Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Puchar skionline


jata_70

Rekomendowane odpowiedzi

Super pomysł-jest małe ALE:stupid:organizacja gdzieś po środku mapy naszych gór-tak aby wszyscy mogli dojechać bez problemu

mam wrażenie że najwięcej jest ze Śląska, Krakowa i Beskidu Śl.i Ż. wię wypadałoby gdzieś w okolicy, no coż Dolny Śląsk, "scyzoryki" plus pozostałę tegiony musiałyby dojechać, dla Mostostala z Pomorza pewnie to nie problem to dla innych nie powinno również być

może nowe krzesło na Pilsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pomysł fajny! Ale fajnym pomysłem było także filmowanie przejazdów forumowiczów. Jacek się postarał, załatwił tańsze karnety, ustawił sie z kamerą i gdyby SB nie przyjechał z synem, to frekwencja byłaby niższa o kilkadziesiąt procent... Obawiam się, że z pucharem może być podobnie. Ktoś się narobi, żeby to wszystko przygotować, a potem przyjedzie ile osób? 5? 8? Tu potrzeba konkretnych deklaracji. To wszystko fajnie brzmi na forum, pomysł jest niezły i dzięki, że ktoś o tym napisał. Ale jak potem będą odpowiedzi w stylu "może przyjadę", to chyba nikt nie podejmie się ryzyka. Rzucam swobodną myśl: może by tak zrobić wpisowe? Np. 15 zł w tym np. kiełbaska i chleb - jak już ktoś się określi i wpłaci 15 zł, to przyjedzie :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny! Ale fajnym pomysłem było także filmowanie przejazdów forumowiczów. Jacek się postarał, załatwił tańsze karnety, ustawił sie z kamerą i gdyby SB nie przyjechał z synem, to frekwencja byłaby niższa o kilkadziesiąt procent... Obawiam się, że z pucharem może być podobnie. Ktoś się narobi, żeby to wszystko przygotować, a potem przyjedzie ile osób? 5? 8? Tu potrzeba konkretnych deklaracji. To wszystko fajnie brzmi na forum, pomysł jest niezły i dzięki, że ktoś o tym napisał. Ale jak potem będą odpowiedzi w stylu "może przyjadę", to chyba nikt nie podejmie się ryzyka. Rzucam swobodną myśl: może by tak zrobić wpisowe? Np. 15 zł w tym np. kiełbaska i chleb - jak już ktoś się określi i wpłaci 15 zł, to przyjedzie :D

zdecydowanie nie był to najlepszy termin, koniec roku, wyjazdy świąteczne itd.

filmowanie można połączyć z pucharem, wpisowe 15 zł może być

jutro startujemy z moim synem prawdopodobnie na Nowej Osadzie

mam nadzieję, że kolano pozwoli pojeździć, ostatnio mam z nim problemy po większym wysiłku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucam swobodną myśl: może by tak zrobić wpisowe? Np. 15 zł w tym np. kiełbaska i chleb - jak już ktoś się określi i wpłaci 15 zł, to przyjedzie :D

wszystko fajnie

ale kto???

kto miałby się zająć fizyczne zbiórką kasy,zakupem kiełbasy

i co opaski na rękę - temu z opaską kiełbasa się należy

a ten co wpadł na pomysł zbyt późno aby się zapisać ,...to niechaj głoduje

jak zapewne wiesz kilka razy się skrzyknęliśmy

nie było wielkiego zbyt wielkiego odzewu

Harenda słabo

Witów nieźle

Sihelne najlepiej

to taki mój prywatny ranking

na Sihelne każdy przywiózł ze sobą "troszkę kiełbasy i troszkę chleba" :rolleyes:: ,a resztkami chleba,musztrady i kiełbasy,które zostały można by nakarmić pluton wojska

ja zakupiłem jakiegoś najtańszego grila i z mysiaukiem mieliśmy dyżur w kuchni:laughing:

to taki spontan był i wyszedł super

jeszcze należ dodać,że w Sihelnym nikt się nie czepiał,że "własną gastronomię otwieramy"

zapewne nie wszędzie patrzyli by przychylnym okiem na takie praktyki

jedynie słuszne (wg mnie)

ogłoszenie przez kogokolwiek dowolnego terminu w dowolnym miejscu

walnego zgromadzenia ze 100% obecnością i tak nie udaje się zrobić

nasze forum to nie partia polityczna

kto może i chce to przyjeżdża i już

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB dobrze mówisz, że z tym byłby problem. Wiadomo, że nigdy nie kupuje się w takich sytuacjach dokładnie tyle, ile osób się zapisało własnie na wypadek, gdyby ktoś dopisywał się na miejscu. Ale tak, jak napisałeś najlepiej, jakby każdy przywiózł coś od siebie (to zawsze działa). Pewne jest to, że nigdy nikt nie znajdzie ani miejsca, ani terminu, który wszystkim będzie pasował. Nikogo zmuszać nie można - tu masz rację. Z tym wpisowym, to tak, jak napisałem - tylko taka luźna myśl. Po prostu dobrze by było, jakby na takich zawodach, w których organizację ktoś włoży sporo wysiłku, stawiło się więcej niż kilka osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dobrze by było, jakby na takich zawodach, w których organizację ktoś włoży sporo wysiłku, stawiło się więcej niż kilka osób :)

No właśnie z frekwencją jest problem, zawsze komuś termin lub miejsce nie będą odpowiadać, ale próbować warto!

