Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Słowacja - warunki narciarskie 2013/2014


andy-w

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ruszyliśmy nieco dalej w poszukiwaniu śniegu i dotarliśmy na Rohace.Jak było?Do dupy! (się uczę języka od JC) Już sam dojazd potrafi zniechęcić - korki,droga bez standardu białego,po prostu katastrofa!Czarna jakby we wszystkich skodiczkach cieknął olej!Dojeżdżamy na miejsce,a tam p... jak w kieleckim,śniegu nawalone tyle,że lepiej nie schodzić z utartych szlaków.Do tego to słońce - wali po gałach,że można oślepnąć!A co na trasach?Podobnie! Wszędzie twardo i równo,jakbym po swoim stole kuchennym miał jeździć!Masakra!Nawet jednego kamienia,żeby rzucić w jakieś okno!Tłok na trasie taki,że celuję,żeby kogoś skosić i nic!Nie wiem co mnie skusiło,żeby tam pojechać i jeszcze ojro wydawać?Tyle seriali w TV... Trzeba było się słuchać Służby Bezpieczeństwa i Mercedesa-Benz i zostać w domu.Chyba muszę kupić młot do wbijania pali mostowych i skarbonkę,oczywiście świnkę... Z resztą co będę pisać,zdjęcia mówią same za siebie!

1422478_481682888611005_1201011375_n.jpg

559846_481683311944296_877837314_n.jpg

1459953_481683525277608_132270272_n.jpg

1460193_481683898610904_875116986_n.jpg

1461627_481684075277553_469610488_n.jpg

1480749_481684475277513_540915192_n.jpg

1450065_481684931944134_531400347_n.jpg

1454702_481685345277426_1404431923_n.jpg

1453493_481685951944032_1701067123_n.jpg

1451597_481686255277335_1291134171_n.jpg

1452462_481680805277880_1033448594_n.jpg

1456084_481686568610637_953703857_n.jpg

  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ruszyliśmy nieco dalej w poszukiwaniu śniegu i dotarliśmy na Rohace.Jak było?Do dupy! (się uczę języka od JC) Już sam dojazd potrafi zniechęcić - korki,droga bez standardu białego,po prostu katastrofa!Czarna jakby we wszystkich skodiczkach cieknął olej!Dojeżdżamy na miejsce,a tam p... jak w kieleckim,śniegu nawalone tyle,że lepiej nie schodzić z utartych szlaków.Do tego to słońce - wali po gałach,że można oślepnąć!A co na trasach?Podobnie! Wszędzie twardo i równo,jakbym po swoim stole kuchennym miał jeździć!Masakra!Nawet jednego kamienia,żeby rzucić w jakieś okno!Tłok na trasie taki,że celuję,żeby kogoś skosić i nic!Nie wiem co mnie skusiło,żeby tam pojechać i jeszcze ojro wydawać?Tyle seriali w TV... Trzeba było się słuchać Służby Bezpieczeństwa i Mercedesa-Benz i zostać w domu.Chyba muszę kupić młot do wbijania pali mostowych i skarbonkę,oczywiście świnkę... Z resztą co będę pisać,zdjęcia mówią same za siebie!

No rzeczywiście lepiej było siedzieć w domu, wyjadać zapasy z lodówki i wydawać ciężko zarobioną kase na prąd, co by można oglądać pasjonujące i jak zawsze stojące na wysokim poziomie programy telewizyjne. Niestety w zamian za to miałeś paskudne czarne drogi, zapchany parking i jeszcze te wszystkie wystające skały na trasie.

Nic tylko współczuć... i życzyć więcej takich 'do dupy' niedziel :wink: :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście johnny, lepiej było siedzieć w domu, wyjadać zapasy z lodówki i wydawać ciężko zarobioną kase na prąd, co by można oglądać pasjonujące i jak zawsze stojące na wysokim poziomie programy telewizyjne. Niestety w zamian za to miałeś paskudne czarne drogi, zapchany parking, tabuny ludzi (jakby już karpia na święta do sklepów rzucili) i jeszcze te wszystkie wystające skały na trasie, które musiałeś cały czas omijać.

