Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Start do Nart


szarlejak

Rekomendowane odpowiedzi

mi się udało w mordę jeża i na pewno się załapie:biggrin: he he po przesłaniu zdjęcia z komputera na formularz pojawia się komunikat pobierz plik potem wpisać cyfrę od 1 do 10 ja wpisałem 9:biggrin:następnie akceptuje regulamin i wyślij mi załapało chyba zrobiłem wszystko dobrze jak nie to proszę mnie poprawić pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się udało w mordę jeża i na pewno się załapie:biggrin: he he po przesłaniu zdjęcia z komputera na formularz pojawia się komunikat pobierz plik potem wpisać cyfrę od 1 do 10 ja wpisałem 9:biggrin:następnie akceptuje regulamin i wyślij mi załapało chyba zrobiłem wszystko dobrze jak nie to proszę mnie poprawić pozdro

Mam pytanie - przyszło Ci jakieś potwierdzenie na maila?

Mi chyba też wyszło,ale w żaden sposób nie dostałem POTWIERDZENIA ,że np. "zgłoszenie zostało przyjęte".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

można się zgłosić do DDTVN i Radia Z.

Ja jeszcze nic nie wysłałem ale na pewno coś wyśle.

Tylko przy wyborze najlepszych zdjęć działa opcja: "LOSOWO - LOSOWANIE"!

Nie ma opcji ze wygrywa naprawdę fajne zdjęcie.

Wiec coś o tym ponieważ widziałem jakie fotki wygrały w poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musialem kilka razy wbijać aby pobrano PLIK ZDJECIA w RADIU ZET...........może jakaś drobna nagroda sie trafi..... kiedyś wygrałem rękawiczki z firmy z Buczkowic i sa świetne do dziś...Komisja juz wybrała 2 zdjęcia czyli 2 uczestników .. kobietę i faceta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzenie inaczej.

Nie każdy kto tak myśli musi być słuchaczem Radia Maryja,

a nawet, to też warto pomyśleć. :laughing:

Radio Zet to już nie to radio Zet zakładane przez ŚP. Wojciechowskiego, a obecne TVN to tylko "shit" budujący ideologię na "product placemecie".

W tej akcji nie chodzi o promowanie narciarstwa tylko o dobrą sprzedaż czasu reklamowego. Większe wpływy z reklam, aby kręcić nowe, idiotyczne programy.

Myślę, że większość z nas stać na wyjazd narciarski za własne pieniądze.

Pewnie, że każdy lubi jak mu prezent wpadnie przed Bożym Narodzeniem, kiedykolwiek. :laughing:

Tworzymy sobie fajną społeczność na skionline, zakładam szczerość i zaangażowanie większości internautów.

Portal ludzi zaangażowanych i piszących z pasji do ukochanego sportu.

Dla mnie te wartości są dostateczne, aby nie uczestniczyć w tego typu "promocjach".

Nie chcę identyfikować się z akcją, u źródła której leży po prostu chęć zysku.

A z profitów powstaną programy ogłupiające widzów.

To tylko mój skromny punkt widzenia i jako użytkownik portalu dzielę się swoimi odczuciami.

P.S.

Najlepiej wypieprzyć odbiornik TV na śmietnik i słuchać muzyki :laughing:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzenie inaczej.

Nie każdy kto tak myśli musi być słuchaczem Radia Maryja,

a nawet, to też warto pomyśleć. :laughing:

Radio Zet to już nie to radio Zet zakładane przez ŚP. Wojciechowskiego, a obecne TVN to tylko "shit" budujący ideologię na "product placemecie".

W tej akcji nie chodzi o promowanie narciarstwa tylko o dobrą sprzedaż czasu reklamowego. Większe wpływy z reklam, aby kręcić nowe, idiotyczne programy.

Myślę, że większość z nas stać na wyjazd narciarski za własne pieniądze.

Pewnie, że każdy lubi jak mu prezent wpadnie przed Bożym Narodzeniem, kiedykolwiek. :laughing:

Tworzymy sobie fajną społeczność na skionline, zakładam szczerość i zaangażowanie większości internautów.

Portal ludzi zaangażowanych i piszących z pasji do ukochanego sportu.

Dla mnie te wartości są dostateczne, aby nie uczestniczyć w tego typu "promocjach".

