Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Start do Nart


szarlejak

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem kiedyś w Maso podczas Polskich Dni - bardzo wiele osób w tv wygląda zupełnie inaczej :D :D

Ja już miałem przyjemność poznać wiele osób z forum w realu, znając te osoby wcześniej z zdjęć i generalnie wszyscy wyglądają inaczej, do tego stopnia że zdarza się naprawdę nie skojarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

"Start do Nart" w Tatrzańskiej Łomnicy

Zima nadchodzi w Tatry, więc jest okazja, aby pojechać do Tatrzańskiej Łomnicy, gdzie w piątek 24 stycznia rozpoczyna się impreza dla polskich narciarzy. Skionline jest patronem medialnym ( Jacek niech sprostuje w razie czegoś).

Tutaj link do opisu wydarzenia:

http://www.skionline.pl/stacje/start-do-nart,relacje,id,98.html

Ja się wybieram, jakby ktoś jechał, to możemy umówić spota skionline.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram w piątek na trzy lub cztery dni, ale dotrę do Łomnicy na wieczór. Na stoku planuję być w sobotę rano. Czy impreza jest równolegle w Łomnicy i w Szczyrbskim?

Możemy zorganizować małe spotkanko.

Edytowane przez kaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka Start do Nart

Płyta Start do Nart Zima 2014 to idealne muzyczne tło dla zimowych aktywności i wypoczynku podczas ferii. Dowiedz się więcej o tym albumie.

To pierwszy album marki "Start do Nart" znanej z anteny oraz zimowych aktywności Radia ZET.

Składanka to dwupłytowa kompilacja wprowadzająca słuchacza w dwa różne od siebie światy.

Pierwsza płyta to czysta energia, moc i przygoda, druga zaś napawa spokojem i wprowadza w dobry nastrój.

Muzyka-Start-do-Nart_span16image16.png

Więcej informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeżdżone. Warunki, jakby to opisać - z jednej strony jeździ się i to już jest OK, przy ogólnym braku śniegu w Tatrach większość tras jest przejezdna. Do ideału jednak musi brakować, ponieważ śnieżenie armatkami na tak dużym obszarze jest trudne.

Tak więc ocena tych warunków dobra.

Teren ciekawy, bliskość Łomniczaka jest fajna.

Jednak takiego charakteru alpejskiego, przestrzeni jak w kotłach na Kasprowym, mnie jest brak. Być może, jeśli dało by się jeździć z samej góry, wrażenie byłoby lepsze.

Dużo skiturowców, przewyższenia spore, tak więc ustaliliśmy z kumplem, że musimy to myknąć na turach kiedyś.

Parking bezpłatny, toalety rownież, karnet 30€, dojazd OK.

Polski obóz reklamowo zabawowy coś tam działa, jak byliśmy, to Pani Ruda proponowała nam herbatkę z cytryną i rozgrzewkę ;)

Ogólnie OK.

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Już po raz czwarty słuchacze Radia ZET i widzowie TVN-u będą mogli powalczyć o tygodniowy wyjazd w Alpy, gdzie na pobliskich trasach trenować będą przed drużynowym pojedynkiem w slalomie gigancie. Drużynom Radia ZET i TVN-u przewodzić będą prawdziwe gwiazdy - zespół Pectus i Kinga Rusin. Partnerem medialnym akcji, która ma na celu skłonić jak największą liczbę rodaków do aktywnego spędzenia zimowego czasu jest, podobnie jak przed rokiem, skionline.pl

Do wygrania:

- przejazd autokarem na trasie Warszawa-Sölden-Warszawa,

- 5 noclegów z wyżywieniem w luksusowym hotelu Aqua Dome,

- opiekę instruktorów, skipassy i ubezpieczenie,

- profesjonalny sprzęt firmy Atomic na własność: kurtka, spodnie, kask, rękawiczki, gogle,

- wypożyczenie nart i butów narciarskich.

Więcej informacji na temat akcji Start do Nart

Strona internetowa Start do Nart

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...