Nic tylko współczuć... i życzyć więcej takich 'do dupy' niedziel :biggrin: :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andy i Johnny za wspólne weekendowe nartowanie! Było super! :)

Teraz Johnny będziesz jeszcze bardziej rozpoznawalny...

Pozdrawiam Maciek

Ja również dziękuję i... dozo za tydzień! :wink:

Oczywiście jak nic się nie sp...

No rzeczywiście johnny, lepiej było siedzieć w domu, wyjadać zapasy z lodówki i wydawać ciężko zarobioną kase na prąd, co by można oglądać pasjonujące i jak zawsze stojące na wysokim poziomie programy telewizyjne. Niestety w zamian za to miałeś paskudne czarne drogi, zapchany parking, tabuny ludzi (jakby już karpia na święta do sklepów rzucili) i jeszcze te wszystkie wystające skały na trasie, które musiałeś cały czas omijać.

Nic tylko współczuć... i życzyć więcej takich 'do dupy' niedziel :biggrin: :wink:

Nic dodać,nic ująć... :wink: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać,nic ująć... :wink: :biggrin:

Dodam.To fajnie rozpoczęty sezon. Jak dla mnie za daleko . Z informacji o S.N. http://www.skionline.pl/stacje/slowacja-tatry-zachodnie-rohace,osrodek,689,opis-stacji-zima.html

Wysoko ,ale tras mało. Aż dziw ,ze tak mało ludzi tam przyjechało.Od wtorku mroźniejsze noce to za tydzień w SON powinny być ze trzy trasy otwarte. Wybieram się 10.12.we wtorek. P.S. Język nam się na forum zaostrza ,ale przykład idzie z góry . Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ruszyliśmy nieco dalej w poszukiwaniu śniegu i dotarliśmy na Rohace.Jak było?Do dupy! (się uczę języka od JC) Już sam dojazd potrafi zniechęcić - korki,droga bez standardu białego,po prostu katastrofa!Czarna jakby we wszystkich skodiczkach cieknął olej!Dojeżdżamy na miejsce,a tam p... jak w kieleckim,śniegu nawalone tyle,że lepiej nie schodzić z utartych szlaków.Do tego to słońce - wali po gałach,że można oślepnąć!A co na trasach?Podobnie! Wszędzie twardo i równo,jakbym po swoim stole kuchennym miał jeździć!Masakra!Nawet jednego kamienia,żeby rzucić w jakieś okno!Tłok na trasie taki,że celuję,żeby kogoś skosić i nic!Nie wiem co mnie skusiło,żeby tam pojechać i jeszcze ojro wydawać?Tyle seriali w TV... Trzeba było się słuchać Służby Bezpieczeństwa i Mercedesa-Benz i zostać w domu.Chyba muszę kupić młot do wbijania pali mostowych i skarbonkę,oczywiście świnkę... Z resztą co będę pisać,zdjęcia mówią same za siebie!

No tak... kto bogatemu zabroni, ech... bogaci to się potrafią bawić, a tu człowiek w pocie czoła musi zapier... nawet w niedzielę, cały dzień za kierownicą i nie Lexusa, tylko pół ciężarówki i też na Słowacji, ale nie na narty tylko z towarem, no ale jak się urodziło w nieodpowiednim miejscu to tak jest....

a w tym samym czasie gdzieś tam na Rahoczach bawi się szlachta, przy nartach i piwie, naśmiewając się z klasy robotniczej... no ale kto bogatemu zabroni...

:tongue:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andy i Johnny za wspólne weekendowe nartowanie! Było super! :)

Teraz Johnny będziesz jeszcze bardziej rozpoznawalny...

attachment.php?attachmentid=11785&d=1385924493

Pozdrawiam Maciek

Jaki wypoczynek! Oni w robocie byli - skryto reklamopodawacze jedni! Na usługach indykożerców są!

Ciekawe ile na konta dostali, a ile wydali na to szlajanie się oscypkowe!:stupid: :biggrin::angel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny mnie wyczuł.

Ja wczoraj przed TV :sad: spalałem puste kalorie :rolleyes:: po andrzejkowe. :stupid:

Niestety mimo,że podrażnił moje zmysły wzrokowe tymi pięknymi fotkami,to nie mogę się wybrać teraz aby to sprawdzić osobiście.

