Narty - skionline.pl
Jump to content

Start do Nart


szarlejak

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • 8 months later...

Start do Nart

Miło mi poinformować, że skionline.pl została oficjalnym partnerem Start do nart, akcji organizowanej przez Radio ZET przy współpracy z TVN.

To już trzecia odsłona „Start do nart”. Zadaniem akcji jest zaproszenie do uprawiania narciarstwa alpejskiego. Jeżeli nie jeździsz na nartach to zacznij, jeżeli jeździsz to rób to z nami, gwarantujemy wspaniałą zabawę.

Podobnie jak w ubiegłym roku otwieramy sezon narciarski akcją Start do nart, której zadaniem jest zebranie dwóch drużyn i stoczenie pojedynku (slalom gigant) podczas wspólnego wyjazdu do Sölden w dolinie Ötztal w Tyrolu. Swoje drużyny tworzą Dzień Dobry TVN pod przewodnictwem Kingi Rusin i Radio ZET pod dowództwem Rafał Brzozowskiego.

Żeby dołączyć do jednego z zespołów należy – wysłać swoje zdjęcie w zimowej, narciarskiej scenerii. Autorzy najciekawszych prac wyjadą na sześciodniowe białe szaleństwo do wspaniałego kurortu Sölden w austriackich Alpach, a także otrzymają wysokiej klasy sprzęt narciarski marki Atomic. Szanse na udział w akcji „Start do nart” ma dziesięciu słuchaczy i dziesięciu widzów. Nie liczą się ich umiejętności narciarskie. Przez pierwsze dni spędzone w Austrii będą szlifować swoją formę pod czujnym okiem instruktorów.

ZGŁOŚ SIĘ>>

Nagroda:

  • Przejazd autokarem
  • 5 dób, 6 dni w Największym Spa w Tyrolu w Hotelu w Hotelu Aqua Domme
  • Wyżywienie
  • Ski pass – Jazda na lodowcach
  • Sprzęt marki Atomic
  • Instruktorzy narciarstwa przez wszystkie dni

Link to comment
Share on other sites

Pomogę Ci. Było takie jedno, no właśnie tylko gdzie ono jest.

ps. skucha zdjęcie ma być własne, no chyba że...:tongue:

Swego czasu wykasowałem część zdjęć z galerii Skionline,więc niestety znikły z postów.Miałem to uzupełnić,ale i tak już po sezonie,czasu brakowało... Ale wiem o czy mówisz. :wink: Tylko gość na zdjęciu mógłby się nie zgodzić. :redface:

Link to comment
Share on other sites

Mi się udało wysłać fotkę, po wielu trudach ale się udało.

Męczyłem się we wtorek na portalu Zetki.

:happy:

Podziwiam,ja się długo męczyłem i się nie udało,szacun dla gości z radia,którzy to wymyslili ...Swoją drogą,skąd oni biorą takich ludzi i ile im płacą???

Edited by lski@interia.pl
Link to comment
Share on other sites

Napisaliśmy wyraźnie i zgodnie-wielokrotne próby wgrania zdjęcia na formularz kończą się zawsze wyświetleniem na formularzu komunikatu "niewłąściwe lub brakujące dane".Wcześnie plik zostaje wysłany z komputera na formularz,ukazuje się komunikat na formularzu"pobierz przesłane pliki"ale kliknięcie komunikatu na zgłoszeniu"pobierz przesłąne pliki" nie kończy się ich wgraniem na formularz,więc formularz zostaje wysłany bez zdjęcia i stąd w kółko ten komunikat.Co za tym się kryje-nie wiem,bo jestem tylko przeciętnym internautą a nie programistą.Cieszę się,że nie jestem w tym osamotniony.Konkursy dla internautów dotychczas nie sprawiały mi problemów.

Edited by lski@interia.pl
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Create New...