Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Austria, gdzie jechac i gdzie sie zatrzymac ??


jarecky

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Dzieki za info.

W polowie lutego (okres ferii), ktora miejscowka jako baza wypadowa moze byc lepsza? Alpendorf - smiganie po tych stokach + Wagrain czy moze Flachau (zaczynamy dzien od SpaceJet i zwiedzamy stoki wraz z Wagrain, Flachauwinkl)?

Dodam, ze planujemy jechac tez do Zauchensee.

Pozdr

Pawel

Osobiście wolałbym mieszkać np.we Flachau

Flachau położone jest jakby centralnie i łatwiej obrać dowolny kierunek

zarówno korzystając z urządzeń wyciągowych,skibusów czy też własnego transportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a masz jakieś namiary na przyzwoite miejscówki w tej okolicy?

pozdr

sprecyzuj co znaczy przyzwoite

czy to mają być hotele,apartamenty,pokoje ze śniadaniem czy z pełnym wyżywieniem

i,... czy chceszz mieszkać"na stoku",czy dojazd np.5km może być?

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
sprecyzuj co znaczy przyzwoite

czy to mają być hotele,apartamenty,pokoje ze śniadaniem czy z pełnym wyżywieniem

i,... czy chceszz mieszkać"na stoku",czy dojazd np.5km może być?

Jeśli mogę się podłączyć to mnie by interesowały jakieś kwaterki w okolicach Flachau, Schladming, może TH albo okolic? dla 2 osób.. zależy mi na tym żeby było tanio i żeby nie było daleko do stoków bo dojeżdżanie po kilkanaście km to się mija z celem wolę wtedy dopłacić trochę do tej kwatery. Chcę wyskoczyć na weekend więc nie chcę jechać daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się podłączyć to mnie by interesowały jakieś kwaterki w okolicach Flachau, Schladming, może TH albo okolic? dla 2 osób.. zależy mi na tym żeby było tanio i żeby nie było daleko do stoków bo dojeżdżanie po kilkanaście km to się mija z celem wolę wtedy dopłacić trochę do tej kwatery. Chcę wyskoczyć na weekend więc nie chcę jechać daleko.

Na weekend jedź do TH.

Wysoko,warunki śniegowe są tam bardzo dobre a nawet wyśmienite.Bo pogodowe to wiesz - loteria.

Ja znam tylko jedną "metę" gdzie jest 2 osobowy apartament.

http://members.aon.at/cherzog2/seiten/appartements.html

apartament nr 1.

bliziutko Panorambahn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zamykanie wyciagów 0 16.00

witam, planujemy w 4 osoby pojechac na weekend za 2 tyg do Austrii od 06-08.11 ( od pt do niedz).

prosze o polecenie jakiegos osrodka i noclegu jesli to mozliwe.( bede wdzieczny):wink:

pozdrawiam

Wszyskie wyciągi zamykane sa o 16 a widno jest w końcu lutego i marcu do 20. Ja zawsze biorę biegówki aby się troche na nich pobiegać. Uważam, że warto bo dzień długi a wiele tras biegowych naprawdę fajne i dobrze przygotowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyskie wyciągi zamykane sa o 16 a widno jest w końcu lutego i marcu do 20. Ja zawsze biorę biegówki aby się troche na nich pobiegać. Uważam, że warto bo dzień długi a wiele tras biegowych naprawdę fajne i dobrze przygotowane.

Już w trzecim kolejnym temacie napotykam Twój post praktycznie o tej samej treści. Człowiek pyta gdzie się zatrzymać a Austrii, a Ty po raz kolejny, że wyciągi do 16 i że zabierasz ze sobą biegówki. O co chodzi?:confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

a ktos poleci jakis nocleg w okolicac Hintertux / Tux - moze byc oddalony kawałek ( dojedziemy se )

Cos w miare taniego ale i fajnego ( tak tak takie zeczy to tyko w erze ) ale moze cos ?

Bardzo chętnie bezpłatnie wyślemy katalog z wykazem bazy noclegowej dla doliny Zillertal. Dokładny adres pocztowy proszę wysłać mailem na urlop@austria.info lub podać telefonicznie 800 12 12 58.

Pozdrawiamy serdecznie,

Austria.info

www.austria.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...