Wiesz,a ja mam w nosie jaka idea tej akcji przyświeca! :tongue: Skoro mogę,nie wydając ani złotówki,pojechać do raju narciarskiego i się dobrze bawić,to nie widzę powodu,żeby bojkotować taką imprezę.Stać mnie,żeby raz na jakiś czas pojechać za własne,ale są też momenty,kiedy kasy brak na przyjemności.Nawet jeśli jeździłbym regularnie 5 razy w roku w Alpy,to nic nie stoi na przeszkodzie,żeby pojechać po raz szósty! :applause: :angel:

Kto i ile na tym zarobi,to już mnie nie interesuję!Jakie programy dzięki temu zmontują,również jest mi obojętne.Jak będą dobre,to może nawet posłucham,jak nie to nie - każdy ma wolny wybór!A ja mam bardzo prosty:

1.wysłać zdjęcie i mieć szansę na darmowy wypasiony wyjazd

2.nie wysyłać zdjęcia i nie mieć tej szansy

Dla mnie wybór bardzo prosty! :tongue:

P.S.

Najlepiej wypieprzyć odbiornik TV na śmietnik i słuchać muzyki :laughing:

Tu akurat się zgadzam! :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie tego konkursu. Mam kuzynkę której syn pracuje w komercyjnej stacji telewizyjnej. Kuzynka jest z tego faktu bardzo dumna i chwali się zaradnością i powodzeniem syna. Kuzynka ma jeszcze 2 córki i bez ogródek opowiada rodzinie jak to syn dba o siostry. Obie w telewizyjnych konkursach wygrały telewizory, ekspres do kawy, lodówkę, pralkę, jakieś odtwarzacze no i kino domowe. To kino domowe to tylko jedna dostała jako nagrodę, a drugiej też się podoba ale, jak mówi kuzynka, musi trochę poczekać, bo tak szybko nie da się wygrywać.:smile:Niczego nie sugeruję, broń boze. Zetka jest inna, kieruje się innymi zasadami, chyba.:confused:: Ale, każdemu wolno słać zdjęcia,może wygra! Kilkanaście lat temu przy okazji otwierania kolejnego salonu samochodowego przez bardzo znanego biznesmena, czy też jego żonę, skodę wygrała koleżanka właśnie tej żony! Ot, taki traf. Mają ludzie szczęście. Niektórzy naiwnie wierzą że mogą je mieć. POwodzenia!

Edytowane przez Bumer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie tego konkursu. Mam kuzynkę której syn pracuje w komercyjnej stacji telewizyjnej. Kuzynka jest z tego faktu bardzo dumna i chwali się zaradnością i powodzeniem syna. Kuzynka ma jeszcze 2 córki i bez ogródek opowiada rodzinie jak to syn dba o siostry. Obie w telewizyjnych konkursach wygrały telewizory, ekspres do kawy, lodówkę, pralkę, jakieś odtwarzacze no i kino domowe. To kino domowe to tylko jedna dostała jako nagrodę, a drugiej też się podoba ale, jak mówi kuzynka, musi trochę poczekać, bo tak szybko nie da się wygrywać.:smile:Niczego nie sugeruję, broń boze. Zetka jest inna, kieruje się innymi zasadami, chyba.:confused:: Ale, każdemu wolno słać zdjęcia,może wygra! Kilkanaście lat temu przy okazji otwierania kolejnego salonu samochodowego przez bardzo znanego biznesmena, czy też jego żonę, skodę wygrała koleżanka właśnie tej żony! Ot, taki traf. Mają ludzie szczęście. Niektórzy naiwnie wierzą że mogą je mieć. POwodzenia!

Jeżeli niczego nie sugerujesz, to po co ten wpis?

To jest podobnie jak w kawale:

Trzy kobiety spotkały się na ploty:

Pierwsza kobieta - Wiesz widziałam Twojego męża z super laską!

Druga kobieta - No i co z tego? Przecież to nie zdrada.

Pierwsza kobieta - No nic, tak mówię.

Trzecia pyta - Ty po co jej to powiedziałaś, przecież nie uwierzyła?

Pierwsza kobieta - Nie uwierzyła, ale dało jej to do myślenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Niektórzy naiwnie wierzą że mogą je mieć. POwodzenia!

Bumer,Ameryki nie odkryłeś.Nie od dziś wiem,że wiele z tych konkursów to przekręt i tyle.Udział biorą wszyscy,a wygrywają rodziny organizatorów albo znajomi znajomych.