Po ostatnim spotkaniu na Złotym Groniu chętnie wezmę udział w kolejnym spocie.

A jeżeli sprawy zajdą już tak daleko, to może trzeba zaproponować wpisowe, które pokryje koszty zlecenia organizacji zawodów na fachowcom np. ze Złotego Gronia:

http://zlotygron.pl/strona-43-42-organizacja_zawodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Chrzanicie koledzy i tyle. Organizacja zawodów to sprawa dość prosta. Niestety z samego skionline nie uzbiera się tylu chętnych aby to miało jakiś sens. Potrzeba mniej więcej 80 osób pewnych aby zacząć się bawić.

Zawody zresztą już były i z tego co pamiętam wypadły świetnie. Jak Jacek wróci proponuje go zapytać czy by się zgadzał to firmować. Do organizacji potrzebne są dwie osoby chętne. Niestety w tym roku jest juz późno i może być słabo z terminami a to podstawa, żeby przyjechało więcej osób. Jest ktoś chetny do organizacji to popytam a jak tylko do śmiechu na forum to nie ma sensu.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to się znowu sprowadza do tego, co pisał MB. Z wpisowym też problem. Powiedzmy, że zorganizowaliby zawody za 1000 zł. Wszystko będzie zaklepane, zamówione, wpisowe w wysokosci np. 25 zł na miejscu i okaże się, że przyjeżdża 10 osób... Każdy musi dopłacić 75 zł? Zostawiamy tak, jak jest, a JC wyrzuca z kieszeni 750 zł? A jak zrobimy wpisowe płatne przelewem, to połowa nie zapłaci, bo się będzie bała, ze nie da jednak rady i nie przeleje. Także to wszystko dość skomplikowane...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny pomysł-sporo osób z forum startuje w MPA,wybrać ze dwie eliminacje,geograficznie jedną Śląsk druga powiedzmy Limanowa i podłączyć się,ludzie z forum robią sobie własną klasyfikację i spotkanie po zawodach,a organizatorzy z forum tylko wydruk wyników klasyfikacji Pucharu Skionline,odsianej z listy wyników-i już mamy 2 Puchary Skionline i spotkania zapoznawcze-bez żadnych nakładów,które można przeznaczyć tylko na zakup nagród...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny pomysł-sporo osób z forum startuje w MPA,wybrać ze dwie eliminacje,geograficznie jedną Śląsk druga powiedzmy Limanowa i podłączyć się,ludzie z forum robią sobie własną klasyfikację i spotkanie po zawodach,a organizatorzy z forum tylko wydruk wyników klasyfikacji Pucharu Skionline,odsianej z listy wyników-i już mamy 2 Puchary Skionline i spotkania zapoznawcze-bez żadnych nakładów,które można przeznaczyć tylko na zakup nagród...

:eek: A ja myślałem że tu chodzi tylko o kiełbasę a nie o nagrody:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB dobrze mówisz, że z tym byłby problem. Wiadomo, że nigdy nie kupuje się w takich sytuacjach dokładnie tyle, ile osób się zapisało własnie na wypadek, gdyby ktoś dopisywał się na miejscu. Ale tak, jak napisałeś najlepiej, jakby każdy przywiózł coś od siebie (to zawsze działa). Pewne jest to, że nigdy nikt nie znajdzie ani miejsca, ani terminu, który wszystkim będzie pasował. Nikogo zmuszać nie można - tu masz rację. Z tym wpisowym, to tak, jak napisałem - tylko taka luźna myśl. Po prostu dobrze by było, jakby na takich zawodach, w których organizację ktoś włoży sporo wysiłku, stawiło się więcej niż kilka osób :)

Pamiętajcie tylko aby miejsce było gdzieś po środku naszych gór tak aby nie jechać 500 czy 600 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Widzę, że nie podjęliście tematu. To mówi wszystko a zwłaszcza post kolegi ROCHa pod moim, że to skomplikowane.

To proste jak konstrukcja cepa. Za 1000 pln to zawody można zorganizować na górce pod Nosalem dla dzieci.

Kto jest chętny coś zrobić a nie gadać? Kto przyniesie Jackowi zawody na tacy?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...