thanks 1

Coś kiepsko z tymi serwisami na śląsku, sprawdzę ten w Chorzowie, zobaczymy.

Już też raz miałem sytuacje że musiałem serwisować narty we Włoszech po serwisie w Polsce i 50 euro nie moje :( Ale serwis był zrobiony pierwszorzędnie.

Pozdrawiam

Luce

3 minutes ago, luce said:

Coś kiepsko z tymi serwisami na śląsku, sprawdzę ten w Chorzowie, zobaczymy.

Już też raz miałem sytuacje że musiałem serwisować narty we Włoszech po serwisie w Polsce i 50 euro nie moje :( Ale serwis był zrobiony pierwszorzędnie.

Pozdrawiam

Luce

Daj znać jak sprawdzisz. Mam tam blisko, a ostatnimi rasami TirolSki przestał mi się podobać.