Nawet jeśli to nam pozostawiają wybór,to i tak nie wygrywa najpiękniejsze zdjęcie,tylko fota tego kto ma najwięcej znajomych.Albo inaczej - na fejsie wygrywają "łowcy znajomych" :biggrin:

Sam nie angażuję się praktycznie w żadne konkursy,tym bardziej jakieś typu "wyślij SMS". Wyjątkiem są takie,które nie wymagają ode mnie wpłaty choćby 10 groszy.Wysłałem zdjęcie,które i tak nic nie będzie warte z punktu widzenia ewentualnej odsprzedaży itp. Nie wiem na ile uczciwie podchodzi do tego "Zetka",ale na pewno ja nic na tym nie stracę,więc czemu mam nie wysyłać?Czy od razu jestem naiwny?

Coś jeszcze.Sam czasami gram w Lotto,bo tu przynajmniej jak się trafi,to już konkretnie i życie może się odmienić.Nie wiem,czy tu również bywają przekręty,ale wiem,że w mojej rodzinie kiedyś jedna osoba trafiła szóstkę!Oczywiście bez żadnych koneksji!Było to dość dawno temu i ja na tym nie skorzystałem w żaden sposób,ale przynajmniej miałem dowód na to,że jeszcze wtedy nie był przekręt.

PS.Nie wiem po co ta wstawka z tym PO?Za PiS,AWS,SLD itd. było lepiej?Nie sądzę,tym bardziej,że już w latach 90-ych słyszałem o ustawianych konkursach.

PS2.Nie jestem zwolennikiem PO.Ogólnie do polityków mam spory dystans,delikatnie mówiąc. :tongue:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy na temat!

Mobilnie Jacek

OK

ja bym np.chciał dowiedzieć się jakimi kryteriami kieruje się szanowne jury przy wybieraniu zwycięskich zdjęć ?

No , chyba że nie ma żadnego jury a zdjęcia losowo wybiera Pan Komputer:confused:: .To by w sumie tłumaczyło dlaczego akurat dosyć banalne ,wg mnie, zdjęcia zwyciężają :rolleyes:: , ew. można jeszcze wziąć pod uwagę spiskową teorię Bumera:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK

ja bym np.chciał dowiedzieć się jakimi kryteriami kieruje się szanowne jury przy wybieraniu zwycięskich zdjęć ?

No , chyba że nie ma żadnego jury a zdjęcia losowo wybiera Pan Komputer:confused:: .To by w sumie tłumaczyło dlaczego akurat dosyć banalne ,wg mnie, zdjęcia zwyciężają :rolleyes:: , ew. można jeszcze wziąć pod uwagę spiskową teorię Bumera:wink:

Sprawa jest prosta - napisz do organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tą moja "teoria spiskową". Mnie tylko wkurza jak ktoś robi coś dla siebie, zysku, poklasku,pieniędzy, sławy... a informuje, że robi to dla społeczeństwa czy np. z miłości do nart. Ja wyczuję z daleka rzeczywiste zamiary organizatorów i dostrzegam te grube nici którymi uszyli całą imprezę. I nie mówię tu tylko o "Start do nart". Pewnie, że wygrać pobyt to byłaby fajna sprawa, ale gdy sobie zdajemy sprawę, że uczestnicząc zagnali nas jak te barany do zagrody, oznakowali, pobrali dane osobowe do swojej dyspozycji, to mam jakiś taki smutek, że tak łatwo jesteśmy skłonni ulegać manipulacjom. I tak tanio można nas kupić, żeby nie powiedzieć, nabrać. Ale, każdy ma swój rozum...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zglosilem swoje zdjęcie poprzez Dzień Dobry TVN ale.... Regulamin w TVN jest inny niż w Zetce i inny niż na facebooku. Ja wyslalem zdjęcie swoje z bliska osoba tak jak mówi regulamin ddtvn ale w ten sposób odrzucilem fajniejsze zdjęcia na ktorych jestem sam czy jest mój syn. Niesprawiedliwe. Pozabtym jest juz 3 wygranych, w tym jeden beznadziejny fotomontaż z kopa siana i latającym gościem. Ale jaja. To w końcu fotki wysyłany czy przeróbki? Chyba pozostaje się usmiechnac i zapomnieć ze się brało udział.... Pora aby białe spadło:-)

vrinx using nexus7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...