I nie ma tu nic do rzeczy,to czy lubię czy nie na Słowacji jeździć.Najzwyczajniej teraz nie mam wolnej chwili aby gdziekolwiek nartować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy Rohace na tygodniu będą chodziły, czy póki co tylko w weekendy?

Niestety wiem tyle co Ty z ich stronki.Raczej dopiero w okolicach świąt będą działać codziennie.

a tu człowiek w pocie czoła musi zapier... nawet w niedzielę, cały dzień za kierownicą i nie Lexusa, tylko pół ciężarówki i też na Słowacji,

Pewnie jechałeś na wstecznym... nic dziwnego,że musisz wyjeżdżać dzień wcześniej.A że się pocisz?Pewnie zapomniałeś zapalić silnik i walczyłeś ze wspomaganiem. :stupid:

a w tym samym czasie gdzieś tam na Rahoczach bawi się szlachta,

Jak już to szlachta zaściankowa.Prawdziwa szlachta siedzi na bezrobociu i jeździ na wycieczki zagraniczne raz na dwa miesiące - znam taki przypadek!Głupi jesteś (z resztą ja też) ,zamiast rzucić robotę i się bawić to zap... Przynajmniej nie musiałbyś jeździć do Sulden i sadzić kwiatki na 3 tysiącach metrów. :tongue:

Piękne rozpoczęcie sezonu Chłopaki! Miło popatrzeć na fotki.

Johnny co to za seksi nowe kijki? :biggrin:

W zasadzie rozpoczęcie było w sobotę.Relacja tutaj.

Kijki takie specjalne freeridowe. Kolor miał być pod nowe ubranko,którego jeszcze nie kupiłem... :smile:

Jaki wypoczynek! Oni w robocie byli - skryto reklamopodawacze jedni! Na usługach indykożerców są!

Ciekawe ile na konta dostali, a ile wydali na to szlajanie się oscypkowe!

Pomarzyć zawsze można... :applause:

Johny mnie wyczuł.

Ja wczoraj przed TV :sad: spalałem puste kalorie :rolleyes:: po andrzejkowe.

Niestety mimo,że podrażnił moje zmysły wzrokowe tymi pięknymi fotkami,to nie mogę się wybrać teraz aby to sprawdzić osobiście.

I nie ma tu nic do rzeczy,to czy lubię czy nie na Słowacji jeździć.Najzwyczajniej teraz nie mam wolnej chwili aby gdziekolwiek nartować.

Wiesz,jeszcze niedawno byliśmy w odwrotnych rolach. :wink:

MB,nie będę Cię pocieszał,bo to nie jest właściwy sposób.Być może to moje ostatnie narty w tym sezonie.A jeśli jeszcze nie teraz,to już pewnie niedługo.

Pozostanie "cukierek przez papierek". :sorrow:

Raczej to była moja ostatnia relacja na skionline,dlatego pozwoliłem sobie na trochę żartów. :wink: Mam nadzieję,że nikogo nie uraziłem?Chodzi mi głównie o JC,SB i MB?Jeśli tak,to szczerze przepraszam.

Wrócę jeszcze do samego wyjazdu.

Zdjęcia na Rohacach zawsze ładnie wychodzą,ale tak kolorowo to jeszcze nie wygląda.Udało im się przyzwoicie naśnieżyć,ale nowych nart to jeszcze bym nie zabrał.Ludzi tak w sam raz (zdjęcia robiłem z rana),zwłaszcza,że czynna tylko jedna trasa.Wyciąg orczykowy na górnej polanie ciągle się psuł,a to oznaczało oblężenie kanapy,która do tego należy do tych bardzo wolnych.To tak wspominam,żeby ktoś nie miał później do mnie pretensji.

Jako ciekawostkę wspomnę,że wydłużyli trasę do góry,ale jeszcze nie ma żadnego wyciągu.Może w przyszłym roku coś postawią?Przypuszczam,że wtedy widokowo (i nie tylko) byłoby jeszcze ciekawiej. :rolleyes::

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...