Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Karta Tatrypass/Gopass


aurigae

Rekomendowane odpowiedzi

TMR wprowadził od bieżącego sezonu nową kartę lojalnościową Gopass, chipową z funkcją skipasu.Jej poprzedniczka - karta Tatrypass była bezchipowa i jej obsługa była dość upierdliwa, gdyż pani w kasie musiałaprzeklepywać numer z karty, przy czym często się myliła i w rezultacie punkty bonusowe nie zawsze trafiały na konto.Nowa karta jest obsługiwana wyłącznie przez internet i można ją zasilać wg uznania, ponadto ma ona być czytana na bramkach,więc nie będzie konieczności odwiedzania kasy. Wadą takiego rozwiązania jest konieczność posiadania kwatery z dostępem do internetu, lub nabicie karty jeszcze przed wyjazdem, w Kraju.Ponieważ jestem posiadaczem starej karty Tatrypas i mam na niej trochę punktów, postanowiłem dowiedzieć się jak to jest z tą wymianą, czy jest ona konieczna, żeby nie stracić punktów i czy w ogóle warto się w to bawić.W związku z tym zapytałem infolinię Gopass o szczegóły:1. Czy będę mógł korzystać ze starej karty Tatrypas w sezonie 2013/2014, czy też muszę ją wymienić na kartę Gopass ?2. Czy po zakupie nowej karty punkty z karty Tatrypass przejdą na nową kartę Gopass ?3. Czy kartę Gopass wysyłacie na adres do Polski ?4. Jak długo jest ważna karta Gopass ?5. Czy za kartę Gopass jest jakaś opłata roczna ?i otrzymałem następującą odpowiedź:kartu Tatrapass odporúčame vymeniť za kartu Gopass, všetky nazbierané body sa Vám prenesú na novú kartu.Karta sa zasiela aj do Poľska a platnosť karty je až do ukončenia členstva v systéme Gopass.Ročný poplatok za kartu nie je, platí sa len záloha za kartu 2€. Ponieważ odpowiedź wyglądała dość zachęcająco, odżałowałem 4 Euro na dwie karty dla mnie i małżonki i obecnie czekam na przesyłkę (karty mają wysłać do 2 tygodni).I teraz: dla mnie hicior. Po zalogowaniu się do systemu: (https://www.gopass.sk) w zakładce Zlavove centrum pojawiły mi się następujące promocje: jednodniowy skipas do 25.12.2013 w cenie 9 Euro, dwudniowy 16 Euro Špeciálne ponuky pre verných klientov - TATRYPASS/GOPASS

ponuki.jpg

ponuki.jpg.318d8cd0f9856e746ab8711c3fde1c6c.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ten gopass to taki papierowy tygrys. 5 euro taniej niż cena w kasach bez względu na to, czy to karnet dwudniowy czy tygodniowy to trochę za mało. Biorąc po uwagę obecne warunki np. na Łomnicy i Chopoku, czy w Pleso to w zasadzie nie ma sensu tego kupować.

Jak te ośrodki ruszą chociażby na pół gwizdka do końca roku to będzie sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...