Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Analiza video forumowiczów


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję, abyśmy "popastwili się" nad sobą. Proponuję, aby w dogodnym terminie spotkać się na stoku (do uzgodnienia) i dać się sfilmować.

Ja zabiorę kamerę i wszystkich chętnych, w takich samych warunkach "skameruję".

Co Wy na to?

jest propozycja pucharu skionline możesz filmować do woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu, Jacek, nie wiem czy to dobry pomysł... Pamiętasz wątek o technikach jazdy i jak sobie tam niektórzy do gardeł skakali :D

Kasia, mój sprytny plan polega na tym, że ja będę po drugiej stronie kamery :applause:

Kiedy jeszcze nie wiem, ale może uda się w grudniu, a gdzie? Dobry stok, to czerwona trasa nr 10 na Julianach lub czerwona nr 5 na Pilsku do Szczawin. Może być też Zwardoń, bo tam będzie pusto.

I jeszcze jedno. Możemy zrobić tak, żeby nagrywać przejazdy z tyłu. Możemy dac komuś mojego Drifta Ghost S i będzie jeździł za osobą filmowaną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, mój sprytny plan polega na tym, że ja będę po drugiej stronie kamery :applause:

Kiedy jeszcze nie wiem, ale może uda się w grudniu, a gdzie? Dobry stok, to czerwona trasa nr 10 na Julianach lub czerwona nr 5 na Pilsku do Szczawin. Może być też Zwardoń, bo tam będzie pusto.

szprytne szprytne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jeszcze nie wiem, ale może uda się w grudniu, a gdzie? Dobry stok, to czerwona trasa nr 10 na Julianach lub czerwona nr 5 na Pilsku do Szczawin. Może być też Zwardoń, bo tam będzie pusto.

Jeszcze jeden stok, który przyszedł mi do głowy, to trasa 1 na Hali Buczynki (Pilsko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buczynka jest OK.

Jest szeroko, dobrze widać stok z wielu miejsc, jest bezpiecznie i jest oscypek z grilla.

Ale wg mnie grudzień to trochę za wcześnie. Niektórzy chętni będą jeszcze nie rozgrzani.

To powtórzymy. Będzie fajnie zobaczyć własną technikę na początku i pod koniec sezonu.

Wstępny termin sobota 21 grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no właśnie z dystansem do siebie tu na forum różnie bywało (jak do tej pory) :) Ale sam pomysł fajny :)

No tak...tak....:rolleyes::

Jacek, a pamiętasz parę lat temu jak niby na YT znalazłeś Kasię jak jeździ na nartach i wstawiłeś to na forum?:applause:

Ale była afera, hihi:stupid:

Z racji że

21 powiadacie?

To zdaje się że to chyba wtedy kiedy Kasia wraca z Lecha, więc może zwiniecie się z tego Lecha w piątek po nartach, po drodze nocleg w Czechach, pobudka wczesnym rankiem i na stok w Korbielowie, czy Zwardoniu?

A jak nie to będziemy musieli bazować na tym co mamy, chyba te płyty są z waszą piękną jazdą u MB(dawniej Figo), a ja to już ładnie zmontuję w spójną całość:tongue:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buczynka jest OK.

Jest szeroko, dobrze widać stok z wielu miejsc, jest bezpiecznie i jest oscypek z grilla.

Ale wg mnie grudzień to trochę za wcześnie. Niektórzy chętni będą jeszcze nie rozgrzani.

Do Szczyrku to nawet ja przyjadę ,ale do Korbielowa to już nie bardzo. Oczywiście nie dam się sfilmować za to nagram innych. No i co by to było za spotkanie :applause: Termin trzeba zmienić bo 21.12.13 będę jeszcze w Alpach.05.01.2014 mi pasuje.Oczywiście jak będę przegłosowany to może innym razem się spotkam z Asami forumowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...